Může trvalá trvale změnit vaše vlasy?

Může trvalá trvale změnit vaše vlasy?

Existuje spousta ošetření, které lze použít, aby pomohly změnit vzhled vašich vlasů tak, aby vyhovovaly vašim preferencím. Trvalá je jen jeden typ vlasové kúry, která dokáže dramaticky proměnit vaše vlasy z rovných na kudrnaté nebo z kudrnatých na rovné.

Může trvalá změnit vaše vlasy navždy?

Když na to přijde, trvalá může změnit vaše vlasy navždy, ale pouze ty vlasy, které byly na trvalou. Trvalá nebude mít žádný vliv na přirozené vlasy, jak vyrostou. To znamená, že můžete trvale změnit vlasy, které jsou po trvalé, ale ne ty, které poté odrostou.

Trvalé jsou skvělý způsob, jak rychle změnit vlasy, které máte, a získat vlasy, které chcete. Jaký je proces, jak se to dělá a co to znamená pro vlasy a poškodí to vaše vlasy? Pokračujte ve čtení a dozvíte se to.

Změní trvalá vaše vlasy navždy?

Trvalá vždy změní pouze vlasy, které jsou chemicky ošetřeny během procesu trvalé. Pokud si pořídíte trvalou, vlasy, které se budou měnit, jsou pouze ošetřené vlasy, nikoli vlasy, které do nich zarostou neupravené poté, co vlasy s trvalou znovu začnou růst. Pokud se obáváte, že struktura nebo vzor vašich vlasů se navždy změní, skutečný problém bude v tom, že vlasy, které byly ošetřeny, jsou jediné vlasy, které budou změněny.

Proces perm je následující:

 • Vlasy jsou srolované.
 • Na vlasy se aplikuje chemikálie, která se nazývá ondulační voda, je to chemikálie, která nastaví vlnu, pokud si vlasy natáčíte, nebo která pomáhá vlnu uvolnit, pokud je máte uvolněné.
 • Dalším krokem je nechat vlasy zatuhnout nebo nechat vytvrdnout po přiměřenou dobu. Vlasy budou muset tuhnout po dobu 10 až 20 minut.
 • Perm lotion se poté opláchne a aplikuje se neutralizátor. Neutralizátor pomáhá zabránit tomu, aby trvalá trvalá.
 • Vlasy se poté znovu opláchnou a natáčky se odstraní.
 • Váš stylista pak může vlasy upravit a bude vám doporučeno, abyste je udržovali v suchu a nedotýkali se jich ani je dále neupravovali po dobu alespoň 24 hodin, aby ošetření mohlo zatuhnout.

To je skvělá volba, pokud chcete něco, co je z hlediska stylingu trochu trvalejší. Pokud máte kudrnaté vlasy a chcete je mít rovné, trvalá vám může dát rovné vlasy, které nemusíte pracně udržovat. Pokud máte rovné vlasy a chcete je mít natočené, trvalá vám může poskytnout kudrnaté vlasy, po kterých jste vždy toužili.

Jak pečovat o trvalé vlasy

Existuje několik věcí, které můžete udělat professional to, aby vaše trvalá vypadala skvěle a abyste zajistili, že léčba bude trvat a bude trvat co nejdéle.

 • Vyhněte se mytí po dobu alespoň 24 hodin po perm
 • Minimálně 24 hodin po ošetření si vlasy neupravujte
 • Nebarvěte si vlasy poté, co jste si nechali udělat trvalou
 • Ujistěte se, že vlasy často hydratujete a hydratujete, chemikálie na trvalou mohou velmi vysušovat
 • Vyhněte se nastavování vlasů
 • Vyhněte se používání tepelných nástrojů pro úpravu vlasů

Pokud jde o péči o vlasy s trvalou trvalou, věnujte čas tomu, abyste našli rutinu, která vám bude vyhovovat. Pokud máte kudrnaté vlasy, které byly uvolněné, měli byste si najít čas a najít vlasovou masku nebo hydratační kúru, která pomůže vlasy chránit a pomůže zajistit, aby trvalá nepoškodila vlasy.

Další věc, kterou je třeba si zapamatovat, je, že používání tepelných nástrojů a přílišná úprava vlasů, které byly chemicky ošetřeny, může vést k vysušení vlasů, poškození vlasů a může to ovlivnit, jak ošetření funguje. Chcete se vyhnout tepelnému stylingu, protože zvrátit účinky trvalé, což bude ztráta peněz a ztráta vašeho času.

Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak správně pečovat o své trvalé vlasy, vřele vám doporučuji zhlédnout níže uvedené online video!

https://www.youtube.com/observe?v=HgwKw_F4teo

Jak Perm ovlivňuje vaše vlasy?

Jakkoli to zní hrozně, trvalá funguje tak, že poškozuje vlasový folikul, takže nemůže fyzicky držet svůj přirozený tvar. To znamená, že trvalá se změní tak, že vlasy jsou tvarovány na fyzické úrovni tak, že se nemohou vrátit do původního stavu. To je hlavní důvod, proč působí pouze na vlasy, které byly chemicky ošetřeny.

Nový růst nebude ovlivněn chemikáliemi, a proto nebude mít novou strukturu jako vlasy, které byly ošetřeny. Když vaše trvalá odroste nebo začíná odrůstat, nový růst vlasů se vrátí k přirozenému vzoru vašich vlasů.

Tento proces je méně patrný, pokud máte rovné vlasy a nechaly jste si je udělat trvalou, aby byly kudrnaté, než když máte kudrnaté vlasy a měli jste trvalou, která vám pomůže vlnu uvolnit. Přestože se trvalá může opotřebovat nebo ztratit svou účinnost, nikdy zcela nezmizí a její účinky se nikdy zcela nezmění, pokud se nenecháte ostříhat a chloupky odstranit.

Jak trvalá ztrácí účinnost, vaše vlasy se mohou na některých místech začít kroutit, pokud jste je nechali narovnat, ale ostatní oblasti mohou stále zůstat rovné. Můžete si všimnout, že vaše konečky jsou suché a že jsou trochu křupavé. Můžete si všimnout lámání nebo roztřepených konečků a můžete si všimnout, že vlasy prostě nejsou tak zdravé, jak by se mohly cítit kdysi.

U vlasů, které byly po trvalé, musíte být v péči o ně velmi opatrní, abyste zajistili, že časem nedojde k dalšímu poškození vlasů. Trvalá vlasy poškodí, nejde to nijak obejít. Klíčem je zapamatovat si, že o své vlasy se můžete stále starat a předcházet dalšímu poškození výběrem produktů, které vlasy vyživují, výběrem ošetření, které prodlouží životnost vaší trvalé, a tím, že se vyhnete nadměrné úpravě vlasů a nebudete se o ně starat. to.

Perm byste neměli dostat častěji než jednou za tři až šest měsíců. Čím vícekrát si vlasy trvalou trvalou, tím pravděpodobněji se poškodí. Pokud máte vlasy, které byly velmi zničené trvalou trvalou, měli byste se vyhnout opětovné trvalé a možná budete muset nechat vlasy ostříhat, abyste odstranili velmi poškozené kousky.

Spolehlivý a znalý vlasový stylista vám může pomoci zjistit, na co vaše vlasy budou nejlépe reagovat, pomohou vám najít tu správnou úpravu a také vám pomohou zjistit, jak se o své trvalé vlasy starat. Trvalé jsou skvělé, jen musíte být ochotni se o ně starat, musíte být ochotni riskovat potenciální poškození a musíte být ochotni věnovat čas tomu, abyste se naučili, co na vaše vlasy funguje.

Závěr

Ačkoli trvalá nezmění nový růst, změní vlasy, které jsou ošetřeny, a to trvale, a i když účinky mohou vyprchat nebo se zmírnit, vlasy už nikdy nebudou stejné.

Leave a Reply