Stream the 2022 Young Retailer of the Year Event

Členové nezávislého kanálu professional domácí kutily oslavili Severoamerická asociace hardwaru a barev (NHPA) Mladý obchodník roku 2022 vyznamenaní v virtuální událost 20. července.

Účastníci si mohli vyslechnout vyznamenané a poblahopřát jim v živém chatu. Scott Wright, výkonný ředitel programů pokročilého školení NHPA, tuto událost hostil a sponzoři programu představili každého z oceněných.

“Gratuluji letošním oceněným,” říká Wright. “Jste důkazem toho, co je skvělé na našem odvětví a naší budoucnosti, a jste na nás všichni velmi hrdí.”

Klikněte zde streamovat video z letošní virtuální akce.


Blahopřejeme oceněným mladým maloobchodníkům roku 2022

Roční tržby pod 3 miliony USD

Kyle Adair—Maycrest Hardware, spolumajitel

Roční tržby přes 3 miliony USD

Cory Rhynehart—Milton Components & Making Supply, menšinový vlastník

Více obchodů

Nicole Andersonová—Wilco Co-op, marketingový manažer

Brandon Donahue— Westerly Paints Inc., vlastník

Jade Haynie—Northwest Hardware, generální ředitel

Adam Moulton—Woodstock Residence Hardware Creating Centre, Allendale House Components Constructing Heart a Ingersoll Household Components Creating Centre, vlastník

Coreen Pierceová—Koopman Lumber, manažer pobočky

Brandon Wright— Stan’s Merry Mart, majitel

Chcete-li se dozvědět více o oceněných 2022, čtěte Maloobchod s hardwarem‘s Speciální digitální publikace Mladý obchodník roku 2022.


O programu Mladý obchodník roku

Po dobu 26 enable, Method Mladý obchodník roku vyzdvihl dovednosti a úspěch příští generace nezávislých lídrů v oblasti domácích kutilů. Plan uznání si klade za cíl identifikovat a propagovat mladé nezávislé lídry v oblasti kutilství a barev a sdružuje úspěšné nezávislé maloobchodníky ze všech velkoobchodů, což dává tomuto odvětví jedinečnou příležitost k propojení.


Děkujeme našim sponzorům programu

Tento system by nebyl možný bez podpory našich sponzorů. Následující společnosti investovaly do budoucnosti nezávislého kanálu pro zlepšení domácnosti.

Děkuji Americké pojištění hardwaru a dřeva, Upevnění na šipky, Epicor, Fluidmaster, Intertape Polymer Group (IPG), Středozápadní upevňovací prvek, MiTek a Pony Jorgensen.