Everything you need to know about Olaplex

Slyšeli jste o Olaplexu, ale nejste si jisti všemi výhodami? Pak se podívejte níže, protože jsme dali dohromady všechny odpovědi na otázky, na které se naši stylisté ptají nejvíce… Co je Olaplex? Olaplex je jedním z našich oblíbených salonních ošetření, který byl uveden na trh již v roce 2014. Od uvedení na trh ano […]

Zpět na výpisy

Slyšeli jste o Olaplexu, ale nejste si jisti všemi výhodami? Pak se podívejte níže, protože jsme shromáždili všechny odpovědi na otázky, naši stylisté jsou nejvíce dotazováni…

Co je Olaplex?

Olaplex je jedním z našich oblíbených salonů, který byl uveden na trh již v roce 2014. Od svého uvedení na trh otřásl vlasovým průmyslem a dal kadeřníkům možnost opravit poškozené vlasy a zároveň se snažil získat barvy a styly vlasů, které klienti chtějí. Rádi to považujeme za malou kapku magie, tady v Hurry.

Jak přípravek Olaplex působí?

Olaplex působí na vlasy vnitřně, aby vyhledával a opravoval narušené vlasové vazby způsobené chemickým, tepelným, mechanickým a environmentálním poškozením. Ošetření v salonu má dva kroky, které spolupracují…

Prvním krokem je použití Olaplex č. 1 Bond Multiplikátor. Používá se jako přísada ke snížení poškození během zpracování barvy.

Dále použije váš stylista Olaplex No 2 Bond Perfector. Aplikuje se po opláchnutí vlasů k opravě a posílení vlasů.

Pro koho je Olaplex určen a s jakými dalšími službami jej můžete mít?

Olaplex je prospěšný professional VŠECHNY typy vlasů. Ať už jsou vaše vlasy barvené, texturované, panenské nebo cokoli mezi tím.

Je to perfektní doplňková služba, kterou lze využít vedle většiny služeb, které si můžete rezervovat u Rush (kromě foukání keratinu). Tak proč to dnes nepřidat na další schůzku?!

Jaké jsou výhody ošetření Olaplexem?

Výhody Olaplexu jsou nekonečné, přičemž hlavní je, že předchází a opravuje poškozené vlasy, takže je příliš dobrý, než aby to byla pravda, professional ty, kteří se pravidelně barví. Mezi další patří také:

  • Lesklé vlasy
  • Zlepšuje vlhkost
  • Posiluje vlasy
  • Snižuje krepatění

Jak často bych měl dostat léčbu Olaplexem?

Doporučujeme každé 4 týdny, a zvláště když se barvíte.

Kolik stojí léčba Olaplexem?

Olaplex začíná na 29 £.

Jsou produkty Olaplex vhodné pro vegany?

Ano! Všechny produkty od Olaplex jsou veganské a bez krutosti. Jsou také bez sulfátů, parabenů a ftalátů – takže ideální professional všechny, kteří hledají produkty šetrnější k vlasům.

Chcete si vylepšit vlasy, tak na co ještě čekáte?! Při příští schůzce přidejte Olaplex a slibujeme, že nebudete zklamáni!