NÁPADY NA NAROZENINOVÉ DÁRKY A HRAČKY PRO 4 LETY

NÁPADY NA NAROZENINOVÉ DÁRKY A HRAČKY PRO 4 LETY

Tohle jsou věci, které jsme měli na Otisově narozeninovém seznamu. Máme tolik věcí, že opravdu nic nepotřeboval, ale ty víš, že tyhle speciální kluky vždycky rozmazlím!! Snažil jsem se myslet na věci, které nezaberou tunu místa (kromě hry na venkovní hraní). Níže uvedu několik oblíbených.

Garmin vívofit® jr. Chytré hodinky 3 Children Conditioning Tracker: Otisův bratranec (hej Jace!), který je o 1,5 roku starší, má tyto hodinky a Otis byl posedlý, takže je dostal jako dárek. Skvělé je, že sleduje jeho kroky, spánek (spí v hodinkách a nikdy je nesundá) a jsou voděodolné, takže je neustále nosí. Také se předpokládá, že zůstane nabitý asi rok nebo něco, co je divoké. Funkce, kterou miluji, je, že si na hodinkách můžete nastavit časovač. Funguje skvěle pro přechod mezi aktivitami a cítí se docela dobře, že má časovač na vlastní paži!

Hrací sada jídla Melissa & Doug na krájení a pečení dřevěných sušenek: Otis bude navždy milovat předstírané jídlo, takže jsme to přidali do jeho kuchyňky. Velký hit.

vlaková souprava: Tato sada je opravdu skvělá, protože Otis si ji nastavil sám a pak „vláčky“ jezdí automaticky s baterií, takže je to pro něj zábavná jiná sada na hraní. Také Duke to rád pronásleduje. Bonus!

Kopule horolezec: Byl jsem z toho docela nadšený, protože jsem letos nechtěl utrácet za velkou houpačku, ale tenhle lezec je něco, v co může Otis vyrůst a je to docela rozumné na tak velkou položku.

nakupujte dárky k narozeninám professional 4 roky:


Leave a Reply