Two Ways To Style The Reformation Provence Silk Dress

Když Reformation otevřel svůj obchod zde v Atlantě, běžel jsem, nešel, nakupovat. Zkoušení věcí v obchodě je vlastně moje nejoblíbenější. Umožňuje mi najít věci, které opravdu miluji, a nemusím řešit dopravu a vracení a všechen ten nepořádek. Při nákupu jsem viděla tyhle hnědé hedvábné šaty na ramínku a nic mě to nenapadlo. Ale když v šatně vyšla další žena v šatech, běžel jsem si vzít svou velikost.

Jakmile jsem si je navlékl, udělal jsem selfie v zrcadle a nastavil jsem ho svým přítelkyním a řekl: „Musíme jít ven do baru, tyhle šaty jsou tak sexy“. To je hodně dobré. Okamžitě jsem se zamiloval. Stejně jako všechny reformační šaty jsou střihy tak dobře na ženské tělo. Obejmout své křivky na všech správných místech. Pokud jste značku nikdy předtím nenakupovali, můžete si přečíst více o mém průvodci velikostí šatů Reformation zde.

Vím, že cena je trochu vysoká, takže jsem se chtěl podělit o cenově dostupnější variantu similra. Abych byl upřímný, je to až příliš podobné a trochu mi to vadí, že je tu tolik reformačních knokautů. Ale je to, co to je. Tato verze A&F je velmi podobný a dodává se v několika barvách. Mohu vám ale zaručit, že nebude tak krásně sedět jako tento. Doba. Dostanete to, za co zaplatíte, a to je lekce, kterou jsem se těžce naučil plýtvat penězi za věci, které opravdu nemiluji, jen abych ušetřil.

Dva způsoby, jak stylovat reformační Provence hedvábné šaty

Když jsem si koupil tyto šaty, věděl jsem, že jsou trochu drahé na mé obvyklé nákupní zvyklosti. Ale je to Reformation, je to tak dobré, prostě se mi to líbilo. A cítila jsem se v něm tak dobře. Takže jsem byl rozhodnutý vymyslet způsoby, jak to stylizovat. Je zřejmé, že je ideální professional posezení v luxusním baru s koktejlem s přáteli. A k tomu bych si dal páskový nahý sandál nebo tyhle Larroude rafiové platformy. Na zimu bych boty vyměnila za černý páskový pár a černou koženou bundu. A ano, ANO, můžete kombinovat černou a hnědou (více se dozvíte zde!)


Pojďme to obléknout

A pro ležérnější vzhled je mým oblíbeným doplňkem vždy džínová bunda. Vlastně bych navrhoval vyměnit tento více padnoucí, který mám na sobě (zatímco klasický, začíná mi to připadat trochu zastaralé) za něco více oversized a interesting. Rozhodně to, co nosí awesome děti v dnešní době. Přidejte jednoduchý páskový sandál a můžete vyrazit. Ale upřímně, i tady můžete nosit úplně awesome tenisky. Udělal bych své sklíčidlo na platformě nebo dokonce své nové superior-best verze také.

Vzhledem k tomu, že tyto šaty jsou tak univerzální, může to být moje nová věc, kterou musím přibalit na cesty. Miluji, když kousky mohou tak snadno přejít ze dne na noc nebo ležérní do oblékaných. A jako věčný balič je to něco, co musím udělat víc. A může se snadno dostat z města na venkov. Noste ji s koženou spojkou a skvělými teniskami pro podrážděnější vzhled. Nebo professional letnější pohodovou prázdninovou atmosféru se sandály a slaměnou taškou jako já tady.

Dress It Down

Co Nosit Pod Hedvábnými Slip šaty

Kdykoli si obléknu takové hedvábné šaty, vždy se cítím lépe s další vrstvou pod nimi. Zapomněla jsem si je obléct, když jsem to točila, a úplně vidím rýhy na kalhotkách od babičky (vinna!). Nejsem velkým fanouškem tremendous těžkých tvarových oděvů, pokud to není nezbytně nutné na nějakou událost nebo tak něco. Ale baví mě to, čemu říkám moje Líný Spanx. Jsou to lehčí tvarové oděvy, které vás tak nějak vyhladí a umožní vám pohybovat se a cítit se pohodlněji a sebevědoměji. Je tam trochu tvarování, ale můžete je nosit celý den a dýchat a cítit se, jako byste měli na sobě jen pohodlné motorkářské šortky. Protože hedvábí může ukázat každou maličkost pod ním, může být užitečné přidat je do zásuvky na spodní prádlo, abyste je měli po ruce. Mám tady celý příspěvek o mých oblíbených věcech, které nosím pod šaty.