Walmart’s Buy Now, Pay Later: Literally Everything You Need To Know

Pokud jste v minulém roce nakupovali on-line, pravděpodobně jste si všimli, že mnoho maloobchodníků spolupracuje s možnostmi Koupit nyní, Zaplatit později, jako jsou Affirm, Afterpay a Klarna. Walmart naskočil na development, když oznámil svůj splátkový system financování v roce 2021.

I když je tato možnost platby kývnutím na tradiční odkládací systémy – které umožňují vícenásobné platby v průběhu času – existují určité rozdíly, včetně výše plateb a úrokových poplatků.

Co se stalo s Walmart’s Layaway?

Po celá léta Walmart nabízel možnost sezónního odložení, která vám umožnila nakupovat dovolenou se zálohou a poté pokračovat v platbách. Jakmile zaplatíte zbývající zůstatek, obdržíte své zboží. I když je to užitečný způsob, jak snížit náklady na produkty (zejména během svátků), nemůžete si nákupy vzít domů s sebou ve stejný den, když se rozhodnete professional odložení.

Rychle vpřed do roku 2022 a dnešní nakupující je zvyklý na rychlejší doručení, jako je dvoudenní a stejný den, díky čemuž jsou tradiční odkládací programy ještě archaičtější. V roce 2019 Walmart představil nový method, který odpovídá moderním nákupním zvyklostem: Možnost financování Koupit nyní, zaplatit později s Affirm.

Co potřebujete vědět o používání Affirm ve Walmartu

Jak funguje Walmart Koupit nyní, zaplatit později?

Obrázek: Walmart

S Walmartem Kup teď, zaplať později si můžete své nákupy vzít s sebou a poté za ně ve vhodném časovém rámci nadále platit. Affirm nabízí službu, která vám umožní prodloužit své platby podle konkrétního plánu bez poplatků z prodlení.

Zboží, jako jsou televizory, spotřebiče a oblečení, můžete financovat on the web i v obchodě se splátkovým kalendářem od tří do 24 měsíců. Roční úrokové sazby společnosti Affirm se pohybují od 10 % do 30 % v závislosti na vašem kreditu. Možnost financování je dostupná také u jiných prodejců, včetně Amazon, Pottery Barn, Focus on, Lowe’s a dalších. A bonusem je, že Affirm je nabízen po celý rok, nejen o prázdninách jako odpočívadlo Walmartu.

Poznámka: Propagační financování ve výši % RPSN je k dispozici u vybraných produktů s Affirm professional ty, kteří se kvalifikují.

Zde je návod, jak funguje finanční plán Affirm:

 • Nákup za 144 až 799,99 USD: Tři, šest nebo 12 měsíců.
 • Nákup od 800 do 2 000 USD: 12, 18 nebo 24 měsíců.

Ovlivní žádost o potvrzení mé kreditní skóre?

Žádost o Walmart’s Get Now, Pay out Afterwards neovlivňuje vaše kreditní skóre. Pokud se však rozhodnete koupit položku a financovat ji prostřednictvím Affirm, pravděpodobně to ovlivní vaše kreditní skóre stejně jako poplatek za kreditní kartu.


Které produkty Walmart jsou způsobilé professional potvrzení?

Široký výběr produktů Walmart Kup teď, zaplať později jsou k dispozici k financování prostřednictvím Affirm. Toto jsou kategorie, kde můžete použít možnost koupit nyní, zaplatit později:

 • Elektronika.
 • Videohry.
 • Hračky.
 • Domov.
 • Umění a řemesla.
 • Hudební nástroje.
 • Domácí kutily.
 • Vehicle.
 • Activity a venku.
 • Nástroje.
 • Dětské předměty.
 • Šperky.
 • Oděv.

Podívejte se na to zboží není vhodný pro application Walmart koupit nyní, zaplatit později.


Jak platit s potvrzením v obchodě Walmart

Chcete-li v obchodě Walmart použít jako možnost platby Affirm, vyplňte přihlášku na svém mobilním zařízení si vyberte svůj platební plán a naskenujte svůj jednorázový čárový kód u pokladny. Virtuální karta Affirm bude fungovat všude, kde je akceptována, po dobu 24 hodin. Stačí jej přidat do Peněženky mobilního zařízení.

Chcete-li používat Affirm na Walmart.com, vyberte u pokladny možnost „Potvrdit“ a požádejte o půjčku na pokrytí nákladů na váš nákup. Ihned obdržíte odpověď. Váš měsíční splátkový kalendář je určen celkovou cenou vašich položek a tím, jak často se rozhodnete platit.


Mohu vrátit nákupy Walmart zaplacené pomocí Affirm?

Ano. Chcete-li vrátit nákupy on the internet, použijte informace o nákupu k zahájení vracení a poté je pošlete zpět nebo je vraťte do obchodu Walmart. Chcete-li vrátit položku zakoupenou v obchodě pomocí služby Affirm, přejděte do oblasti zákaznických služeb Walmart.


Jak mohu provést platby za potvrzení?

Po podání žádosti a schválení pro nákup Walmartu nyní zaplaťte application později, provádějte platby online na Affirm.com nebo prostřednictvím aplikace Affirm. Výše vaší platby závisí na zvoleném splátkovém kalendáři a také na vaší úrokové sazbě.

Affirm zasílá upomínky e-mailem a textem, takže nezmeškáte žádnou platbu. Můžete se rozhodnout zapnout funkci automatického placení, takže společnost Affirm automaticky odepíše měsíční platbu z vašeho bankovního účtu nebo debetní karty.


The article Walmart’s Obtain Now, Pay out Later on: Doslova vše, co potřebujete vědět appeared initially on The Authentic Deal od RetailMeNot.