Rozpočtové podzimní aktivity

Rozpočtové podzimní aktivity

S ochlazujícím se počasím a nastupujícím podzimem má mnoho z nás náladu na zábavné podzimní rodinné aktivity. Zde je několik nápadů šetrných k rozpočtu, které jistě nastolí atmosféru sezóny!

Jděte na U-Pick Farm

Po celé zemi jsou tisíce farem ve stylu U-Pick. Je zřejmé, že právě teď bude k dispozici pouze sklizeň a podzimní produkty, ale vaše rodina se určitě bude bavit a ušetříte na čerstvých sezónních produktech.

Existuje několik on the net databází, které vám řeknou, jaké farmy U-Pick jsou ve vašem státě a místní oblasti. Podívejte se, jak daleko je od vás nejbližší farma, a zvažte celodenní výlet s dětmi.

Vyřezat dýni

Jedna z nejlevnějších podzimních tradic, kterou miluji, je prohledávat s dětmi místní dýňový záhon a odvážet si ho domů. Vaše děti mohou vyřezat jedinečnou lucernu a vy můžete ze semínek zapéct zdravou svačinku, která vydrží opravdu dlouho!

Dýňové záplaty lze nalézt všude a mnoho předměstských oblastí má dočasné sousedské dýňové záplaty, pokud nemáte blízko k autentické. Informace o místních událostech, jako je tato, najdete v bulletinech a fórech svého okolí.

Umění a řemesla

Nechte děti, aby vám pomohly vytvořit podzimní výzdobu nebo dokonce halloweenské kostýmy a výzdobu. Jedním z nejlepších způsobů, jak ušetřit na všech těchto předmětech, je vyrobit si je sami.

Pokud chcete professional své děti vytvořit levné halloweenské kostýmy, nyní je čas začít. Máte spoustu času pomoci jim vytvořit dokonalé oblečení. Nezapomeňte je povzbudit, aby s ním byli kreativní! Použijte staré oblečení a předělejte ho do nového oblečení, použijte barvy a karton professional určité rekvizity atd. Skvělý způsob, jak vyrobit jednoduché oblečení, by bylo podívat se do sekce zbytků ve vašem místním obchodě s látkami. Jsou zde velké kusy látek s velkou slevou, ze kterých lze vyrobit pláštěnky, masky a další.

Pokud jde o podzimní výzdobu, porozhlédněte se ve svém místním dolarovém obchodě po položkách, které můžete předělat nebo použít v prostírání a výzdobě polic. Pamatujte, že trocha kreativity jde dlouhou cestu a nemusíte utrácet tuny peněz, abyste měli krásný, slavnostní domov.

Vařit recepty s podzimní tématikou

Můj oblíbený způsob, jak zahájit novou sezónu, je naplánovat si týdenní jídlo kolem oslav. Uvařit nějaké podzimní oblíbence není drahé, zvláště pokud nakupujete s kupony a používáte něco z toho, co máte doma.

Podzimní polévky, dušená masa a kastrol jsou vydatné a syté možnosti večeře. Muffiny, cupcaky, koláče, ševci a kávové nápoje jsou některé z mých podzimních dezertů.

Udělejte si halloweenský filmový maraton

Mnoho rodinných televizních kanálů nabízí filmové maratony s halloweenskou tématikou po celý den, každý den během měsíce října.

Oslavte sezónu sledováním zábavných filmů s rodinou ve večerních hodinách tento měsíc. Nadchne děti na Halloween a všechny naladí podzimní náladou!

Leave a Reply