How To Save at ALDO Every Time You Shop

Na kanadské značce obuvi ALDO je toho hodně co milovat. V první řadě je to maloobchodní výběr trendových, nepříliš drahých bot navržených týmem světoborných kreativců. Pak je tu jeho intimní atmosféra v obchodě jako v butiku.

Důvody však nekončí: Je zde také skutečnost, že ALDO je vůbec první módní obuví, která získala certifikaci uhlíkově neutrální, čehož společnost dosáhla tím, že strávila deset let zlepšováním energetické účinnosti svých operací a zaváděním iniciativ ke snížení obalů, emise z dopravy a cestování.

obchod aldo boty

ALDO: Historie globálního obuvnického impéria

ALDO ušlo dlouhou cestu od svého založení v roce 1972, kdy Aldo Bensadoun – syn ​​obchodníka s obuví a vnuk ševce – dal dohromady dostatek peněz na financování výroby 60 párů dřevěných dřeváků v kanadském Montrealu. ALDO otevřelo svůj první obchod v USA v roce 1993 a nyní prodává boty ve více než 3 000 obchodech po celém světě.

Jak se ALDO stalo jedním z nejúspěšnějších prodejců obuvi na světě? Ve vzácném rozhovoru z roku 2010 s „Zeměkoule a pošta,“ Bensadoun připisoval úspěch své společnosti jejímu důrazu na udržení kroku s rychle se vyvíjejícími styly. “Musíte být rychlí a musíte se neustále obnovovat,” řekl. „Naší silou je přizpůsobit se. Jak se zákazník mění, přizpůsobujeme se nové tváři zákazníka.“

Další z hnacích faktorů globální expanze ALDO? ALDO dodává boty nejvyšší kvality s dlouhou životností, které čerpají inspiraci z luxusních designů. Boty ALDO mohou být o něco dražší než návrhy od konkurentů s rychlou módou, ale značka se pyšní tím, že udržuje své ceny rozumné, aniž by obětovala kvalitu.

Jak ušetřit na ALDO

Stejně jako většina značek, ALDO podporuje věrnost nakupujících častými výprodeji, zasvěcenými výhodami a nabídkami. Zahrajte si své karty správně a můžete výrazně ušetřit na obuvi ALDO za rozumnou cenu.

Zde je návod, jak nakupovat ALDO levněji:

1. Připojte se k ALDO Crew

ALDO Crew, Věrnostní program ALDO, spojuje členy se speciálními nabídkami, dárky k narozeninám a dalšími výhodami. ALDO rozděluje posádku do tří úrovní členství na základě ročních výdajů:

Výdaje ALDO na 12 měsíců Osádka
(0–149 USD)
Plus
(150–299 USD)
VIP
(300 $ a více)
Okamžitá 15% sleva na uvítanou slevu 🔵 🟣
Roční odměna 15 % 20 %
Doprava zdarma Více než 50 dolarů Více než 50 dolarů Vždy zdarma
Snížení ceny + balíčky 🔵 🟣
20% sleva na narozeninový dárek 🔵 🟣
Rezervace v prodejně 🔵 🟣
Zdarma dárek k narozeninám v hodnotě 15 $ 🟣
Šestiměsíční prodloužená záruka 🟣
20% sleva na kabelky při nákupu obuvi 🟣
Exkluzivní nabídky + překvapení 🟣
Sdílejte slevu ALDO až s pěti přáteli 🟣
Věrnostní program ALDO Crew

2. Nakupujte ALDO Outlet Stores

V prodejnách ALDO Outlet najdete široký výběr obuvi, kabelek a doplňků ALDO se slevami až 70 %. Prodejny ALDO Outlet se nacházejí po celé zemi; najít místo ve vašem okolí.


3. Nakupujte akce výprodeje obuvi ALDO

Stejně jako mnoho maloobchodníků, ALDO pořádá výprodeje po celý rok a slaví svátky, jako je Černý pátek a Den matek.

Obrázek: ALDO

Kdy má ALDO prodej?

Značka pořádá speciální každoroční akce jako ALDO Holiday Sale (začátek prosince), Winter Sale (polovina ledna) a Summer Sale (červen a červenec). Během těchto prodejů ALDO obvykle nabízí až 50% slevu na vybrané styly prodeje.

Kromě prázdninových akcí ALDO obvykle provozuje výprodeje na konci sezóny, kdy můžete získat ještě větší slevy – někdy až 70 % – na výprodejové položky ALDO z předchozí sezóny.


4. Nakupujte časově omezené slevy ALDO

ALDO nabízí časově omezené možnosti získat extra slevy při nákupu. Nakupující mohou například do 3. srpna získat extra 10% slevu na objednávky, které obsahují dva nebo více párů bot nebo kabelek. Je to skvělá šance, jak získat školní obuv a něco málo pro sebe. .


5. Celoročně nakupujte v sekci Výprodej ALDO

Prodeje ALDO na konci sezóny nejsou jedinou příležitostí, jak u ALDO získat výprodeje. Výprodejové nabídky ALDO můžete nakupovat celoročně od určených vyklízecí sekce mužů a žen. V sekci výprodeje ALDO najdete položky se slevou až 70 % z původní ceny.


6. Nikdy neplaťte za dopravu ALDO

Poštovné ALDO stojí 7,95 USD za standardní doručení (tři až šest pracovních dnů) nebo 24,95 USD za expresní doručení (jeden až čtyři pracovní dny). Můžete se však vyhnout poplatkům za dopravu ALDO a při správném přístupu získat standardní dopravu zdarma.

Toto jsou tři způsoby, jak můžete získat dopravu ALDO zdarma:

  • Utratit určitou částku: ALDO obvykle nabízí dopravu zdarma, pokud dosáhnete minimální hranice dopravy. Minimální doprava zdarma se může změnit, ale obvykle se pohybuje někde mezi 75 a 95 USD.
  • Utraťte $50+ jako člen ALDO Crew nebo Crew Plus: ALDO nabízí dopravu zdarma u objednávek v hodnotě 50 USD nebo více členům ALDO Crew a ALDO Crew Plus.
  • Získat VIP status: ALDO nabízí pro VIP členy ALDO Crew dopravu zdarma na všechny objednávky – bez nutnosti minimální útraty. Chcete-li dosáhnout VIP statusu, utraťte v ALDO 300 $ nebo více v kalendářním roce.

7. Hledejte kupóny ALDO + propagační kódy

ALDO obvykle nevyžaduje kupony nebo slevové kódy pro přístup k výprodejům, slevám nebo speciálním akcím. Vždy se však vyplatí zkontrolovat RetailMeNot, abyste zjistili, zda jsou v oběhu nějaké aktuální promo kódy a nabídky kupónů ALDO, nebo zda v současné době provozujeme cashback ALDO pouze pro uživatele RetailMeNot.

Navíc zkontrolujte, zda existují příležitosti Cash Back RetailMeNot, jako je aktuální 7% cash back za vaše online nákupy ALDO.


8. Získejte úpravu ceny ALDO

ALDO akceptuje úpravy cen pro položky s běžnou cenou po dobu až sedmi dnů po provedení nákupu. To znamená, že pokud nakoupíte u ALDO a cena klesne do sedmi dnů, můžete si promluvit se zástupcem zákaznického servisu ALDO nebo spolupracovníkem obchodu a požádat o vrácení rozdílu.


9. Seznamte se se zásadami vrácení ALDO

The Zásady vrácení zboží ALDO umožňuje vrátit nenošené boty do 60 dnů od nákupu s originální účtenkou. Vrácení peněz se připisuje původním způsobem platby a obvykle se zpracuje do 10 pracovních dnů.

Jak provedu vrácení ALDO?

Zboží můžete zdarma vrátit ALDO v prodejně nebo poštou. Zde je postup:

  • Vrácení v obchodě: Položky zakoupené v obchodě nebo online můžete vrátit v místní prodejně ALDO. Chcete-li zboží vrátit v obchodě, přineste nenošené zboží a originální účtenku do obchodu a promluvte si s prodavačem.
  • Online vrácení: Položky zakoupené na ALDOShoes.com můžete vrátit poštou. Chcete-li vrátit online objednávku poštou, spusťte proces na webu ALDO pomocí čísla objednávky a PSČ. E-mailem obdržíte zdarma štítek UPS s podrobnými pokyny, jak dokončit vrácení.

10. Zúčastněte se boxu ALDO x Give Back

Toto je tip na úsporu peněz a způsob, jak pomoci zachránit planetu. The Program ALDO Give Back Box je iniciativa ke snížení odpadu a snížení emisí uhlíku. Program vám umožní darovat své staré boty, kabelky a oblečení charitativním organizacím, jako je Goodwill a Armáda spásy.

Chcete-li se zúčastnit, vyplňte krabici (jako ta, kterou jste obdrželi s online objednávkou obuvi) jemně nošenými a použitými botami, doplňky a oblečením, které jste připraveni darovat, a odevzdejte je na místní pobočce UPS nebo USPS. Obdržíte 15% sleva váš další nákup, jakmile Give Back Box obdrží vaše dary.


The post How to Save at ALDO Every Time You Shop appeared first on The Real Deal od RetailMeNot.