Picture

Nový rok, nový… všechno! – Šperky Nicole Hanna

Nějakým způsobem, někde podél linie, se stal rok 2022. Zdálo se, že minulý rok uběhl a vlekl se, a já stále balím hlavu kolem nového roku… a změn, které nevyhnutelně přináší. Koneckonců jsem tvor ze zvyku a vždy jsem se choval způsobem, který v novém roce vybízí ke změně, snad v naději, že takříkajíc vytřu břidlici, znovu zažehnu kreativní jiskru nebo obnovím vztahy a zdravé návyky. . Neodvážil bych se je nazývat předsevzetími, což je (alespoň pro mě) nešikovný a klišé popis toho, co se professional mě stalo léčebným rituálem.

Změna je přirozenou součástí toho, co je, doufejme, pokrok, i když změny, které jsem zavedl, se mohou zdát trochu… zpět. Ruším mnoho věcí, zejména v mém podnikání, které byly v posledních několika letech základem, a jsem zde, abych promluvil o tom, co tyto změny jsou a proč jsem je provedl (nejlépe jako V každém případě jsem schopen). Tyto změny byly tu a tam oznámeny na sociálních sítích v mém newsletteru, ale professional ty, kterým to možná uniklo, tady je kopeček!

Za prvé, někteří si možná všimli, že leden byl prvním měsícem po mnoha letech, kdy jsem neměl úterní tutorial Treasure Hunt. To je pravda, věrné úterní lovy už nejsou věcí. To ale neznamená, že se nebudou konat hony, ale nebudou nutně v úterý, ani nezbytně na výukový software. Příležitostně mohu mít v rámci lovu k dispozici v omezeném množství kód slevového kupónu se slevou 70 %. Někdy se může stát, že na stránce pokladny bude honba za šperkem zdarma. Nemusí být každý měsíc, mohou být dvakrát za měsíc. A v lovech mohou být stále výukové programy. Prostě se nebude tak úplně dodržovat harmonogramy, jako tomu bylo dříve. (Poznámka: Ti, kteří si členství zakoupili loni v srpnu a září, stále získají přechodný design and style, jako by to byl výukový system Honba za pokladem).

Dále jsem provedl nějaké změny na mém balení, o kterých budu mít brzy samostatný příspěvek. Mé obaly byly nějakou dobu 100% recyklovatelné, protože ekologicky šetrné postupy se professional mě osobně i profesně staly mnohem důležitějšími. Nejsou tu žádné plechovky, žádné stahovací tašky, žádné šperkovnice s těmi polybavlněnými vložkami. Pouze papírové výrobky s recyklovatelnými štítky na krabice a přepravu.

Aktuálně také probíhá sleva na všechny Retriedované lekce, na které se můžete podívat tady. V budoucnu se tyto lekce nebudou vracet, jak by se normálně v podzimních měsících vracely. Výukové programy limitované edice budou také navždy pryč, jakmile vyprší jejich počáteční dostupnost. Nové návrhy vytvářím měsíčně, někdy i týdně, a nezdá se, že by se nápady v dohledné době zastavily. Jako takový se chci ujistit, že na mých stránkách možností není vizuální zahlcení, a snažím se udržet návrhy co nejrelevantnější a moderní pro moji estetiku.
dTakže, když řeknu, že lekce jsou vyřazeny nebo jsou dostupné pouze po omezenou dobu, je to navždy. Jakmile jsou pryč, jsou pryč, bez možnosti je zachytit v pohybu vpřed. To mi také pomáhá provozovat mé webové stránky efektivněji, protože více než 500 lekcí a obrázků se může stát děsivým mamutem, který je třeba protřídit každé dva roky, když se krátce objevily lekce v důchodu. Takže mnoho lekcí (přes 300), které jsou aktuálně uvedeny v sekci lekce pro důchodce, bude k dispozici do konce února a poté bude trvale odstraněno z mého obchodu a také ze strany správce. EDIT: KUPON JIŽ NENÍ AKTIVNÍ, PROTOŽE TYTO LEKCE JSOU NYNÍ TRVALO UKONČENY.

Členství v roce 2021 může také znamenat poslední členství, které se posouvá vpřed, i když mám stále čas toto rozhodnutí zvážit. Eeek! Vím! Ale stále přicházejí nové věci, jako jsou různé honby za poklady zmíněné výše, 5000 000 000 členů Fb Group pro 12hodinovou prozradí (můžete se připojit k mé skupině tady), která se pravděpodobně stane někdy mezi koncem dubna nebo koncem června, nová videa na YouTube a další možnosti tajemného boxu! A kdo ví, co dalšího by tento můj mozek mohl uvařit, takže zůstaňte naladěni!

Uznávám, že poslední dva roky byly pro většinu z nás… úpravou. Ale chci jen říct, že si vážím veškeré podpory, která mi byla těch mnoho permit projevována. Navázal jsem mnoho fantastických přátelství, plných inspirace a kreativity, a doufám, že budu poblíž, abych podpořil ještě mnoho dalších. Takže na tu poznámku, uvidíme se u dalšího příspěvku na blogu… kterých bude mnoho!

Veselé tkaní,
Nicole

Leave a Reply