The Duchess Wears Emilia Wickstead for Charity Polo Match – What Kate Wore

Vévodkyně z Cambridge dnes oblékla Emilii Wickstead na charitativní zápas póla.

Turnaj Out-Sourcing Inc. Royal Charity Polo Cup 2022 se konal v Guard Polo Club ve Windsoru. Zesnulý vévoda z Edinburghu byl prvním prezidentem klubu.

Na zápas se také zúčastní: Orla, vidět na fotografii výše. Orla je kokršpaněl rodiny Cambridge. Více z Můj Londýn příběh.

K páru se připojil jejich černý kokršpaněl Orla, kterého dostali krátce před smrtí jejich milovaného mazlíčka Lupa. Rodina přivedla Orlu domů krátce předtím, než Lupo zemřel. “Byli zničeni, když Lupo zemřel,” řekl zdroj dříve Daily Mail. “Doufalo se, že mladší pes bude Lupovi dělat společnost a dá mu trochu více života a energie.”

Orla vychoval Catherinin bratr James Middleton, který na jaře 2020 oznámil, že jeho pes Luna porodila vrh šesti štěňat.

V tomto záběru vévodkyně možná dává Orle pamlsek; těžko říct.

Zápas přinesl peníze a povědomí o deseti charitativních organizacích podporovaných vévodou a vévodkyní: SHOUT, The Foundling Museum, The Welsh Rugby Charitable Trust, London’s Air Ambulance, Mountain Rescue England and Wales, The Anna Freud Centre, Family Action, The Forward Trust, East Anglia Children’s Hospice (KAŽDÝ) a The Passage.

Zprávy říkají, že se pro charitativní organizace vybral milion liber.

Vévodkyně s mládětem.

Povídání s vévodou po zápase.

Vévodkyně předala ceny a trofeje.

Trofeje měly tvar samurajských přileb.

Pak přišel čas na společné foto.

Zde je krátké video z předávání cen.

Objetí pro vévodu.

A oficiální záběr s nejlépe hrajícím poníkem.

Vévodkyně také hovořila s hráči.

Jiný pohled.

A ještě jeden pohled na vévodkyni.

Nyní se podíváme na to, co měla Kate na sobě. Byla v an Emilia Wicksteadová design z kolekce resortů z roku 2019, kolekce, o které paní Wickstead řekla, že byla „…ovlivněna francouzskými filmy ze 60. let“, uvádí Vogue Posouzení sbírky.

Přesněji řečeno, vévodkyně měla na sobě Denvella Belted Dress. Je vyroben z krémové cloqé látky, materiálu s vyvýšenou texturou, který je v popisu tohoto oděvu označován jako „waflovaný“; materiál je 95% polyester a 5% elastan. Šaty bez rukávů mají kulatý výstřih, odepínací pásek, skrytý háček se zapínáním na zip na zádech a výrazné černé krepové lemování.

Děkuji vám Carly ve stylu Kate Middleton a Laura za jejich rychlou identifikaci. Tato fotografie ukazuje zadní část šatů.
Vložit z Getty Images
Vévodkyně představila nový pár slingback sandálů britské značky bot a doplňků Camilla Elphick. Děkuji Chantelle za skvělou identifikaci; toto není značka, na kterou bych se díval při hledání bot.

The Styl ‘Alicia’ (255 $) slingback se špičkou má hnědé a černé barevné schéma s malým zářezem a detailem křížového stehu na svršku a nadrozměrnou perleťovou přezkou (podpis značky) na řemínku.

Zde je několik dalších položek zobrazujících přezku.

Camilla Elphick sama sebe popisuje jako „luxusní udržitelné boty a doplňky“. Více se dozvídáme od a D&D Londýn rozhovor s paní Elphick.

Svou značku jsem uvedla na trh v roce 2014 na London Fashion Week v Somerset House v Designer Showrooms.

Udržitelnost byla vždy jádrem mé značky. V roce 2015 jsme získali ocenění od Positive Luxury za naši udržitelnost. Od začátku jsem vždy odebíral naše kůže a materiály, které používáme, a znám náš kompletní dodavatelský řetězec od začátku do konce. Vím, kdo vyrábí každou část našich bot, a to se mi líbí.

Níže fotografie návrháře.

Paní Elphick také poznámky na stránkách značky„Jsme čistě ženský tým, který se specializuje na obuv a doplňky a máme obrovské štěstí, že to, co děláme, milujeme. Jsem velmi hrdý na to, že jsme vytvořili řadu kolekcí, které se staly krásným dědictvím ve skříních našich zákazníků a dávají jí tu maličkost navíc, když vejde do pokoje.“

Vévodkyně také měla nový pár náušnic. S díky Danielle za IDvypadají jako Náušnice Gabrielle (70 $) od francouzského prodejce Sézane. Náušnice jsou resinové s pozlaceným mosazným kováním.

A dnes si znovu vzala sluneční brýle Finley Henrietta.

Zde je ještě jeden obrázek z akce.
Vložit z Getty Images

Připnout