SiriusXM radio playing on car dashboard screen

Získejte nyní výhodnou zkušební verzi Sirius XM a získejte zdarma Amazon Echo

Tato nabídka bezplatné zkušební verze SiriusXM je naprosto jednoduchá!

Rádio SiriusXM hraje na obrazovce palubní desky auta

ZDARMA Sirius XM je hudba professional naše uši! 🎧

po omezenou dobu, SiriusXM nabízí vybraným předplatitelům a ZDARMA 3měsíční zkušební verze předplatného autorádia SiriusXM – professional přihlášení není vyžadována žádná kreditní karta!

Užijte si poslech stovek kanálů bez reklam! Poslouchejte svou oblíbenou hudbu, sport, zprávy, komedie nebo speak show pouhým stisknutím tlačítka. Je skvělý na dlouhé cesty a nabízí vám celou řadu zábavy!

In addition, SiriusXM exkluzivní kanály obsahují hudbu inspirovanou vašimi oblíbenými umělci, jako jsou The Garth Channel, The Beatles Channel a další.

Upozorňujeme, že tato nabídka bezplatné zkušební verze Sirius XM platí professional způsobilá, neaktivní továrně vybavená satelitní rádia. Takže můžete mít nárok, pokud jste si nedávno zakoupili ojeté vozidlo se satelitním rádiem a nebyli jste nedávno předplatitelem SiriusXM. Chcete-li zjistit, zda máte nárok na tuto nabídku, zkontrolujte svou způsobilost a podívejte se na podrobnosti nabídky zde.

přístrojová deska

Hledáte další způsoby, jak poslouchat svou oblíbenou hudbu?

Pokud vaše vehicle nesplňuje výše uvedené nabídky, našli jsme professional vás další žhavou nabídku! Noví předplatitelé mohou také skórovat 3 měsíce Platinový plán streamování SiriusXM ZDARMA (pravidelně 10,99 $ měsíčně)! Upozorňujeme, že jsou účtovány poplatky a daně a pro tuto nabídku je vyžadována kreditní karta.

The Aplikace SiriusXM umožňuje poslouchat hudbu z telefonu nebo chytrého reproduktoru doma nebo na cestách. Aplikace také nabízí exkluzivní videoobsah, který můžete získat pouze prostřednictvím SiriusXM. A s platinový plánzískáte také přístup k více než 425 stanicím, hudbě bez reklam, 2 kanálům Howarda Sterna, sportovním hrám, originálním rozhovorům, podcastům, komediím, zprávám a dalším.

Ještě lepší je, že pokud chcete poslouchat z auta, můžete jednoduše streamovat přes telefon a připojit se k autu přes Bluetooth nebo aux kabel!

Upozorňujeme, že když výše uvedená zkušební nabídka předplatného skončí, služba se automaticky obnoví na začátku 4. měsíce za 10,99 $ měsíčně. Předplatné SiriusXM můžete kdykoli zrušit – jednoduše zavolejte Sirius na číslo 1-866-635-2349.

Hledáte nabídku na audioknihy? Podívejte se na tuto nabídku zdarma…

Leave a Reply