Walmart has the best toys at low prices!

Oblíbené vánoční hračky Walmartu 2022


Tento příspěvek sponzoruje Walmart.

Walmart má ty nejlepší hračky za nízké ceny!
Vidíš ten úsměv? To je úsměv maminky, která měla náskok na prázdninových nákupech! Letos jsem si pořídila spoustu nových hraček Walmart.com– usnadňují nakupování podle věku, kategorie, ceny a další!

Tento site používá affiliate odkazy když kliknete na odkaz a provedete nákup, můžeme získat provizi. Jako přidružená společnost Amazonu vyděláváme z kvalifikovaných nákupů.

Walmart má letos jedny z nejlepších hraček od špičkových značek pro vánoční dárky. Udělal jsem svůj domácí úkol a vybral jsem si pár hraček, o kterých si myslím, že budou v naší rodině na Vánoce ráno velkým hitem.

Walmart má nízké ceny nejlepších hraček – spousty návratů a skvělé nabídky!

Zde jsou některé z mých nejoblíbenějších hraček pod 25 $:

 • Kabelka Pets Glami-Cone: A Walmart výhradní! Tato rozkošná kabelka má více než 25 zvuků s jemnými světly Vím jen, že moje dcera to bude milovat!
 • My Pal Violet Smarty-Paws: Můj nejstarší syn měl tuto hračku a miloval ji Pamatuji si setkání, kdy děti všech věkových kategorií bavila tato roztomilá plyšová hračka! Můžete přizpůsobit pomocí jména vašeho dítěte. Nekonečné hry a interaktivní možnosti hraní.
 • Hrací sada Kinetic Sand Swirl ‘N Surprise: Moje děti milují kinetický písek taky nikdy nevysychá! V této sadě si děti mohou vyrobit umění ve vířivém písku a poté pomocí různých nástrojů přidat do svých výtvorů. Senzorická zábava!
 • Figurky Pokémonů: Professional fanouška Pokémonů tyto sběratelské figurky ocení! Oba moji synové mají rádi Pokémony a rádi vystavují své sběratelské předměty ve své ložnici.
 • Hra Mild Up Pop It Professional: Dobře, tato hra je zábavná professional všechny věkové kategorie! Posouvá development Pop It na novou úroveň Myslím, že je to opravdu docela chytré. Má tři hry v jedné kolíčky se rozsvítí a vy je musíte vypáčit tak rychle, jak jen můžete.

  Walmart má ty nejlepší hračky za nízké ceny!

  Walmart má ty nejlepší hračky za nízké ceny!

  Walmart má nejlepší hračky za nízké ceny!
  &#13

  Walmart má ty nejlepší hračky za nízké ceny!
  &#13

Leave a Reply