Jewelry Trend: Bead Stringing! Learn How!

Šperky, které jsou letos fashionable, zahrnují učení techniky navlékání. Stejně jako u každé nové techniky je třeba se naučit nové věci.

Nejsem odborník na výplet. Znám základy a doufám, že se od vás všech naučím ještě víc! Vím toho dost, abychom mohli začít!


Být inspirován!

instagram – @sundancecatalog

instagram – @padmasana_lamb

instagram – @sealove_jewellery

instagram – @luna_rosa_jewelry

instagram – @luna_rosa_jewellery

instagram – @lelaleagems

www.efcollection.com

instagram – @sundancecatalog

instagram – @bybiehl

instagram – @milehighbeads

instagram – @atelier.nanako

instagram – @tippystockton


Přečtěte si, jak na to!

Učení nové techniky je professional mě náročné, protože může být tak ohromující! Pokud jde o navlékání, můžete navléknout tolik různých druhů korálků s různými velikostmi dírek. Můžete použít drátěné nebo hedvábné nitě. Mezi korálky můžete zauzlovat. Do jednoho hotového šperku můžete začlenit několik technik.

Aby to bylo jednoduché a abyste mohli začít, omezme naše možnosti a zaměřme se na:

  • Navlékací korálky velikosti rokajlu až do velikosti 12 mm.
  • Navlékání na drát.
  • Připevněte svůj navlečený pramen korálků na sponu a uzavřete jej pomocí zamačkávacích korálků.

S těmito omezeními je zde pár detailních záběrů toho, co opravdu potřebujete vědět a pochopit, abyste se naučili základy navlékání.

www.sundancecatalog.com

www.sundancecatalog.com

www.sundancecatalog.com


Potřeby, které budete potřebovat!

Jako u každé techniky se můžete zbláznit – koupit si spoustu věcí. Snažil jsem se to rozdělit na to podstatné, abyste mohli začít!

1. Lemovací drát
Korálkový drát se dodává v různých barvách, které se mohou dobře kombinovat s možnostmi pokovování Nunn Style and design.

2. Krimpovací trubky
Jakmile skončíte s korálkováním, navléknete na krimpovací trubičku a poté na sponu, prsten nebo humří sponu. Poté jej provlečete zpět skrz krimpovací trubici a zamáčkněte ji, čímž ji zajistíte. Krimpovací trubky se dodávají v různých deskách a velikostech.

Můžete použít krimpovací trubky z drahých kovů, ale abyste mohli začít tvořit, můžete prozkoumat levnější pokovenou variantu.

3. Krimpovací kryty
Někteří návrháři používají krimpovací kryty přes zvlněnou trubkovou housenku. Krimpovací kryt poskytuje pěkný kulatý tvar podobný korálku, ve srovnání se zploštělým korálkem. Krimpovací kryty se dodávají v různých deskách a velikostech.

4. Nástroje
Použil jsem jehlové kleště k zalisování krimpovacích trubek naplocho a zarovnávací řezačky k přeříznutí drátu. Zde jsou nástroje doporučené odborníky:

5. Přepíná kroužky, tyče, spony humra a skákací kroužky
Nunn Structure vás pokryje, pokud jde o dokončení vašeho projektu navlékání!

6. Kouzla a ohniska
Přívěsky a rámečky Nunn Design jsou skvělými středisky professional váš hotový pramen napichovaných korálků!


Výukový program a videa on the net zdarma!

Mám pár oblíbených učitelů, od kterých se rád učím. Chcete-li začít, doporučoval bych věnovat chvíli přečtení tohoto návodu a sledování těchto videí.

Doufám, že to odstraní trochu stresu ze zkoušení nové techniky. Professional ty z vás, kteří jsou tam odborníci, zanechte prosím níže komentář a vzdělávejte nás ještě více!


Obchod Nunn Layout velkoobchod

Nunn Design and style dodává šperkařům nálezy již více než 20 allow. Nakupujte velkoobchodní nálezy šperků professional kreativní tvůrce šperků.

Nakupujte Nunn Structure!


Jak nakupovat ve velkoobchodě?

Pokud máte zájem stát se jedním z mnoha návrhářů, kteří svěřují své šperky společnosti Nunn Design and style Results, přidejte se k nám registrací a staňte se jedním z našich velkoobchodních zákazníků!

Navštivte prosím naši stránku Kde koupit, kde najdete seznam on the internet obchodů, které prodávají Nunn Style and design Results maloobchodně.


Pokud se vám tento příspěvek líbil, přihlaste se k odběru našeho blogu. Zde je 10 důvodů, proč se přihlásit k odběru, a místo, kde tak učinit!