Je hlava a ramena špatná pro vaše vlasy?

Je hlava a ramena špatná pro vaše vlasy?

Než spotřebitelé investují do produktů, jako jsou šampony a výrobky professional péči o pleť, musí provést nezbytný průzkum. Zatímco většina profesionálních kadeřnických salonů a stylistů zřídka doporučuje používat šampony z drogerie, neznamená to, že nemůžete najít kvalitní produkt mimo salon. Používání Head and Shoulders má své klady a zápory a nejvíce závisí na vaší rutině péče o vlasy a aktuálním stavu vašich vlasů a vlasové pokožky.

Špatná hlava a ramena vašim vlasům?

Produkty Head and Shoulders nejsou pro vaše vlasy špatné. Zatímco dlouhodobé používání může u některých lidí způsobit suché nebo lámavé vlasy, výhody používání Head and Shoulders převažují nad nevýhodami, zejména professional ty, kteří trpí nepříjemnými pocity v podobě chronických lupů.

Tento článek se bude zabývat každou otázkou, kterou jste kdy měli ohledně používání Head and Shoulders. Pokud jste zvědaví na klíčové ingredience nebo na to, pro koho by tyto produkty mohly nejlépe fungovat, pokračujte ve čtení a dozvíte se více.

Hlava a ramena: Detaily

Head and Shoulders je značka šamponů, která lemuje regály supermarketů a drogerií lepší půlstoletí. Seznam složek šamponu se v průběhu let vyvíjel a dnes obsahuje prospěšné složky, jako je heřmánek a keratin, které slibují podporu růstu a obnovu poškozených folikulů.

Head and Shoulders je dnes jedním z nejoblíbenějších šamponů proti lupům na trhu. Při správném použití je Head and Shoulders bezpečný, účinný a může výrazně zlepšit zdraví pokožky hlavy a vlasů odstraněním přebytečných usazenin a odumřelých kožních buněk.

Kdo by měl používat hlavu a ramena?

Jediný pohled na produktovou řadu vám napoví, že Head and Shoulders byl vytvořen pro lidi, kteří bojují se suchou pokožkou hlavy. Mnoho spotřebitelů, kteří chtějí projasnit a vyčistit vlasové folikuly, aby podpořili sílu, by se také mohlo rozhodnout pro použití Head and Shoulders. Produktová řada se od svého založení dramaticky rozšířila, a přestože slibuje, že bude vždy bojovat proti odlupování, do původního složení začlenili další výhody.

Head and Shoulders funguje tak, že odstraňuje lupy a nečistoty na pokožce hlavy, což může výrazně zlepšit celkové zdraví vašich vlasů. Některé receptury Head and Shoulders jsou bez sulfátů a jsou dostatečně jemné professional každodenní použití, ale to neplatí pro všechny, takže pokud chcete něco zcela bez sulfátů, přečtěte si seznam složek na zadní straně lahvičky.

Mastné vlasy nebo vlasy se sklonem k lupům

Každý, kdo chce mít pod kontrolou poškození a podpořit zdravý růst vlasů, pravděpodobně shledá Head and Shoulders efektivní. Vzorec může také odstranit znečišťující látky z životního prostředí, mastnotu a pot z pokožky hlavy, což z něj dělá vynikající volbu pro ty, kteří mají mastné vlasy. Zatímco jiní mohou používat Head and Shoulders a vidět úspěch, lidé, kteří bojují s přebytečným mazem, to budou milovat.

Suché nebo lámavé vlasy

Head and Shoulders nemusí být professional vás, pokud bojujete se super suchými vlasy. Vzhledem k tomu, že zbavuje pokožku hlavy přebytečného mazu, pravděpodobně zjistíte, že vaše vlasy budou po několika umytích ještě sušší. Značka má vzorec, který slibuje odstranění lupů a zároveň dodává vlhkost, ale některé ingredience mohou být stále příliš vysušující professional již tak žíznivé vlasy.

Kudrnaté vlasy

Kudrnatí lidé musí věnovat velkou pozornost přísadám šamponu. Mnoho (především drogeriových) značek professional kudrnaté vlasy obsahuje sulfáty, které dokážou odstranit vlhkost přímo z vašich kadeří a zanechají je krepaté a suché. Zatímco Head and Shoulders nabízí několik možností bez sulfátů, stále kontroluje lupy a vaše kadeře by mohly potenciálně vypadat méně než houpající.

Tenké vlasy

Hlava a ramena mohou být professional ty, kdo mají řídké vlasy, trochu problém. Pokud jsou vaše vlasy tenké a super mastné, s Head and Shoulders uspějete, protože vysuší pokožku hlavy, zbaví vás přebytečného mazu a zanechá vaše typicky mastné vlasy hladké a jemné. Ti, kteří mají opravdu mastné vlasy, mohou Head and Shoulders používat denně.

Na druhou stranu, pokud máte tenké, nemastné vlasy, hlava a ramena je mohou příliš vysušovat nebo je zatěžovat vlhkostí. Znát svůj typ vlasů je nezbytné pro nákup vlasové kosmetiky.

Head and Shoulders zkrátka funguje nejlépe professional lidi s hustšími, poněkud mastnými vlasy, které často trpí lupy. Nyní, pokud se chcete dozvědět více o lupech a o tom, co pro vás může fungovat, velmi vám doporučuji podívat se na níže uvedené online video, kde DR. Maxfield a DR. Shaw vám řekne všechno o lupech.

https://www.youtube.com/check out?v=XpAa3XYZqPo

Způsobuje hlava a ramena vypadávání vlasů?

Někde na cestě si Head and Shoulders vydobyl špatnou pověst, že způsobuje vypadávání vlasů. I když tato fáma není pravdivá, existuje několik potenciálních důvodů, proč tomu lidé mohou věřit.

Někteří lidé by například mohli připisovat své vlastní vypadávání vlasů používání Head and Shoulders, především pokud neprovedli patřičný výzkum nebo si vůbec neuvědomují svou predispozici k vypadávání vlasů. Koneckonců, pokud začnete pociťovat vypadávání vlasů po použití konkrétního šamponu, můžete si myslet, že šampon je viníkem.

Ústní podání je dalším důvodem, proč lidé věří, že hlava a ramena způsobují vypadávání vlasů. Naslouchat názorům druhých je přijatelné a očekávané, ale vždy se musíte ujistit, že provádíte vlastní ověřování faktů a výzkum, bez ohledu na závažnost situace.

Neexistuje žádný vědecký důkaz, že hlava a ramena způsobují vypadávání vlasů. Pokud však používáte šampon, díky kterému jsou vaše vlasy suché a lámavé, což se u některých lidí může stát při používání Head and Shoulders, může to mít za následek vypadávání a lámání.

Pokud si toho všimnete, přestaňte používat a poraďte se se svým lékařem, abyste zjistili příčinu. Přesto neexistuje žádná přímá souvislost mezi hlavou a rameny a vypadáváním vlasů.

Hlava a ramena: Klíčové ingredience

Musíte zkontrolovat ingredience každého předmětu, který si nanesete na tělo, od pleťového krému po šampon. Mnoho prvků ve známých šamponech je proslulých tím, že způsobují poškození vlasových folikulů. Některé přípravky Head and Shoulders obsahují sulfáty, typ povrchově aktivní látky, který se nachází v šamponech, aby se snížilo tření mezi pokožkou hlavy a vlasy.

Sulfáty mohou odstranit přírodní oleje, které chrání vaše vlasy před poškozením. Hlava a ramena má také vysoký obsah alkoholu, který může způsobit, že vlasy budou velmi křehké. Ne všechny složky v Head and Shoulders jsou však škodlivé. Značka používá glycerin jako zvlhčovadlo k udržení vlhkosti ve vlasovém folikulu a uhličitan zinečnatý v boji proti lupům.

Přesto je nezbytné vědět, že i když obsahuje přísady dodávající vlhkost, není Head and Shoulders tím nejlepším dostupným šamponem, který dodává a udržuje hydrataci ve vlasech. Složky, které používají k dosažení tohoto cíle (glycerin, dimethikon a Polyquaternium-10), nejsou z dlouhodobého hlediska dost dobré.

Pravidelné používání hlavy a ramen

Pravidelné používání Head and Shoulders nezpůsobí poškození vlasů, pokud vaše vlasy nemají tendenci být na dehydratované straně. Pokud je tomu tak, pravděpodobně zjistíte, že hlava a ramena způsobí, že vaše vlasy budou křehké a nezvladatelné.

Pokud však máte normální až mastné vlasy, Head and Shoulders není pro vaše vlasy špatný a může být fantastickým doplňkem vaší rutiny péče o vlasy. V závislosti na typu vlasů je bezpečný pro dlouhodobé a v některých případech i každodenní použití. Pokud máte nějaké dotazy nebo obavy ohledně přidání nového šamponu do vašeho stávajícího procesu, prodiskutovat výhody a nevýhody s profesionálním dermatologem nikdy neuškodí!

Leave a Reply