The 29 Best Earrings for Sensitive Ears and How to Find Them

Pokud máte citlivé uši, víte, že najít pár náušnic, které jsou roztomilé a které můžete nosit celý den, je těžký boj. I když ty fashionable náušnice Zara, které v tuto chvíli nosí všichni vaši přátelé, nikdy nebudou professional vás (protože zelená kůže a bolavé uši za to nestojí, bez ohledu na to, jak nádherné jsou), provedli jsme výzkum Vyhledejte si páry, které budete moci nosit celou sezónu – a po celý rok.

Klíčem je pečlivě si přečíst, z čeho je vyroben 10 pár obrouček, po kterých toužíte, než stisknete spoušť. Nejběžnějším dráždidlem pro citlivé uši je nikl, který se bohužel používá k výrobě většiny cenově dostupných náušnic na trhu a často se používá k výrobě piercingových pistolí. (Toto je jen další důvod, proč stojí za to zajít za zkušeným piercerem, až si budete chtít příště zvednout uši.) Pokud tedy plánujete vybrat pár z cenově dostupného obchodu, pravděpodobně budete chtít řídit čiré, pokud není na obalu uvedeno, že pár neobsahuje nikl nebo je vyroben z jednoho z pěti níže uvedených kovů.

Následujících 29 párů vyrobených z ryzího zlata, mincovního stříbra a dalších by mělo být bezpečných pro citlivé uši, takže čtěte dále a nakupujte náušnice, které budete moci kombinovat k dokonalosti, kterou lze instagramovat.