Quick Summer Beauty Updates with Sephora

Tady v Michiganu definitivně začalo léto! Moje děti jsou doma ze školy, je tam horko a vlhko, a proto jsem hodně upravil svou kosmetickou rutinu. Obvykle to znamená výměnu za lehčí krycí základ, možná přidání matujícího primeru, pokud moje t-zóna vypadá trochu lesklejší, než preferuji (tohle je můj oblíbenýta marnotratnost za to stojí).

Letos moje letní swap outy a změny nebyly úplně promyšlené, jsou to věci, které mě zaujaly, když jsem nakupovala v Sephoře, nebo o kterých jsem slyšela, že jsou úžasné. Konečným výsledkem je v podstatě méně se soustředit na make-up (a méně nosit) a letní vylepšení péče o pleť, zejména professional mé tělo. Jaký make-up mám na sobě, používám přístup méně je více, ale také očekávám, že barvy budou trochu pop a také držet.

Rychlé připomenutí, že je ideální čas se přihlásit Program Natural beauty Insider společnosti Sephora pokud ještě nejste členem. Je to zdarma a má výhody, jako je bezplatná standardní doprava, dárky k narozeninám a exkluzivní přístup k produktům. Získáte také body, které můžete vložit do výhod. Rád používám své body na slevy, ale také přidaly obrovské množství položek k výhodám produktu! Je to skvělé pro vyzkoušení něčeho nového nebo professional zachycení cestovní verze oblíbeného produktu.

Přidání určité záře a hodně ochrany před sluncem

Jako straka mě vždycky přitahuje třpyt. Každé léto zkouším různé třpytivé tělové produkty a nikdy to nefunguje tak dobře, jak bych chtěla. Buď jsou ty třpytky obrovské a mohutné, voním jako kokos, nebo je to jen další produkt, který přidám do mé rutiny.

Zde jsou dokonalé třpytivé produkty na léto: Cay Pores and skin Isle Glow Deal with Moisturizer SPF 45 a Tělové mléko Isle Glow SPF 45. Oba mají vysokou hodnotu SPF a „třpyt“ je tak akorát k tomu, aby vaše pokožka vypadala na slunci zářivě, ale nejsou tam žádné zjevné třpytky nebo hrubé kousky. I s mou světlou pletí zlatý tón funguje! Líbí se mi, že s 1 produktem hydratuji, nanáším opalovací krém a rozzářím se. Obvykle jsou to 3 kroky!

Trochu doplňujících informací o Hydratační krém na obličej Isle Glow. Mám lehce suchou/normální pleť (dříve jsem byla klasičtější smíšená, ale s přibývajícím věkem se vysušuji) a myslela jsem si, že tohle je to pravé množství hydratace pro mou pleť v létě. Pleťová voda se velmi rychle vstřebává a je skvělým přípravkem pod make-up. Má sice trochu třpytivý/perleťový nádech, ale je tak akorát, abych vypadal rozzářeně. dělám ne mám pocit, že poté potřebuji použít podkladovou bázi, díky tomu moje pleť vypadá tak dobře. Spároval jsem to s krémovými produkty (ruměnec a korektor) a vynechání prášku. Konečným výsledkem je přirozený a zářivý vzhled, ideální na léto!

Aktivní přípravky professional péči o pleť

Opravdu dlouhou dobu jsem si velmi dával záležet na složkách péče o pleť v péči o pleť. Hledám hydratační krémy, které nebudou příliš těžké, peptidy a antioxidanty v boji proti stárnutí… můj seznam požadavků je poněkud nerealistický. Ale professional své tělo mám tendenci hledat… něco, co voní dobře? Možná to pomůže mé kůži, aby se v příštích 12 hodinách neodlupovala? Minulou zimu jsem se rozhodla trochu posílit svou hru s péčí o tělo a vlastně začít hledat ingredience, které by si moje pleť užila. Nakonec jsem propadl tento tělový krém od Caudalieale na léto potřebuji něco úžasného!

Místo toho, abych našel jeden dokonalý produkt, našel jsem dva. Během dne používám Tělové mléko Cay Skin Isle Glow SPF 45který má kyselinu ferulovou (skvělý antioxidant), spoustu hydratačních krémů, které mi na pleti nezatěžují, a SPF 45. A nezapomeňte na tu záři…

V noci jsem přidával Beztížné tělové ošetření Paula’s Decision 2% BHA do jakýchkoli problémových oblastí. V létě je práce super klimatizované a vyprahlé prostředí. Doma trávím hodně času v bazénu i mimo něj. I když používám peeling a hydrataci, tak bych si přála trochu additional exfoliace. Toto mléko je na to naprosto dokonalé! Aplikuji na všechna místa, která cítím suchá nebo drsná, a druhý den ráno jsem tremendous jemná, bez jakéhokoli podráždění.

Skvrna na rty, kterou jsem hledal

Roky jsem hledala perfektní skvrnu na rty. Chci, aby to fungovalo rychle, nanesení 3 vrstev produktu s odstupem 2 minut prostě není něco, co mám čas začlenit do své rutiny. Chci, aby mi skutečně obarvila rty, než aby to byla jen dlouhotrvající tekutá rtěnka. Chci, aby to dodalo barvu po celý den, spíše než aby se ztrácelo před druhým šálkem kávy. A konečně, protože mi to ve skutečnosti obarvilo rty, chci mít možnost nanášet své oblíbené produkty na ošetření rtů přes vršek. Tolik produktů, které jsem našel, dosáhlo jednoho nebo dvou z těchto bodů, ale zatím jsem nenašel takový, který by vynikal ve všech z nich.

Zadejte nový Fenty Poutsicle Hydrating Lip Stain. Tohle je opravdu skvrna na rty, která tohle všechno dokáže! Když byla vydána, na stránkách Sephory se velmi rychle vyprodala a myslela jsem si, že to bylo hlavně proto, že původně byla od Fenty a Rihanny, ale kvůli humbuku kvůli této skvrně na rty se stále vyprodává, jakmile bude znovu naskladněno. Je trochu krémový, rychle se nanáší a barva se vyplatí. Trvá to věčně. Vidíš tuhle fotku, jak ji nosím? Přihlásil jsem se ráno, pracoval venku v horku a dělal domácí práce. Nanesla jsem na něj obě moje oblíbená ošetření rtů (od Algenista a Dior), a takhle to vypadalo v polovině odpoledne. Po obědě a svačině. Bez opětovné aplikace. Toto je Mai Tai, světle růžová na lehce modrém základě. V současné době existují 4 odstíny, doufám, že budou vydány další odstíny, protože se to stane kultovním.

Jaké produkty jste letos v létě přidali do své kosmetické rutiny? rád bych to věděl!

Nakupujte Submit

Sponzorovaný příspěvek
Tento příspěvek je výsledkem spolupráce se Sephorou, ale výběr produktů a názory jsou všechny moje.