Vegan Cuts Beauty Box Review – June 2022 – Vegan Beauty Review | Vegan and Cruelty-Free Beauty, Fashion, Food, and Lifestyle : Vegan Beauty Review

Jste připraveni vidět sladký ish, který byl zahrnut v červnu Vegan Cuts Magnificence Box? Pokud o této službě předplatného slyšíte poprvé, je to měsíční kosmetický box (24,95 $ měsíčně s dopravou zdarma v United states of america), který dodává 4–7 veganských a krutých předmětů (od jedinečné kosmetiky po luxusní péči o pleť) přímo k vašim dveřím. Je to nejjednodušší způsob, jak objevit značky bez krutosti, aniž byste se zavázali k produktům nebo cenám v plné velikosti. Můžete se přihlásit do tohoto splendor boxu tady. Můžete se také podívat na mé minulé recenze Vegan Cuts Magnificence Box zde.

Červený splendor box má 6 položek v celkové hodnotě 80 $!

Červnový Vegan Cuts Beauty Box obsahuje:

Mňau Mňau Tweet Geranium Palmarosa Toner na obličej, 24 $ – Tato dobrota v plné velikosti je od značky, kterou už znám a miluji! Mají nejroztomilejší obal (a navíc šetrný k životnímu prostředí!) a ingredience jsou eso – výživné, pracovité a osvěžující. Můžete jej použít jako tonikum, sprej na fixaci make-upu nebo denní nanášecí prostředek!

Rutina Inc. Sexy deodorant Sadie Mini, $ 4 -Tenhle lil’ chlápek balí ránu a má jemné složení i pro citlivé důlky. Vůně je kořeněná, květinová a sladká – voní tak zatraceně dobře!

Naturopathica Argan & Peptide Sophisticated H2o Product proti vráskám, 16 $ – Jako žena ve 40 letech jsem o peptidech! Tento vodní krém jsem ještě nezkoušela (tento termín je pro mě nový, mimochodem), ale jsem si jist, že moje pleť bude milovat tento vzorec šetrný ke stárnutí.

Kirk’s 3 v 1 vyživující čistící prostředek od hlavy až k patě bez vůně, $ 2 – Toto je šampon bohatý na antioxidanty, mycí prostředek na tělo a mýdlo z kokosového oleje! Zní to jako dokonalý společník na cesty – šetří místo, čas a je přátelský k TSA.

Delizioso Pleťová kosmetika Watermelon Anti-Getting old CoQ10 + Kávový rozjasňující oční gel, 31 $ – Jedná se o silný a rychle se vstřebávající oční gel, který dodává pleti orosený, pružný a jasný vzhled. Na pleti působí luxusně a voní naprosto božsky! Je to ovocné a osvěžující a já to prostě chci vypít (jako moje pleť)!

Balzám na rty bez příchuti Eco Lips Bee No cost, $ 3 – Jako ďábel balzámů na rty nemám nikdy dost balzámů na rty. Mám je v autě, v kabelce, v každé místnosti mého domu, na co si vzpomenete! A i když jsem spíš holka s vůní/chutí, opravdu oceňuji, že my vegani máme v dnešní době spoustu balzámů na rty bez zvířat nebývalo to tak!! Tak vděčný! Děkujeme společnosti Eco Lips za poskytnutí veganských možností. 🙂

Eco Lips balzám na rty

Celkový dojem: Vše dohromady má hodnotu 80 dolarů, což je docela paráda! Oblíbený box: Oční gel Delizioso s lahodnou vůní, efektními a účinnými ingrediencemi a tonerem Meow Meow Tweet Toner – to je nádherné – složení balení!

Líbí se ti, co vidíš? Zapojte se se mnou do zábavy z Vegan Cuts Splendor Box! Můžete se přihlásit správně tadya códa VEGANBEAUTYREVIEW vám ušetří 20% slevu na první box! xx

Vegan Cuts poskytl tento box k recenzi. Příspěvek obsahuje přidružené odkazy.

O Sunny (Profil Sunny)

Dlouholetý vegan, hardcore soucitný feťák krásy, opravdový milovník dortů a milovník všeho nadýchaného a třpytivého! Pokud je něco konkrétního, co byste chtěli zkontrolovat, napište mi na [email protected]. Najdete mě také na Facebook, Instagram, Cvrlikání, Youtubea Google +.

Zapsáno v: Předplatné Box • Vegan Magnificence
Štítky: nejlepší veganské předplatné • předplatné • Vegan Cuts • Vegan Cuts Splendor Box • veganský makeup • veganský makeup box • veganská péče o pleť • veganské předplatné