J.Lo Released a Booty Cream and My Ass Never Looked Better — Review

Tento nový balzám jsem už vyzkoušela a funguje krásně. Okamžitě cítíte zpevňující účinek a lesk, který to dává mé pokožce, mě nutí chodit celý den bez kalhot. Úplné odhalení: Zkoušel jsem to jen párkrát, rozhodně ne dost dlouho na to, abych si potvrdil, zda můj zadek vypadá dlouhodobě jinak, ale prozatím alespoň ano cítí jiné, když použiji tyto věci. Zatím je vše dobré.

Ale pokud chcete slyšet něco jiného než jen mě, chápu to. Takže tady je trochu více informací, které jsem získal od milé kolegyně, paní Jennifer Lopez (Affleck).

LÁKAT: Proč uvádět na trh kořistový balzám hned?

Lopez: Není žádným tajemstvím, že věřím, že naše těla jsou chrámy – provádějí nás každou etapou života a pomáhají nám dělat úžasné věci. Bylo to částečně kvůli mému pocitu, že své tělo často zanedbáváme, ale také proto, že to bylo to, co moji fanoušci a kosmetičtí zákazníci požadovali.

Když jsme se ponořili hlouběji a zeptali se na oblasti těla, o které se chtěli starat, kořist se trvale umisťovala na vrcholu. Cílem tedy bylo vytvořit produkt, který řeší věci, na které všichni myslíme, když přijdeme na naše botičky nebo jakoukoli jinou těžko ošetřovatelnou oblast, jako je břicho, zadní část paží a stehna: pevnost, pružnost pokožky, strie. , suchá kůže.

LÁKAT: Kdy jste věděli, že vzorec je správný?

Byla to kombinace výsledků, které jsem měl já [personally] vidět a výsledky klinických testů, do kterých jsme se dostávali.

Jsem zastáncem toho, abych dosáhl toho správného produktu – pokud není dokonalý, nechci na něm své jméno. Pracoval jsem s vědci a chemiky a společně jsme prošli několika koly formulací, až jsme měli všichni pocit, že je to zlatý standard balzámů na kořist.

Stejně jako všechny produkty, které vytváříme, jsem ho chvíli používal, než jsem mu dal zelenou – téměř rok –, protože také věřím v konzistenci a výsledky, které jsem viděl, byly postupem času lepší a lepší. Ale pak jsme dostali klinické výsledky a uživatelské testy a věděli jsme, že máme nejlepší recept na kořist. Klinické testy jsou šílené – každý člověk, který ho použil, zaznamenal okamžité zvýšení hydratace. A drtivá většina lidí, kteří jej používali, zaznamenala zlepšení pružnosti pokožky, její textury a hladkosti, když ji dále používali. [Editor’s note: The brand did an 8-week clinical study of 34 women, ranging from 27 to 63 in age, and 71 percent had an objectively measured increase in skin texture and smoothness after four weeks. In a user-perception study of 29 participants, 79 percent said their booties appeared noticeably firmer after eight weeks.]