Sestry Severnovy - Skutečná komunita!  — Anna Jemné šperky

Sestry Severnovy – Skutečná komunita! — Anna Jemné šperky

Během posledních týdnů jsem napsal pár blogů, které jsem ve skutečnosti nepublikoval. Nejsem si jistý proč, ale půjdu s myšlenkou, že kdybych si myslel, že jsou k něčemu dobré, dopsal bych je a zveřejnil!

Dnes však opravdu mám něco, o čem stojí za to napsat. Je to příběh skutečné komunity a spolupráce, bláznivých nápadů, tvrdé práce a spousty lásky…

Loni o této době (wow! Bylo to tak dávno, právě jsem to vyhledal!!) jsem byl požádán, abych byl součástí skupinové výstavy umělců, kteří byli buď inspirováni řekou Severn, nebo pracovali podél řeky Severn. Skoro jsem řekl ne, protože jsem vždy viděl, že jsem úplně zasněžený provizemi a nikdy nemám čas udělat něco jiného než to.

Neřekl jsem ale ne… rozhodl jsem se, že udělám něco, co se stalo jen trochu mimo moji zónu pohodlí. Připojil jsem se k Severn Sisters a uspořádali jsme naši první výstavu v 7Q Gallery v Chepstow.

Výstava vypadala fantasticky a byly provedeny docela dobré prodeje, ale chci vám říci o naší „druhé“ akci….Den otevřených dveří……

Byl to odvážný nápad Annie Brennanové, kterou jsme nyní všichni pojmenovali naší „matkou představenou“. Nápad založený na podobných výstavách, které navštívila/o kterých slyšela v centrech měst – všechny „sestry“ pořádaly výstavu přes víkend v jejím domě. Takže po nějakých schůzkách, nějakém občerstvení a pár drinkech, bez rozpočtu na reklamu a bez ponětí, jestli někdo přijde, jsme se rozhodli do toho jít!

No… Myslím, že jediná slova, kterými lze popsat uplynulý víkend, jsou obrovský úspěch!! Celkem se nás zapojilo 13 a pouhým sdílením na sociálních sítích a trochou tisku letáků na našich domácích tiskárnách se o tom lidé dozvěděli – ve skutečnosti spousta lidí! To jen dokazuje, že pokud na to dáte svou mysl a vynaložíte maximální úsilí, všechno je možné!

Pro mě však skutečným úspěchem bylo nalezení této úžasné skupiny žen (a samozřejmě jednoho symbolického muže), které se navzájem tak podporovaly během organizace a samotné akce. Během několika posledních týdnů, ale zejména během samotného Dne otevřených dveří, jsme si povídali o tolika věcech a sdíleli tolik smíchu. Očividně došlo k objetím, ale abych byl upřímný, mám pocit, že sestry Severnovy jsou jen jedno velké neustálé objetí. To, jak skupina právě gelovala, si očividně všimli naši návštěvníci, protože jeden z nich si myslel, že všichni žijeme a pracujeme společně v domě Annie!

Všichni jsme různého věku, z různých míst a prostředí a máme různé názory, máme a nemáme rádi, a to je naprosto v pořádku. Cítím se tak poctěný, že jsem byl požádán, abych byl součástí této úžasné malé komunity, a nemůžu se dočkat, až začnu přemýšlet o tom, co budeme dělat dál!

Leave a Reply