Fashion Trends of 2022 You Should Try

Módní trendy roku 2022, které byste měli vyzkoušet – Recenze veganské krásy | Veganská a krutá krása, móda, jídlo a životní styl: Recenze veganské krásy

Nikdy není příliš brzy začít přemýšlet o další velké věci v módě. Zde jsou čtyři fashionable, o kterých si myslíme, že budou v roce 2022 velké, takže se můžete dostat před křivku a vyzkoušet je dříve, než to udělají všichni ostatní. Věřte nám, budete rádi!

Módní trendy roku 2022, které byste měli vyzkoušet

  1. odvážné siluety: Vidíme development odklonu od bezpečného, ​​nudného oblečení a směrem k oděvům s odvážnějšími siluetami. Očekávejte, že v nadcházejícím roce uvidíte spoustu crop topů, human body-con šatů a kalhot s vysokým pasem. Módní nadšenci budou milovat, jak tyto kousky předvádějí své křivky a umožňují jim vyjádřit své jedinečný smysl pro styl. Nedoporučujeme však tyto věci nosit, pokud vám není příjemné ukazovat hodně kůže.
  1. nečekané záblesky barev: neutrální odstíny jako černá, bílá a šedá dominují světu módy již léta. Ale myslíme si, že se to v roce 2022 změní ve velkém. Syté odstíny, jako je elektrická modrá a limetková zelená, se začnou dostávat do vašeho šatníku, ať už se rozhodnete pro pestrobarevné šaty nebo pár výrazných bot. Pokud nejste připraveni jít naplno do duhy, zkuste spojit jeden odvážný kousek s neutrálnějšími kousky.
  1. kousky inspirované vintage: Oblečení z minulých desetiletí se vrací ve velkém. Kousky jako potištěné zavinovací sukně, kyselé džíny a nařasené halenky se vracejí. A my si myslíme, že tento pattern zde zůstane na dlouhou trať. Nejen, že je toto oblečení zábavné a nostalgické, ale také je obvykle velmi dostupné. Kousky inspirované classic můžete najít v sekáčích, on the internet prodejcích jako ASOS a Etsy a dokonce i u některých špičkových značek jako Gucci a Prada.
  1. udržitelná móda: udržitelnost je professional spotřebitele stále důležitější, což znamená, že je také důležitější professional módní průmysl. Udržitelné materiály převezmou většinu módních témat v nadcházejících letech. Předměty na bázi lněných materiálů jako např plátěné kalhoty, košile, sukně a mnoho dalších udržitelných oděvů podle očekávání roste na popularitě. Předpovídáme, že udržitelné značky začnou v nadcházejícím roce získávat větší pozornost, protože si lidé více uvědomují dopad svého výběru oblečení na životní prostředí. Hledejte udržitelné značky, které používají recyklované materiály, barviva s nízkým dopadem a praktiky spravedlivého obchodu.
  1. athleisure: Pohodlné oblečení inspirované sportem je populární již několik permit a nemyslíme si, že by se tento craze v dohledné době někam ubíral. Ve skutečnosti si myslíme, že v nadcházejícím roce bude všudypřítomnější. Pokud tedy hledáte způsob, jak přidat do šatníku trochu pohodlí, zvažte investici do pár sportovních kousků. Budete rádi, že jste to udělali, když se budete ve dnech volna povalovat doma nebo vyřizovat pochůzky.
  1. statement doplňky: Doplňky jsou skvělým způsobem, jak dodat vašemu outfitu trochu osobitosti, aniž byste to přehnali. A myslíme si, že se stanou populárnějšími až v roce 2022. Hledejte výrazné kousky, jako jsou mohutné náhrdelníky, nadměrné sluneční brýle a výrazné náušnice. Tyto položky vám pomohou vytvořit módní výraz, aniž byste museli utrácet spoustu peněz za nové oblečení.
  1. monochromatický vzhled: Nošení jedné barvy od hlavy až k patě je skvělý způsob, jak vypadat sladěně a módně vpřed. A myslíme si, že tento development bude v příštím roce populárnější. Pokud si nejste jisti, jak vytvořit monochromatický vzhled, začněte výběrem barvy, která se vám líbí, a podle ní postavte svůj outfit. Můžete také zkusit smíchat různé odstíny stejné barvy, abyste svému vzhledu přidali na zajímavosti.

Co si myslíte o těchto módních trendech? Jsou nějaké, které byste rádi vyzkoušeli? Dejte nám vědět v komentářích!

Závěr:

Na vyzkoušení těchto trendů není třeba čekat do roku 2022! Pokud se chcete předběhnout, začněte je začleňovat do svého šatníku již nyní. A nezapomeňte nakupovat udržitelně, kdykoli je to možné!

O Sunny (Profil Sunny)

Dlouholetý vegan, hardcore soucitný feťák krásy, opravdový milovník dortů a milovník všeho nadýchaného a třpytivého! Pokud je něco konkrétního, co byste chtěli zkontrolovat, napište mi na [email protected]. Najdete mě také na Fb, Instagram, Cvrlikání, Youtubea Google +.

Zařazeno v: veganská móda
Štítky: podzimní móda • móda • módní fashionable

Leave a Reply