Shop These 6 Staples to Achieve The Row Style On Any Budget

Pokud jste pravidelným čtenářem Who What Wear, dobře víte, že nás The Row drží. Není žádným tajemstvím, že značka minimalistických a klidně střižených oděvů, o kterých snila dvojice Olsen, je cílem estetiky, o který vždy usilujeme. Takže když jsme narazili na jednoho tvůrce na módní straně TikTok, který se nazývá sběratelkou značky, museli jsme se s ní spojit, abychom získali lepší představu o tom, jak staví takový elegantní šatník.

Setkat Neelam Ahooja, stylistka a sběratelka sídlící v Torontu, která nám prozradila, že je fanynkou The Row již dlouhou dobu a za ta léta nashromáždila sbírku starých i nových kousků. „Nosím toho hodně, ale určitě existují speciální kousky, o které se hodně starám stejně jako kurátorka muzea,“ vysvětluje, proč se jednoduše neprohlašuje za zákaznici značky, ale říká si kolektor.

Ahoojino krmivo je ztělesněním nenápadného luxusu – její oblečení je vyvýšené a elegantní, ale nikdy není přehnané. The Row samozřejmě figuruje ve velké míře v každém z souborů, které vystavuje, ale protože naše peněženky nejsou vždy schopné čelit nákupní horečce u labelu, požádali jsme ji, aby nám prozradila základní prvky, které definují její šatník. “Vím, že The Row není přístupná každému, ale existují způsoby, jak dosáhnout vzhledu Row,” poznamenává. “Můžete nakupovat ojeté, čekat na výprodej nebo získat podobné položky od jiných minimalistických značek.”

Objevte šest základních prvků, které považuje za stavební kameny šatníku inspirovaného The Row, a nakupujte podobné styly za luxusní a dostupné ceny.