Princezna z Walesu nosí Vintage Chanel pro Coach Core Anniversary Event – ​​Co měla Kate na sobě

Princezna z Walesu nosí Vintage Chanel pro Coach Core Anniversary Event – ​​Co měla Kate na sobě

Princezna z Walesu oblékla vintage Chanel pro dnešní zasnoubení s princem z Walesu.

Dvojice oslavila desáté výročí Coach Core návštěvou Copper Box Areny v olympijském parku královny Alžběty II. Na fotografii nahoře a dole je vítá sir Ken Olisa, OBE, lord poručík Londýna.

Coach Core byl spuštěn v červenci 2012, vytvořen jako reakce na londýnské nepokoje a navazující na ideály olympijských a paralympijských her v Londýně v roce 2012. Níže vévoda a vévodkyně na startu Coach Core v roce 2012. V roce 2012 princ William řekl: „Snažíme se z těchto mladých lidí vyvinout sebevědomé a angažované členy společnosti, nejen jako vysoce kvalitní sportovní trenéry, ale také prostřednictvím mentoringu a práce s vrstevníky.

Více z webu Coach Core:

Jejich královské výsosti chtěly zachytit ducha olympijských her v roce 2012 a chtěly využít sílu sportu a jeho schopnost změnit životy a posílit mladé lidi. Utvářela ho také devastace londýnských nepokojů v roce 2011 a zpráva Centra pro sociální spravedlnost o tom, jak nejlépe využít sílu sportu k transformaci životů mladých lidí.

V listopadu 2017 strávili vévoda a vévodkyně z Cambridge čas s učni Coach Core při práci se školáky v Birminghamu.

Vévoda, vévodkyně a princ Harry se v říjnu 2017 zúčastnili akce Coach Core London.

V říjnu 2018 vévoda a vévodkyně navštívili akci Coach Core v Essexu.

Více z Monique Jessenové Lidé příběh.

Coach Core slaví své 10. výročí a působí na 17 různých místech ve Spojeném království a pomohli více než 750 znevýhodněným mladým lidem zahájit smysluplnou kariéru díky učňovským programům sportovního trenéra. Charita – kterou podporují také velvyslanci ze sportovního světa včetně Anglie Lvice a kapitánky Manchester City Steph Houghton, šestinásobný olympijský medailista Max Whitlock, tenisová legenda Judy Murray a elitní trenér gymnastiky Scott Hann – mají také pětiletou smlouvu v roce místo se Sport England, aby se stal systémovým partnerem změn.

Níže členové královské rodiny s Eboni Usoro-Brown (rozená Beckford-Chambers), správcem Coach Core a právním poradcem. Paní Usoro-Brown je také bývalá mistrovská nohejbalová hráčka Anglie a Queensland Firebirds.

Z The Daily Mail’s Dosah:

Dvojice, oběma 40 let, měla možnost setkat se s některými z mladých lidí, se kterými charita spolupracuje, a ochutnat nabízená sportovní setkání – a rozzářený William si na akci vyzkoušel box.

Gymnastka Max Whitlock, šestinásobný olympijský medailista a ambasador Coach Core, řekl: „Pomáháme mnohem většímu počtu dětí zapojených do sportu tím, že poskytujeme dobré trenéry, dobré vzory a (pomáháme) těmto lidem zaměstnat se na plný úvazek. což je neuvěřitelné.“

Více od Victoria Ward’s příběh v The Telegraph.

Princezna se připojila k učňům ve hře boccia, což je italská forma mís pro invalidní vozíky, zatímco princ si také vyzkoušel penaltování na malé nafukovací brance.

Rychlé video.

Vévodkyně mluví s trenéry a učni.

Princ William trochu boxoval.

Vracíme se do The Telegraph’s kus.

Princ William si navlékl boxerské rukavice, aby se utkal s trenéry učňů v olympijském parku ve Stratfordu ve východním Londýně, čímž na ně udělal dojem svou schopností vyhnout se úderu.

Gabrielle Reid (18) z Bournemouthu řekla: „Naučila jsem ho pár základů – jedna-dvě, bodnutí. Nebyl špatný. Rychle to zvedl. Některé obrany také – některé uklouznou, některé se převalí.“

Princ přiznal, že už předtím trochu boxoval, a řekl jí: “Nikdy jsem nepřišel na to, jak uklouznout.”

Další krátké video.

Tato další fotografie ukazuje princeznu s generálním ředitelem Coach Core, Gary Laybournem.

Princezna s trenéry a CEO Coach Core Gary Laybourne (2. zleva).

Další od Valentine Low’s Times of London článek.

Princezna mluvila se Scottem Cooperem (26) z Grays v Essexu, který dokončil svůj program Coach Core a nyní je pracovníkem s mládeží v radě Barking a Dagenham.

Cooper, který má dětskou mozkovou obrnu a používá invalidní vozík, řekl: „Říkal jsem jí, že chci inspirovat lidi s postižením, a ona řekla, že budu inspirací, protože jsem ukázal odvahu a odhodlání.

Na dnešní akci zazněly prezentace a poznámky. Dole princ, princezna a (myslím) sir Keith Mills. Sir Keith byl místopředsedou londýnského organizačního výboru olympijských a paralympijských her. Je také spoluzakladatelem 1851 Trust se sirem Benem Ainslie.

Princ William ve svých poznámkách řekl:

Sport má neuvěřitelný způsob, jak poskytnout naději, spojení a příležitost, a když byl Coach Core založen před olympijskými a paralympijskými hrami v roce 2012, byl navržen tak, aby tuto sílu využil ke změně životů mladých lidí.

v její Město a země příběhVictoria Murphy hlásí, „Město a země chápe, že dnes je jejich poslední veřejné vystoupení v rámci řady závazků navržených tak, aby předvedly oblasti práce, na které se zaměřili a budou i nadále dělat. Jak William, tak Kate dlouhodobě obhajují výhody sportu a fyzické aktivity.“

Kensingtonský palác zveřejnil o organizaci na sociálních sítích po dnešním zasnoubení.

Nyní se podíváme na to, co si Kate oblékla na dnešní zásnuby.

Začínáme s ní Blazer Pre-Owned Chanel (4698 $), dvouřadý styl v tmavě modré barvě, úžasný ID by Carly z Styl Kate Middleton. Dílo je vyrobeno v acrylic/nylon/cotton/šsměs oleje. Má vroubkované klopy, našité kapsy, obrácené manžety a kontrastní lem; je také popsáno jako přibližně 1995.

Popis produktu popisuje bundu jako s rukávy v délce náramku, ale na princezně vypadají po celé délce. Popis také odkazoval na tlačítka jako na tlačítka s vyraženým logem CC, nikoli na tlačítka zobrazená na saku online a na princezně z Walesu.

Díl je součástí Pre-Owned Collection ve Farfetch, luxusní zboží nabízené k dalšímu prodeji online. Farfetch je jedním z mnoha luxusních maloobchodníků prodávajících dříve vlastněné zboží. Více z tento Fashion United kus o vědomých luxusních trendech.

Poptávka po ojetém ​​luxusu také roste a přitahuje zákazníky s vysokou hodnotou, přičemž 20 procent respondentů průzkumu si v minulém roce zakoupilo použitý módní předmět. Zatímco počet zhlédnutí použitých položek meziročně vzrostl o 150 procent a 65 procent použitých GMV pochází od soukromých klientů Farfetch a platinových zákazníků s nejvyššími útraty.

Vypadalo to, jako by princezna opakovala svého Rolanda Moureta Kalhoty Axon (vyprodáno).

Nosila ji Pumpy Gianvito Rossi Piper (695 $), styl s blokovým podpatkem se špičatou špičkou a 3,5″ podpatkem.

Princezna měla dnes vlasy rozpuštěné.

Nosila ji Přívěsek Stila Lapis (185 $), stolně broušený kámen lapis lazuli zasazený do 18karátového stříbra pozlaceného žlutým zlatem od britského klenotníka Astley Clarke. Měla na sobě také Kouzla lásky Střední Twist Hoops (60 liber, asi 60 dolarů podle dnešních směnných kurzů) v recyklovaném 18K zlatém rumělku.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Dnes také rychlá rekapitulace Světový den duševního zdraví a prince a princezny BBC Radio One vystoupení minulý pátek 10. října. Více z BBC novinky.

Royals se setkal s hosty ve speciální epizodě BBC Radio 1 Newsbeat ke Světovému dni duševního zdraví. Skupina diskutovala o svých zkušenostech a důležitosti mluvit o bojích.

Členové královské rodiny se setkali s Dr. Abigail Mirandovou, pedagogickou a dětskou psycholožkou pracující v prvních letech; António Ferreria, aktivista v oblasti duševního zdraví, kterému byla jako teenagerovi diagnostikována nediferencovaná schizofrenie a emočně nestabilní porucha osobnosti; Ben Cowley, registrovaný hudební terapeut a asistent poradce pro duševní zdraví na Royal Welsh College of Music and Drama; a Emma Hardwell, referentka pro participaci mládeže ve společnosti The Mix, která nabízí podporu duševního zdraví osobám mladším 25 let, a také moderátorka Newsbeat Pria Rai (zcela vpravo).

“Spousta lidí si neuvědomuje, co potřebují, dokud to skutečně nepřijde,” řekl princ z Walesu. “Můžete žít jeden život jednu minutu a něco se výrazně změní, a uvědomíte si, že nutně nemáte nástroje nebo zkušenosti, abyste se s tím dokázali vypořádat.”

„Pokud se o sebe nedokážeme postarat, nebudeme schopni řešit problémy, o kterých si myslíme, že musíme každý den,“ pokračoval.

Ke konci princ William vtipkoval: „Jsem si vědom, že nám vypršel čas – a [host] Pria [Rai] dá se říct, že tohle je nejhorší Newsbeat produkce dvou tazatelů, které kdy viděla.“

“Víš co? Můžete se vrátit,“ odpověděl Rai. “Tohle sedadlo, udržoval jsem ho v teple.” Myslím, že jsi odvedl velmi dobrou práci!“

Jiný pohled.

Více z že Lidé článek.

V jednu chvíli se Kate zeptala: „Ráda bych věděla, a možná to posluchače bude také zajímat, jak se vy jako jednotlivci staráte o své duševní zdraví?

V odpovědi jí host řekl, že nejdůležitější pro ně bylo „uvědomovat si“ svou duševní pohodu.

“Ne každý den budou růže a slunečnice.” Vím, že některé dny se budu muset tlačit proti mrakům, abych znovu viděl to slunce,“ řekl muž. „Nelze před tím vždy utéct, někdy jim musíte čelit a dobýt je. S praxí je pokrok.”

Níže ukázka z programu.

Celý program si můžete poslechnout přes tento odkaz.

Princezna z Walesu měla na sobě nový náhrdelník od newyorské klenotnice Laury Lombardi. The Náhrdelník “Luisa”. (260 $) je vyrobena z mosazi pozlacené 14K zlatem, zavěšená na ručně vyrobeném oválném náhrdelníku o délce 16″.

Více z tento Móda příběh.

Tento náhrdelník byl něco jako křivák ve srovnání s jemnějšími šperky, které nosila v minulosti. Od náušnic s citrínem Kiki McDonough až po sladké přívěsky od Astley Clarke nebo diamantové kousky od Mappin & Webb, princezna obvykle upřednostňuje jemné, elegantní a elegantní doplňky. Její robustní řetěz je více v souladu s dlouholetým trend za hromadění zlatých náhrdelníků (viz každý nenápadný redaktor na týdnu módy v jejich známé uniformě z bílého trička, blejzru a řetízku).

Je snadné vidět přitažlivost zlatých řetízků Laury Lombardi. Návrhářka sídlící v New Yorku se specializuje na současné kousky s nádechem – princeznin náhrdelník obsahuje sochařský přívěsek ve tvaru srdce.

Špička diadému pro Carly at Styl Kate Middleton pro toto IDto není návrhář, kterého bych kdy napadlo zkontrolovat náhrdelník.

Vypadalo to, že princezna měla na sobě sako Zara s obrácenou klopou, poprvé zaznamenané při zásnubách v Little Village v červnu 2022.

Někteří věří, že sako je tmavší barvy než to, které se nosí v červnu, což představuje možnost, že ho princezna vlastní ve dvou barvách. Je to možné, ale odhaduji, že za barevný rozdíl je zodpovědné osvětlení venku v červnu a uvnitř studií BBC.

VIDEA:

The Royal Family Channel nabízí více než hodinové pokrytí v tomto videu.

Pokud hledáte kratší zprávu, trvá o něco déle než 3 minuty.

Tento klip z The Independent běží jen o něco déle než jednu minutu.

Připnout

Leave a Reply