Váš průvodce podzimní obuví

Váš průvodce podzimní obuví

Minulý rok jsem si prošel podzimní boty a byl to velký hit, takže se s Nordstrom opět dělím o letošní oblíbené. V této sezóně jsem nadšený z několika stylů. Některé jsou staré oblíbené a jiné jsou pro mě nové styly, které si myslím, že si zamilujete. Níže sdílím všechny podrobnosti.

Pokud pracujete na přidání podzimních bot do svého šatníku, Nordstrom má právě teď tak velký výběr vysokých a nízkých možností.

Jeffrey Campbell Mokasíny 5 – To mi tolik připomíná Gucciho. Kůže je měkká a plyšová, ale jsou opravdu úzké, zejména u špičky. Pravděpodobně budete chtít zvýšit plnou velikost. Tyto také přicházejí v mnoha barvách.

Pantofle Ugg Tasman 6 – Tyhle úplně miluju! Myslete na pantofle, ale na ven. Jsou super pohodlné a tak teplé. Mají ret na zadní straně pantoflí, takže budete chtít velikost upravit tak, aby se vám dovnitř vešlo celé chodidlo oproti tomu, aby vaše pata ležela na rtu. Přicházejí v řadě barev.

Dřeváky Birkenstock Shearling 5-5.5 – Dřeváky Birkenstock Boston jsou všude a oblíbená taupe barva je všude vyprodaná. Tato barva je tak skvělá alternativa, skoro preferuji více (v mém šatníku se zdá být univerzálnější). Také si myslím, že stříhání uvnitř je dělá pohodlnějšími než ty bez. Ještě jsem v nich nenachodil tunu, tak nevím, jak jsou časem pohodlné, ale ten střih je tak pěkný.

Sorel Out N O Botách 5 – Jedná se o pohodlný pár zimních bot. Jsou to vlastně hybrid tenisek a bot, takže jsou pohodlné, lehké a snadno se do nich chodí. Jsou také voděodolné!

Boty Vagabond Marja 6 – Mám je už nějakou dobu a doporučuji je při každé příležitosti. Jsou to perfektní černé boty na každý den. Kůže je odolná, jsou pohodlné a velmi snadno se nosí. Dřík je vysoký a úzký, takže je můžete nosit ke zkráceným džínům nebo džínám po celé délce.

Voděodolné Chelsea Boots Sam Edelman 5.5 – Pokud chcete vyzkoušet boty s podrážkou, jsou to skvělé možnosti. Jsou cenově dostupné, voděodolné a pohodlné. Šachta je dostatečně vysoká a úzká na nošení pod botami, což miluji. Tyto také přicházejí v mnoha barvách.

Boty Rag & Bone Rover 5 – Tyto boty jsou úžasné! Obvykle nechodím po kozačkách s krátkými dříky, ale protože se délky kalhot prodloužily, fungují (s kalhotami v plné délce). Podpatek je krátký, takže jsou skvělé na každý den. Budete chtít velikost alespoň o polovinu (u silnějších ponožek dokonce plnou velikost).

Ponožkové boty Stuart Weitzman 35 – Tyto boty mám několik let a jsem tak rád, že je vrátili. Jsou úžasné a oblékají jakýkoli vzhled. Vysoká ponožka podobná ponožce je tak lichotivá a snadno se nasazuje a svléká. Marnotratnost, ale stojí to za to!

Tenisky Veja Venturi 36 – Tyto jsou na mém wishlistu od minulého roku. Miluju neutrální barvu! Jsou velmi malé, takže velikost změňte alespoň na plnou velikost. Jedná se o objemnější tenisky, takže na to pamatujte.


Zvláštní poděkování Nordstrom za partnerství na tomto příspěvku.

Leave a Reply