Transformace hybridní práce v maloobchodě

Transformace hybridní práce v maloobchodě

Spoluautorka: Tricia Kelley

To, jak pracujeme, se mění – od místa, kde pořádáme naše setkání, až po naše každodenní operace, pandemie změnila život. Tlak na rovnováhu mezi prací a životem nebyl nikdy silnější a potřeba přijmout udržitelnější postupy nebyla nikdy naléhavější. Digitální přístup se stal imperativem s přechodem k virtuálním operacím, protože práce na dálku a hybridní práce se staly novým standardem a organizace se zavazují k dosažení cílů nulových čistých emisí. Těmto vlnám změn se musí přizpůsobit i to, jak poskytujeme služby v maloobchodě.

Nedávno společnost Cisco pověřila IDC, aby prozkoumala transformaci pracoviště v maloobchodě a způsoby, kterými maloobchodníci uplatňují digitální přístup.

Z nutnosti byla hybridní práce přijata během pandemie napříč všemi průmyslovými odvětvími a dále rozšířena ve snaze být udržitelnější omezením zbytečného cestování pro zaměstnance a zákazníky. A zatímco maloobchod se vrátil k tradičnějšímu prostředí obchodu, prvky hybridního modelu stále existují, protože to spotřebitelé a spolupracovníci požadují. To, co nyní začínáme vidět, je další vlna inovací v maloobchodě.

Výhody a výzvy hybridní práce

Pokus o to hybridní práce v maloobchodní sféře je to těžká výzva. Maloobchodníci si uvědomují, že obchody a distribuční centra vyžadují fyzickou přítomnost bez ohledu na to, co se děje. Regál nelze naskladnit z domova, nelze vyzvednout objednávku, nicméně mohou existovat věci, které tito společníci mohou dělat hybridním způsobem mimo prodejnu a zároveň snížit svou uhlíkovou stopu. Namísto toho, aby všichni cestovali a tísnili se v odpočívárně, lze orientace, školení a schůzky provádět odkudkoli.

Výhodou je, že tyto hybridní pracovní modely bezpečně propojují zaměstnance s informacemi a umožňují zpracování transakcí v obchodě, v kontaktních centrech a kdekoli, kde se mohou zaměstnanci připojit k podnikovým sítím. Spojení fyzického a digitálního maloobchodu může vytvořit transformaci, která umožní:

  • Inteligentní kontaktní centra
  • Chytrá a udržitelná zařízení
  • Obchod a plnění objednávek a vrácení odkudkoli

Transformujte se s dobou

Cisco je vybaveno rozmanitým portfoliem transformativních řešení, včetně možnosti sledování celé sady, hybridních aplikací pro pracovní sílu, dodržování předpisů v maloobchodě a zabezpečení, které je založeno na poskytování těch nejlepších, nejspolehlivější, nejbezpečnější, a nejudržitelnější možná zákaznická zkušenost. Bez ohledu na to, jak váš maloobchod funguje, máte jistotu, že připojení jsou bezpečná.

S Cisco dostanou vaši zákazníci nejen výjimečné služby, ale vaši zaměstnanci získají také flexibilitu a rovnováhu, kterou si zaslouží. Připravte svůj podnik na budoucnost pomocí sady flexibilních, podpůrných a inkluzivních hybridních pracovních nástrojů.

Jste připraveni dozvědět se více o maloobchodním transformačním portfoliu společnosti Cisco? Přečtěte si nejnovější Business Spotlight společnosti IDC,

(Dokument č. #US49282122)

Zapojte se do konverzace a podělte se o své myšlenky v komentářích níže!

Podíl:

Leave a Reply