Face & Body Mist & more

*Odkazy označené hvězdičkou jsou affiliate odkazy, pomáhají Ree s provozními náklady blogu

Nahé neděle Sunscreen Review UK
nahé nedělní logo

Ceny začínají na

Australská značka péče o opalování Bare Sundays byla zahájena ve Velké Británii a já jsem si prohlížela jejich mlhy SPF 50 na obličej a tělo, plus Collagen Glow 100% Mineral Perfecting Priming Lotion a Crystal clear Glow Radiant Sunlight Serum. Tady je to dole.

Co jsou nahé neděle?

Nahý nedělní opalovací krém
Nahý nedělní opalovací krém

Bare Sundays popisují svou nabídku produktů jako víceúčelovou péči o pleť a SPF professional milovníky make-upu. To je tak zajímavý úhel, protože produkty péče o sluneční záření s vysokou ochranou a SPF ne vždy spolupracují příliš dobře. Na trhu je určitě mezera, aby se produkty SPF zaměřily na make-up feťáky.

Řada produktů Naked Sunday zahrnuje:

  • Hydratační rozjasňující mlha SPF50+ – 100 ml 34 GBP
  • SPF50+ Glow Human body Mist – 150 ml 36 GBP (aktuálně snížené)
  • SPF50+ Collagen Glow 100% Mineral Perfecting Priming Lotion – 50 ml 34 GBP
  • SPF50 Distinct Glow Radiant Sun Serum – 50 ml 36 GBP
  • SPF BFF štětec 8 £
Nahý nedělní opalovací krém
Nahý nedělní opalovací krém

Recenze nahých nedělních hydratačních mlh s SPF50+

Tato mlha je určena především jako top rated-up mlha a můžete ji používat po celý den, nastříkat na make-up (nebo jen vaši pleťovou péči), abyste měli jistotu, že bude vaše pleť chráněna po celý den.

Hydratační zářivá mlha nahý nedělní SPF 50
Hydratační zářivá mlha nahý nedělní SPF 50

Jedná se o neviditelné složení (bez bílého odlitku), které je nabité složkami péče o pleť a je navrženo tak, aby zafixovalo make-up, dodalo orosený lesk a zároveň doplnilo váš SPF.

Receptura využívá kyselinu hyaluronovou, antioxidační extrakt z melounu a na vitamín C bohatou švestku Kakadu k hydrataci a zdvojnásobení ochrany s obranou proti volným radikálům. Antioxidanty a SPF jsou nejlepší kombinací, pokud jde o ochranu vaší pokožky před okolním prostředím.

Testoval jsem to pár dní v Řecku a rozuměl jsem se s tím opravdu dobře. Je tremendous lehký a na pleti neviditelný a navíc krásně září. Má docela silnou okurkovou vůni, která mi připomíná první péči o pleť, kterou jsem si 10 den koupil od Boots.

Připadá mi to trochu přehnané, ale docela rychle se to rozptýlí. Stačí se jen nenadechnout a mít zavřené oči, zatímco si stříkáte 7krát krouživými pohyby na obličej.

To je rozhodně skvělý produkt, který můžete mít v kabelce. Moc se mi to líbi.

Recenze nahé neděle SPF50+ Glow Overall body Mist

Toto je další lehká a tremendous příjemná mlha k použití, která je opět navržena jako leading pro váš SPF.

Hydratační zářivá mlha nahý nedělní SPF 50
Hydratační zářivá mlha nahý nedělní SPF 50

Stejně jako obličejová mlha obsahuje extrakt z vodního melounu a Kakadu Plump pro antioxidační ochranu a také vysokou ochranu SPF50+.

Stejně jako obličejová mlha je super chladivá, na pokožce neviditelná, opravdu snadno se používá a dodává krásný lesk. Stačí 7 střiků na končetinu a poté můžete pokožku rychle vyhlazovat rukama.

Když jsem byl v Řecku, ráno jsem si nanesl krém SPF 50 a pak jsem ho používal na doplnění po celý den. I toto ode mě dostává palec nahoru.

Recenze Bare Sundays SPF50+ Collagen Glow 100% Mineral Perfecting Priming Lotion

Ve skutečnosti jsem s tímto produktem vycházel mnohem lépe, než jsem si myslel.

100% minerální opalovací krém Naked Sundays Collagen Glow SPF 50+
100% minerální opalovací krém Naked Sundays Collagen Glow SPF 50+

Je to docela hustý produkt (což mě vždy uklidní, pokud jde o produkty s vysokou ochranou na obličej), ale jakmile ho vmícháte, velmi pěkně se usadí a nevypadá těžce nebo koláčově.

Jedná se o 100% minerální opalovací krém SPF50+ a obsahuje veganský kolagen z nahých neděl, jehož cílem je pomoci vyhladit pokožku a vyrovnat tón pleti.

Vzorec vypadá zabarvený, jak uvidíte ze vzorníku v níže uvedené části, ale když jej zamícháte do pokožky (použil jsem leštící kartáč Bare Sunday), ve skutečnosti se změní na průsvitný povrch.

Nejsem si jistý, jak by to fungovalo na nejtmavších odstínech pleti, protože jeho vzorec obsahuje vysokou koncentraci oxidu zinečnatého a značka doporučuje jejich čiré sérum, pokud máte nějaké obavy.

Líbilo se mi, jak se mi to vmísilo do pleti a make-up po něm krásně pokračoval. Poté jsem použil Face Mist, o kterém jsem psal výše, abych zůstal doplňovaný.

Takto vypadá čerstvě nanesená na mou pleť:

100% minerální opalovací krém Naked Sundays Collagen Glow SPF 50+
100% minerální opalovací krém Naked Sundays Collagen Glow SPF 50+

Miluji tento, protože nabízí vážnou ochranu, protože je odolný vůči vodě 80 minut. Opravdu mi to dodalo sebevědomí, že jsem plně chráněn a že je to ten typ, který chci na pořádné slunečné dovolené, spíše než takovou, kterou bych potřeboval pobíhat po městě v Londýně.

Přestože opalovací krém Collagen Glow pěkně vyrovná tón pleti, nemá krytí jako podklad. Pokud hledáte odstín pleti s SPF50 a také krytí zdokonalující pleť, podívejte se na Ultra Violette Daydream Screen SPF50 Tinted Veil, který byl také právě uveden na trh ve Velké Británii.

Nahé Sundays SPF50 Obvious Glow Radiant Sun Serum

Teď jsem tento ještě pořádně neotestoval, protože jsem se v řeckých vedrech rozhodl professional to, co vždy považuji za spíše plný blok se 100% minerálním opalovacím krémem.

Nahé Sundays Clear Glow Radiant Sun Serum SPF50
Nahé Sundays Apparent Glow Radiant Solar Serum SPF50

To je to, co Naked Sundays popisuje jako první na světě 100% čiré sérum na opalování SPF50. Zaručuje žádný bílý odlitek a jeho cílem je poskytnout saténový povrch.

Naked Sundays Obvious Glow je ve skutečnosti navržen tak, aby nahradil vaše sérum, hydratační krém a primer, takže pokud byste chtěli, mohl by to být jediný produkt, který ráno používáte. Docela geniální, pokud se chcete úplně zbavit své rutiny. Pokud si přejete, můžete jej také použít s dalšími produkty péče o pleť pod.

Složení obsahuje skvalan professional hydrataci a zvlhčení, extrakt z melounu, extrakt ze švestky Kakadu a rajčat pro antioxidační ochranu a ochranu proti modrému světlu a jojobu professional excess hydrataci.

Toto je druh SPF, který chci vyzkoušet pod make-up, když nejsem v super vysokých teplotách a ne tak moc venku. Brzy se podělím o další myšlenky.

Vzorník – Solar Serum vs Collagen Glow 100% minerální opalovací krém

Jen jsem vám chtěl ukázat textury Sunlight Serum a Collagen Glow 100% Mineral Sunscreen, abyste viděli, jak vypadají:

Nahé nedělní opalovací sérum vs Collagen Glow Mineral Sunscreen
Nahé nedělní opalovací sérum vs Collagen Glow Mineral Sunscreen

Kde si můžete koupit Naked Sundays ve Spojeném království?

Produkty jsou nyní on the internet ve Spojeném království v Beauty Bay. K dispozici jsou některé aktuální slevy.

Ree