Tom Holland Style | How to Dress Like the Spidey Superhero

Jak získat styl filmové hvězdy Toma Hollanda

Ikona stylu vaší přátelské čtvrti

Oblečení Toma Hollanda

Autor: Tess Steinberg | Poslední aktualizace: 29. června 2022

Přiznám se, že Tom Holland ne můj Spider-Person (Andrew Garfield bude navždy držet toto vyznamenání). Je však nejlépe oblékaným Spider-Manem.

Promiň, ale tohle není na diskuzi.

Pokud jste fanouškem osobního stylu 26letého britského herce (bez ohledu na to, kde ve vašem žebříčku Spidey sedí), čtěte dál.

Níže jsou uvedeny 4 tipy, jak se oblékat jako Tom Holland:

1. Udržujte outfity zajímavé s bohatými barvami, texturami a vzory

ve stylu Toma Hollanda

Holland může být stejně dobře známý pro svůj styl mimo obrazovku, jako professional svou romantiku mimo obrazovku se svým milostným zájmem na obrazovce.

To proto, že když má premiéru na červeném koberci nebo tiskne svůj nejnovější projekt, Nezmapovaný herec dbá na to, aby měl oblečení od hlavy až k patě na místě.

To, co dělá Hollandovy outfity tak nezapomenutelné, je to nebojí se přidat vzhledu vizuální zajímavost.

Například vzorovaný kabát přes vzorovaný kardigan na prostřední fotografii výše funguje, protože oba jsou ve stejné barevné skupině hnědých. Vypadá jako captivating roh hojnosti a já jsem tu pro to.

Chcete následovat Hollandovo vedení, ale mít věci jednoduché? Vyberte si jeden výrazný kousek s bohatou texturoujako hnědá semišová bunda na fotografii nahoře vpravo.

Zbytek outfitu je velmi jednoduchý na vytvoření – černé kalhoty, černé společenské boty, bílé zapínání na knoflíky. Právě kabát povyšuje celý vzhled na něco nápadnějšího.

Nakupujte textury a barvy ve stylu Toma Hollanda:

2. Netelefonujte se svým ležérním stylem

Neformální styl Toma Hollanda

I když je Holland mimo hodiny, jeho oblečení působí zvláštním a zajímavým dojmem.

Jak získat vzhled pro sebe? Zaměřte se na své oblíbené položky ve vašem šatníku. Pak vymyslete, jak je nosit novými a zajímavými způsoby.

Líbí se mi, jak Holland znovu nosí věci, jako jsou prostorné chinos kalhoty a tenisky Nike výše, se zcela odlišnými výsledky. Svetrový vzhled vlevo by byl skvělý na rande, zatímco ležérnější oblečení s kapucí je ideální pro denní pochůzky. Třeba kafe běh!

Nakupujte stálice ležérního stylu:

3. Dobrý krejčí je stejně dobrý jako velmoc

Premiérový styl Toma Hollanda

Pokud máte rádi Spider-Male: No Way Household‘s stylem stejně jako Crew SG, budete vědět, že se ukázal a ukázal na tomto posledním světovém novinářském turné.

Protože herec není vysoký chlap (Google říká, že ano 5’8″), správné krejčovství je klíčem k tomu, abyste si „vypadli“.

Jak můžete vidět z fotografií výše, kalhoty se mu nekamulují kolem kotníků. Saka perfektně padnou na ramena a na jeho rukávech je vždy vidět perfektní množství společenské košile pod nimi.

Ve skutečnosti však tento suggestion není vyhrazen pro chlapy s podprůměrnou výškou (což je rekordně 5’9″). Nechat si ušít oblečení na míru svým proporcím je dobrá rada professional každého chlapa!

A neomezujte se pouze na společenské oblečení.

Tolik věcí visících ve vaší skříni a nacpaných do zásuvek by prospělo malé úpravě, od ležérních košil, které vám vlají z trupu až po džíny, které jsou trochu (nebo hodně) příliš dlouhé.

Nakupujte oblečený ve stylu Toma Hollanda:

4. Nebojte se požádat o pomoc

Tom Holland se Zendaya

Holandsko nedávno přineslo své (ehm, údajný) stylista přítelkyně do vlastního módního týmu.

Zákon Roach je známý tím, že pomáhá Zendayi shromáždit seznam nejlépe oblékaných Hollywoodu teď pomáhá i Holandsku.

Dobré zprávy? Nemusíte být členem Avengers (nebo mít superslavnou přítelkyni), abyste mohli pracovat s vlastním stylistou.

Zarezervujte si video styling se členem týmu SG a i vy můžete dosáhnout vlastní záře hodné pokračování.

všechny obrázky: Pinterest