NEW Dior Au Nymphea Cleansers

[unpaid/sample/affiliate/ad] Měl jsem docela vzdělání o Nymphea, kterou byste jinak mohli znát jako leknín. Přeskočím fakt, že leknín v mém malém vodním prvku, který jsem vytvořil v uzamčení, ještě nikdy nevykvetl, přestože vypadá zdravě a zeleně a jako by mohl. Nymphea je tiše silná rostlina, která ve svém přirozeném prostředí detoxikuje a jako mnoho rostlin dokáže filtrovat znečišťující látky. Konkrétně je dobrý při absorpci těžkých kovů v procesu známém jako chelace. Převést to na kůži (ačkoli těch, kteří uvádějí chelataci jako prodejní argument, je jen málo) znamená extra péči proti znečištění.

NOVÉ Čisticí prostředky Dior Au Nymphea

Jak víte, miluji micelárku a verze od Diora je prostě nádherná. Je to tak jemný pocit na pokožce a díky kyselině hyaluronové a chrpové vodě přináší důkladné čištění bez následného vysušení pokožky. Je to jakýsi rozdíl mezi vlnou a kašmírem – toto je kašmírová verze. Obě vás zahřejí, ale jedna to dělá luxusněji než druhá. Rozhodně jsem měl pocit, že používám luxusní produkt (a líbilo se mi to obvs!). Je to 33 liber TADY. Všechny čisticí prostředky mají na sobě slovo ‘purifying’ a to je slovo často spojované s mastnou nebo problémovou pletí – zde to tak neplatí a mohou je používat všechny typy pleti, i když bych vám doporučil, pokud jste mastná, Micelárka je vaše lepší volba, stejně jako když jste suchá, pleťová voda je vaše nejlepší volba.

NOVÉ Čisticí prostředky Dior Au Nymphea

Je to legrační, není to, jak můžete na některé věci úplně zapomenout – teprve nedávno jsem zase začala používat samostatný odličovač očí (i když očekávám, že jsem jako všichni ostatní, kteří si jen na chvíli potrpí na příšernou chuť s běžným čisticím prostředkem, pokud jde o rty!) a to proto, že jsem měla sennou rýmu a chtěla bych něco, co by mi řasenku jen jemně stáhlo, než abych se musela trochu třít. Dvoufázový odstraňovač očního make-upu Au Nymphea je tak dobrý, jak byste si přáli, aby byl – je naprosto důkladný a ani jsem nedostal „film“. Jeho hlavními hráči jsou jojobový olej a chrpová voda. Je to 29 liber TADY.NOVÉ Čisticí prostředky Dior Au Nymphea

Konečně, výkřik k čisticímu mléku, které jsem miloval. Opravdu v dnešní době moc mlék nevidím, ale tohle mělo pružnost oleje a nechalo mou pokožku neuvěřitelně jemnou. Sundat ho můžete buď vlhkým hadříkem, nebo vatovými tampony – já jsem zvolila to druhé. Nemyslím si, že jsem se dříve setkal s jasmínovým voskem, ale používá se v péči o pleť ke změkčení a udržení vlhkosti v pokožce a je klíčovou složkou tohoto vzorce. Čištění bylo perfektní, můžete ho použít i na oční víčka a je to naprostá lahůdka čističe. Je to 33 liber TADY . Dokážete si představit, že jsem měl nejčistší pleť svého života, když jsem tyto tři produkty testoval během tří dnů, a v některých ohledech si myslím, že je škoda, že vypadají tak okoukaně, když jsou výsledky tak dobré, ačkoli obecně jsem jejich obdivovatelem. decentní elegance.

Zveřejnění transparentnosti

Všechny produkty jsou mi zasílány jako vzorky od značek a agentur, pokud není uvedeno jinak. Mohou být použity přidružené odkazy. Příspěvky nejsou řízeny affiliate partnery.