Peloton ukončuje vlastní dodávky na poslední míli

Peloton ukončuje vlastní dodávky na poslední míli

Poskytovatel cvičebního vybavení Peloton zadá všechny své skladovací a doručovací funkce na poslední míli externím logistickým partnerům (3PL) ve snaze ušetřit náklady.

K tomuto kroku dojde v nadcházejících týdnech, kdy bylo také oznámeno uzavření fyzických maloobchodních prodejen na rok 2023, protože společnost pracuje na tom, aby byla zisková.

„Přesun naší dodávky na poslední míli na 3PL sníží naše náklady na dodání jednotlivých produktů až o 50 % a umožní nám splnit naše závazky ohledně dodání co nejefektivnějším způsobem,“ napsal Barry McCarthy, generální ředitel. v pátek sdělení zaměstnancům [12 August 2022].

„Tato rozšířená partnerství znamenají, že můžeme zajistit, že budeme schopni škálovat nahoru a dolů podle kolísání objemu,“ napsal.

Kromě toho fitness firma, která se potýká s problémy, uzavře všech 16 skladů, které podporovaly vnitropodnikové dodávky, přičemž se očekává snížení počtu pracovních míst. V rámci uzavírání maloobchodních prodejen pravděpodobně vznikne až 780 pracovních míst.

Podnikání Pelotonu během pandemie vzkvétalo a akcie vystřelily až na 120,62 USD za kus. Poptávka se však začala zpomalovat, když lidé znovu začali chodit ven. Akcie Pelotonu letos klesly o 60 % a v polovině července dosáhly historického minima 8,22 USD.

The post Peloton končí vnitropodnikové doručovací operace na poslední míli appeared first on eDelivery.net.

Leave a Reply