Lidl

Lidl na vyzkoušení chytrých náplní na regálech

Lidl
// Lidl nabízí zákazníkům přístup k chytrému doplňovacímu automatu, který jim pomůže ušetřit peníze a snížit množství plastů
// Kompaktní stroje budou umístěny na policích v části prodejny pracích prostředků

Lidl se stal prvním supermarketem ve Velké Británii, který nabízí zákazníkům přístup k chytrému doplňovacímu automatu na polici.

Kompaktní stroje budou umístěny na policích v části prodejny pracích prostředků.

Zaberou místo ekvivalentní 66 standardním jednorázovým lahvím Formil, ale mají potenciál naplnit více než 245 jednotlivých sáčků, čímž se kapacita zvýší téměř o 300 %.


Přihlaste se k odběru Retail Gazette zdarma

Zaregistrujte se zde na ga nejnovější zprávy každé ráno přímo do vaší schránky


Zákazníci si mohou vyzvednout sáček prostřednictvím automatizované dotykové obrazovky stroje, vybrat si svůj oblíbený prací prostředek a postupovat podle pokynů na obrazovce.

Lidl uvedl, že „inovativní technologie uzavřeného plnění“ začleněná do uzávěru sáčku umožňuje zákazníkům plnit s uzávěrem stále nasazeným, což umožňuje rychlejší plnění a zároveň eliminuje možnost nepořádku a rozlití.

Sáčky Formil obsahují speciální čip, který umožňuje stroji rozlišit mezi novými a znovu použitými náhradními sáčky, takže zákazník po prvním použití ušetří 20 p.

The obchodník s potravinami řekl, že řešení doplňování nabízí zákazníkům nejlevnější mytí, umožňuje jim ušetřit 59 g plastu na jedno doplnění a malá velikost stroje optimalizuje prostor v regálech a mycí prostředek přepravovaný ve velkém balení zefektivňuje logistiku.

„Jsme neuvěřitelně hrdí na tuto nejnovější inovaci, která našim zákazníkům umožní ušetřit peníze a snížit spotřebu plastů,“ řekl Mark Newbold, manažer CSR společnosti Lidl.

„Byli jsme prvním supermarketem ve Spojeném království, který zavedl chytré čerpací stanice pro prací prostředky, a nyní jsme první, kdo představil tento layout nové generace.

„Jsme pevně přesvědčeni, že dobrá kvalita a hodnota by měly jít ruku v ruce. Jsme odhodláni poskytovat našim zákazníkům úsporná řešení, která mohou pomoci jejich peněženkám a planetě.“

Zkušební verze se objeví v prodejnách Lidl Swadlincote, Lichfield a Kingswinford. Toto staví na počátečním 6měsíčním pilotním provozu většího, stojícího doplňovacího stroje v obchodě Kingswinford, který vyústil v pozitivní zpětnou vazbu od zákazníků.

Leave a Reply