Vytvářejte barevné šperky s korálky Mirage a šupinami mořské panny

Vytvářejte barevné šperky s korálky Mirage a šupinami mořské panny

Pokud chcete vyrábět barevné věci, zde jsou dva produkty, které vás určitě potěší: „Mirage Beads“ a „Mermaid Scales“. Oba se dodávají ve výrazných jasných barvách a možných designových kombinací je (téměř) nekonečné množství. Rozhodla jsem se vyrobit visací náušnice s použitím mých oblíbených včelích korálků Mirage a zářivě fialových šupinek mořské panny. Přečtěte si návod a inspiraci…co vyrobíte?

Mirage korálky měnící barvu jsou inspirovány náladovými šperky 60. a 70. permit. Barvu měnící, termocitlivé polymerové kuličky mění barvu s malými změnami teploty a zobrazují řadu barev připomínajících duhu. Mirage korálky jsou k dispozici v několika stylech.

Korálky Mirage jsou dodávány s informativní kartou, která vám pomůže rozluštit vaše horké a studené emoce!

Weave Received Maille Mermaid Váhy jsou lehké klenuté kapky ve tvaru kapky vyrobené z práškově lakované oceli 316L. Jsou dostupné ve třech velikostech a vlně živých a reflexních barev.

Budete potřebovat tyto zásoby:

Budete potřebovat tyto nástroje:

NEBO můžete získat sadu nástrojů na výrobu šperků:

EURO Instrument Glitter, pětidílná sada

Základní sada nástrojů na šperky EURO TOOL® GlitterLine™ obsahuje pět nástrojů. Sada obsahuje kleště na řetízky, kleště s plochými kleštěmi, kleště se zahnutými řetízky, kleště s kulatým čelem a štípací kleště se zapuštěnou stranou – a všechny jsou uloženy v praktickém srolovacím pouzdře. Pohodlné 4,5palcové kleště mají třpytivé PVC rukojeti, precizně broušené hroty a skříňovou konstrukci s dvoulistovými pružinami pro pohodlí. Tato sada je „Výběr zaměstnanců“ a „Nejprodávanější“ Rings & Matters.

Šupiny mořské panny jsou klenuté, „přední“ konvexní strana je práškově lakovaná a „zadní“ konkávní strana je reflexní stříbrná.

Otáčením rozevřete očko špendlíku a poté navlékněte kouzlo šupiny mořské panny. Nakonec uzavřete smyčku špendlíku. Na jednu náušnici jsem použila jednu stupnici mořské panny, na přední straně byla fialová a na zadní straně stříbrná. Na špendlík s okem můžete také navrstvit dvě šupiny mořské panny zády k sobě, aby byla fialová viditelná z obou stran.

Navlékněte korálky na špendlík s okem v tomto vzoru: kovový vroubkovaný hoganový (bicone) korálek, Mirage korálek a kovový vroubkovaný hoganový korálek.

Korálky Mirage mají velkou dírku o velikosti přibližně 2 až 3 mm, která má tendenci nedbale sedět na špendlíku. Kovové rýhované hoganové korálky se usazují do otvorů pro korálky a fungují jako zarovnávače korálků a vycentrují korálky Mirage těsně na čepu hlavy.

Konec špendlíku s okem zakončete omotanou smyčkou. Aby hotová náušnice visela správným směrem, měla by omotaná smyčka být kolmá na spodní smyčku připevněnou ke stupnici mořské panny.

Pomocí polozapuštěných bočních řezáků odstřihněte zbývající ocas jehlice. Chcete-li dosáhnout čistého rovného řezu, otočte plochou stranu čelisti řezačky vedle ovinuté cívky. Poté pomocí kleští s řetízkem srovnejte odříznutý konec drátu.

Navlékněte horní smyčku korálkové ozdoby na ušní drát s hotovou stranou směrem ven. U drátků do uší s kulovým koncem obvykle není nutné smyčku otvírat jen malým tlakem ozdoba sklouzne přes kulový konec a bezpečně spočine ve smyčce ušního drátu.

Nyní, když jste vyrobili jednu náušnici, opakujte kroky pro vytvoření druhé náušnice. Pro zvýšení zajímavosti jsem zvolil obrácení směru včely ve své druhé náušnici.

Náušnice „Levandulový med“ od návrhářky prstenů a věcí Mollie Valente.

Prsteny a věci Galerie designu šperků

Dělat věci!

Mollie

Nákup PS předměty související se včelami a opylovači z Prsteny a věci a my přispějeme na Partnerství opylovačů!

www.rings-issues.com

Možnost tisku, PDF a e-mail

Leave a Reply