Summer Sunscreens To Put On Your Radar

Nejlepší letní opalovací krémy

Na základě populární žádosti mám svůj letní opalovací krém se všemi recepturami, které jsem v poslední době vyzkoušel a miloval! Používal jsem hlavně vzorce od Supergoop!, Shiseido a Chanel, ale nakonec jsem otestoval více vzorců. Moje pokožka je velmi citlivá na extrémní teplo a opalovací krém, takže testuji s extrémní opatrností. Zde je to, co jsem zkoušel a myšlenky. Na prvním místě jsou vzorce pro tělo!

Opalovací krémy na tělo

Shiseido Ultimate Sun Protector Lotion s SPF 50

Shiseido Ultimate Sun Protector Lotion s SPF 50 (25 až 65 USD, Bloomingdale’s, Sephora, Ulta krása)

Aktivní ingredience: Avobenzone 2,3 % opalovací krém Homosalát 10,0 % opalovací krém Octisalate 5,0 % opalovací krém Octocrylene 5,0 % opalovací krém

Toto je můj vůbec nejoblíbenější opalovací krém na tělo. Je to nejlepší, co jsem vyzkoušela, je sametově suchá, nejdéle vydrží i ve vodě a snadno se roztírá i na mokrou pokožku (ačkoli doporučuji nanášet na suchou). Pomáhá také chránit před horkem. Je také formulován pro použití na obličej, ale já ho používám pouze na tělo, krk, ruce, nohy. Milujte to hodnotové duo v Sephora.

Supergoop!  Glowscreen Body SPF 40

Supergoop! Glowscreen Body SPF 40 (42 USD, Sephora, Nordstrom, Supergoop!)

Aktivní ingredience: Avobenzone 2,3 % opalovací krém Homosalát 10,0 % opalovací krém Octisalate 5,0 % opalovací krém Octocrylene 5,0 % opalovací krém

Miloval jsem a používal jsem tento vzorec ode dne, kdy byl uveden na trh (také jsem mnohokrát znovu zakoupil). Má superjemné částice odrážející světlo (je hladká, žádná hrubá textura) a dodává pokožce ten nejhezčí třpyt. Líbí se mi, že je hladký a hydratační.

Revive Soleil Superiéur SPF 50

Revive Soleil Superiéur SPF 50 (165 USD, Neiman Marcus, Saks Fifth Avenue, Bluemercury)

Aktivní ingredience: Avobenzone 3% opalovací krém Homosalát 10% opalovací krém Octisalate 5% opalovací krém Octocrylene 2,6%

To byl jeden z mých posledních marnotratností – pro mě bylo těžké ho najít, protože byl téměř vždy vyprodaný, ale zdá se, že je na několika místech opět skladem. Je to jeden z nejdražších opalovacích krémů, které jsem vyzkoušel, a je to čistá láska. Hladce klouže po pokožce. Obsahuje antioxidační komplex pro výživu a hydrataci pokožky. Má velmi jemnou vůni opalovacího krému, která mi voní jako léto. Líbí se mi, že má pumpičkový aplikátor. Je tam také Obličejová verze Soleil Superieur který jsem používal a miloval dříve, ale je také docela drahý.

Vacation Inc. Classic Lotion SPF 30

Vacation Inc. Classic Lotion SPF 30 (18 USD, Nordstrom, Ulta krása, Vacation Inc.)

Aktivní složky: avobenzon (2,5 %), homosalát (10 %), oktisalát (5 %), oktokrylen (8 %)

Tento vzorec vyhrává za nejlepší vůni. Má příjemnou hladkou aplikaci. Žádné žmolkování. Voní jako zábavná letní dovolená. Líbí se mi, jak se vzorec nosí a funguje. Dvě věci: Přál bych si, aby měl vyšší SPF a špatně se nanáší na mokrou pokožku. Pokud jste ve vodě nebo se velmi zpocete, budete se muset před aplikací utřít ručníkem, jinak nepřilne. Obsahuje kokosový olej, aloe vera, banánový extrakt, vitamín E a niacinamid.

Bezolejový opalovací krém Jack Black SPF 45

Bezolejový opalovací krém Jack Black SPF 45 (21 USD, Jack Black, Nordstrom, Bloomingdale’s, Sephora, Ulta krása)

Aktivní složky: Octinoxate 7,5%, Octisalát 3,0%, Oxid zinečnatý 8%

Tento vzorec je Andrewův oblíbený a jediný tělový opalovací krém, který používá. Nejdéle vydrží i ve vodě a v potu. Objednávám hromadně, protože Andrew toho tolik projde. Kdykoli máme ve městě hosty, dáváme jim láhev této formule Jack Black (nebo Supergoop!), kterou mohou použít, když jsou tady, protože je nejlepší v ochraně pokožky a předcházení spálení od slunce.

Je k dispozici také v 3-balení mini u Jacka Blacka. Jedinou nevýhodou je, že je tak účinný, že je velmi těžké ho na konci dne odstranit. Budete muset své tělo několikrát vydrhnout žínkou nebo houbou. Někdy budu muset použít čisticí olej na celé tělo a nechat ho uležet, aby se složení rozložilo, než použiji běžné mytí těla. Andrewův oblíbený je Jack Black Turbo Wash (který si také čas od času půjčuji). The Big Sir čistič na tělo a vlasy je také docela dobrý.

Pokud hledáte muže ve svém životě, kteří by zdokonalili svou hru na péči, vřele doporučuji Jacka Blacka. Mají dobré startovací sady. Koupil jsem to pro Andrewa, jeho bratra, mého bratra atd.

Přípravky na opalování na obličej

Na obličej jsem se poslední tři roky držel velmi malé vybrané skupiny vzorců. Jsem velmi citlivý na teplo a opalovací krém. Se špatným složením můj obličej často reaguje červenými skvrnami a vzplanutím, když je vystaven extrémnímu teplu. Stále od vás dostávám každý týden žádosti o kontrolu/testování různých vzorců! Letos jsem se po pečlivém průzkumu konečně rozvětvil a zkusil více a jsem nadšený, že mohu oznámit, že mám nějaké nové vítěze.

La Roche-Posay opalovací krémy

La Roce-Posay miluji a používám již dlouhou dobu. Je to ten, který většina z vás také miluje a používá. Tři vzorce, které jsem nedávno začal používat, zahrnují následující:

The Anthelios Ultra-Light SPF 60* (30,99 $) má lehkou texturu a polomatný povrch. Je to bílá tekutina, ale na mé pokožce nemá žádný bílý nádech. Aktivní složky: Avobenzone 3%, Homosalát 10%, Octisalát 5% a Octocrylene 7%.

The Anthelios Minerální tónovaný SPF 50* (34,99 $) je vynikající minerální vzorec, který se mi skutečně líbí a miluji. Zjistil jsem, že většina minerálních vzorců nepracuje pro můj typ pleti s texturou, ale toto je opravdu dobré s hnědo-béžovým nádechem. Mizí v kůži. Aktivní složkou je oxid titaničitý 11%.

The Anthelios Melt-In-Milk SPF 60* (24,99 až 36,99 USD, obličej a tělo, chemický opalovací krém) je skvělý vzorec pro tělo. 100% doporučuji. Má vysoký SPF, vstřebává se do pokožky, rychle se vstřebává. Aktivní složky: Avobenzone 3%, Homosalát 10%, Octisalát 5% a Octocrylene 7%. Podívejte se na ně v akci níže!

Tatcha Silk opalovací krém SPF 50

Dva další minerální vzorce, které se mi líbí, jsou Tatcha Silk opalovací krém SPF 50 (60 USD) a Summer Fridays Shade Drops Mineral Milk Sunscreen SPF 30 (36 dolarů). Koupila jsem si oba od Sephory a naprosto miluji, jak se vpíjejí do pokožky a nepůsobí těžké nebo pilulky.

The Vzorec Tatcha pod make-up se dobře pracuje a působí sametově. Balení může dát trochu práce, protože produkt někdy po otevření vystříkne z horní části. Neměl jsem žádné problémy s odlupováním, které vidíte online (zatím ne). To má ve srovnání s nimi tekutější texturu Opalovací krém Silken Pore Perfecting s SPF 35.

Summer Fridays Shade Drops Mineral Milk Sunscreen SPF 30

The Letní pátky vzorec je opravdu pěkný, zjistil jsem, že se mnou pracuje. Recenze se zdají být smíšené – rozhodně nejprve vyzkoušejte patch test. Nemyslím si, že je to nejlepší vzorec pro dlouhé nošení, pokud jste delší dobu venku.

Chanel UV Essential a CC krém

The Chanel UV Essentiel SPF 50 (55 USD) a CC krém (55 $) patří mezi mé nejoblíbenější už roky. Miluju ultra lehkou texturu UV Essentiel a na obličeji se moc nepotím, takže to funguje pro mě (nefungovalo to pro Andrewa, potí se víc). Aktivní složky: oktinoxat 7,5 %, oxid titaničitý 3,8 %, oxid zinečnatý 17,1 %.

Můj nejvíce nošený opalovací krém je Chanel CC krém s SPF 50. Je to tónovaný produkt se středním krytím a na mé pleti se nosí tak dobře. Vydrží celý den. Je na polotlusté straně, takže aplikace je klíčová. Není to ten, který doporučuji nanášet prsty. Pomocí houbičky vpracujte do pokožky a promíchejte. Tato metoda se mi nejlépe osvědčuje při aplikaci jakéhokoli CC krému. Tolik z vás mi řeklo, že jste to zachovali s odkazem na moji recenzi z roku 2018!

Aktivní složky: Aktivní složky: oktinoxát 6,8 %, oxid titaničitý 4 %, oxid zinečnatý 15,2 %

Nejlepší opalovací krémy na obličej Supergoop

Supergoop! je jedna z mých nejoblíbenějších značek opalovacích krémů obecně. Miluji všechny jejich chemické vzorce a jeden minerál. Moje doporučení pro vzorec by vycházelo z vašeho typu pleti a preferencí. Každý z nich má jinou strukturu a účel.

Ze všech vzorců Supergoop mám rád Every.Single.Face Watery Lotion SPF 50* a CC obrazovka SPF 50 nejvíc. CC Screen je vynikající tónovaná volba s docela dobrým pokrytím. The Denní dávka vitamínu C SPF 40 je skvělá volba a Neviditelný SPF 40 je jedním z nejlepších matných vzorců, které jsem vyzkoušel.

Biossance Squalane + Zinc Sheer Mineral Sunscreen SPF 30

Biossance Squalane + Zinc Sheer Mineral Sunscreen SPF 30* (30 až 42 $) byl jeden z nejlépe hodnocených/nejoblíbenějších vzorců od vás na základě zpráv, které jsem obdržel na sociálních sítích. Tolik z vás miluje tuto řadu péče o pleť a poté, co jsem ji letos konečně vyzkoušela, 100% souhlasím. Žádný bílý nádech (i když je tam velmi jemný bílý nádech), žádné žmolkování, na pleti vydrží. Rozhodně aplikujte znovu každou hodinu (jako u všech vzorců), ale milujte, že to není lepkavé nebo mazlavé a nemá žádný zápach ani zvláštní vůni opalovacího krému.

Městské prostředí Shiseido

Poslední dva, které bych chtěl zdůraznit, jsou Shiseido Urban Environment Fresh-Moisture opalovací krém SPF 42 (38 USD, Bloomingdale’s) a Městské prostředí Sun Dual Care Bezolejový širokospektrální opalovací krém SPF 42 (35 USD, Nordstrom, Sephora).

Oba jsou skvělé vzorce pro obličej. The Shiseido Urban Environment Fresh-Moisture opalovací krém má krásný hydratační pocit. Je formulován s kyselinou hyaluronovou, která pomáhá udržet vlhkost. Zanechává pokožku hladkou a lehce napnutou. Má dost vlhkosti, že ho mohu použít jako zvlhčovač.

Aktivní složky: Avobenzone 2,3 %, Homosalát 10,0 %, Octisalát 5,0 %, Oktokrylen 5,0 %.

The Bezolejový opalovací krém Shiseido Urban Environment Sun Dual Care je také čerstvým vítězem. Má tekutější tenkou texturu se sametově suchou. Super lehký, dlouhotrvající, má lehce bledě broskvový růžový nádech, když ho nanesete na pleť, ale po smíchání zmizí.

Aktivní složky: Ensulizol 1,0%, Homosalát 15,0%, Octisalát 5,0%, Oxid zinečnatý 15,5%

Je tam také Minerální verze tohoto vzorce, ale nezkoušel jsem to.

Nejlepší letní opalovací krémy Beauty Lookbook

Tím jsem uzavřel svůj letní opalovací krém! Kterékoli z těchto bych doporučil komukoli. Pokud bych měl vybrat své absolutní favority, toto je mých 6 nejlepších:

  • Nejlepší tělový opalovací krém: Shiseido Ultimate Sun Protector Lotion ve spojení s Revive Soleil Superier
  • Nejlepší receptura s dlouhým opotřebením: Jack Black Sun Guard bez oleje
  • Oblíbený opalovací krém na obličej (s odstínem): Chanel CC Cream
  • Oblíbený netónovaný obličejový vzorec: Tatcha
  • Oblíbený hydratační opalovací krém na obličej: Shiseido Urban Environment Fresh-Moisture Sunscreen

Jaké jsou vaše oblíbené vzorce opalovacích krémů?

U vzorků tisku je vedle sebe *. Všechny ostatní vzorce, které jsem kupoval a často kupoval.