Su:um 37 Tajná esence

Může Su:M37 Secret Essence nahradit SK-II Facial Treatment Essence?

Su:um 37 Tajná esence
Někdy na konci minulého roku jsem dopil 230ml lahvičku Su:M37° Top secret Essence Innovative Sync System. Byla to limitovaná edice a za tu láhev jsem zaplatil docela dost. Používala jsem ho jednou ráno každý den a vydržel mi skoro rok!

Tento produkt jsem si hned nezamilovala, ale jak jsem pokračovala v používání, byla jsem s jeho výkonem spokojená, a tak teď, když jsem lahvičku dopila, uvažuji o její opětovné koupi.

Prémiová řada korejské péče o pleť

Ne: M37° se vyslovuje jako „soom 37“. Mluvíme o prémiové řadě korejské péče o pleť, která rozhodně není šetrná k peněžence. Ale má to dobrý důvod: Tato řada využívá přirozený proces fermentace k extrakci koncentrované dobroty z 80 druhů sezónních rostlin po dobu nejméně jednoho roku!

A ještě zajímavější je, že při optimální teplotě 37 jsou odfiltrovány pouze prospěšné složky°C k vytvoření Cytosis®, esence SU:M37° ve všech svých produktech.

Díky tomuto jedinečnému procesu složení neobsahují produkty této řady vůně, umělá barviva a syntetické konzervační látky. Údajně jsou také hypoalergenní a bezpečné pro většinu typů pleti.

Lepší než SK-II Facial Treatment method Essence?

Ne: M37° Key Essence Advanced Sync System je bestseller v Su:M37° série produktů. Vzpomněl jsem si na SK-II Facial Therapy Essence, když jsem poprvé narazil na Su:M37° Tajná esence. Předpokládám, že je to proto, že oba produkty jsou formulovány s přísadami získanými z procesu fermentace.

Ne: M37° Secret Essence přichází s Cytosis® odvozenou z přirozené fermentace, zatímco SK-II Facial Procedure Essence je formulována s PITERA™, přírodní biosložkou získanou z fermentace kvasinek.

Další podobnost spočívá v tom, že oba jsou u Su:M37 drahé° Mystery Essence na nižším stupni.

Ve skutečnosti však nejsou stejné, pokud jde o konzistenci produktu nebo použití.

Ne: M37° Mystery Essence je hustá a chvíli trvá, než se vstřebá do pokožky než SK-II Facial Treatment Essence, která působí spíše jako toner, který se rychle vstřebává. Proto se vlastně navzájem nemohou nahradit. Ve skutečnosti jsem četl, že některé dámy používají Su:M37° Secret Essence oproti SK-II Facial Treatment method Essence. Velmi bohaté IMO.

Různé způsoby použití Su:M37° Tajná esence

Professional ty z nás, kteří si tuto kombinaci nemohou dovolit, bych navrhl použít Su:M37° Místo toho Secret Essence přes normální toner. Postačí jakýkoli toner, ale pokud chcete, vyberte si korejskou značku, jako jsem to udělal s Pyunkang Yul. Ale byly dny, kdy jsem používal Su:M37° Top secret Essence with Aromatica Rose Complete Initially Serum (které naprosto miluji). Kombinace je trochu luxusní, ale stále není tak okázalá jako u komba SK-II.

Vím také o ženách, které aplikovaly metodu 7-pores and skin pomocí Su:M37° Tajná esence. Professional ty, kteří ještě neslyšeli, metoda 7-pores and skin spočívá v nanesení toneru nebo séra 7krát. Toto je K-beauty tip pro zlepšení hydratace a minimalizaci produktů ve vaší rutině péče o pleť.

Osobně považuji tuto metodu za okázalou, pokud jde o použití Su:M37° Tajná esence. Kdybych tuto metodu vyzkoušel, esence by mi pravděpodobně vydržela jen 3 měsíce. Co jsem občas zkusil, bylo použít 3-pores and skin přístup a to znamená aplikovat esenci 3x.

Jak provést tuto kožní metodu, je jednoduché. Stačí nanést esenci jednou, a než se plně vstřebá, nanést další vrstvu a tak dále 3krát nebo 7krát, pokud si přejete.

Každopádně jsem vám chtěl představit různé způsoby použití Su:M37° Tajná esence. Pokud tento produkt získáte, budete jej moci používat více než jedním způsobem.

Moje zkušenost s Su:M37° Tajná esence

Tak proč mě baví Su:M37° Solution Essence natolik, že uvažuji o jejím odkoupení i přes její strmou cenu?

Miluji ho professional jeho hydratační a vyživující vlastnosti. Rozhodně jsem zaznamenal postupné zlepšování hydratace v průběhu času. Moje pokožka se cítila méně mastná v den, kdy jsem tento produkt používala, a rozdíl je ještě patrnější, když jsem jej nyní přestal používat.

Navíc je tato esence tak lehká, že funguje velmi dobře s mými dalšími produkty péče o pleť. Mohu absolutně namazat hydratačním krémem nebo opalovacím krémem, aniž by moje pokožka byla těžká nebo lepkavá.

Některé dámy říkaly, že s touto esencí zažily rozjasňující účinek, ale já jsem si nevšiml rozdílu. Jsem si jistý, že větší hydratace pleti pomohla zlepšit zářivost, ale žádné rozjasňující účinky jsem neviděla.

Ne: M37° Top secret Essence přichází s dlouhým seznamem ingrediencí. Ale jeho klíčovými složkami jsou Cytóza se směsí niacinamidu a kyseliny ferulové. Kromě toho, že tato esence hydratuje, má antioxidační vlastnosti, což z ní dělá skvělý produkt proti stárnutí. Musím uznat, že každá aplikace udělá mou pleť jemnou a hladkou.

Bonusem navíc je, že skvěle voní…lehká citrusová vůně s nádechem levandule, takže se velmi příjemně používá.

Cena a dostupnost

I když tento produkt miluji, neřekl bych, že je to nutné koupit, zejména vzhledem k poměrně vysoké ceně. Je lepší si ho pořídit, pokud máte further rozpočet a hledáte nový korejský produkt, který byste mohli vyzkoušet.

Pokud si dobře pamatuji, zaplatil jsem za limitovanou edici Su:M37 přes 200 S$° Magic formula Essence Highly developed Sync Application ve společnosti Tangs. To, co je obvykle k dispozici, je jejich 80ml lahvička za 108 S $ v Tangs. Věřím, že jej můžete získat levněji on the internet, ale chci jen dodat, že byste měli zkontrolovat zdroj svého nákupu, abyste předešli problémům s padělanými produkty a nevhodným skladováním v našich vlhkých podmínkách.

Moje zkušenost s nákupem kosmetiky v internetových obchodech (velký, který často pořádá promo akce) je taková, že některé z nich nevědí, jak skladovat přírodní a bio produkty péče o pleť. Zažil jsem případ, kdy čisticí prostředek zapáchal žluklým způsobem ještě předtím, než jsem ho začal používat! Takže pokud si to koupíte on line, zkontrolujte svůj zdroj a ujistěte se, že jsou spolehlivé při skladování a manipulaci s kosmetikou.

Kdokoli zkusil Su:M37° Solution Essence State-of-the-art Sync Plan? Podělte se o své myšlenky, pokud máte.


Zvýrazněný produkt byl zakoupen a tato recenze je v souladu s mými zásadami zveřejňování.

Su:M37 Magic formula Essence State-of-the-art Sync Application

108 S$

Profesionálové

  • Hydratační
  • Funguje dobře s jinými produkty
  • Voní skvěle

Leave a Reply