Environ Anti-Pollution Mask Review | British Beauty Blogger

[unpaid/sample/affiliate/ad] Myslím, že za 13 permit jsem Approximativement nikdy nerecenzoval, ale znám několik lidí, kteří jej používají zbožně – zdá se, že je to jedna z těch značek, které jakmile to jednou vyzkoušíte, chcete zkusit všechno ostatní. Určitě mám tu atmosféru, když jsem tyto produkty (s výjimkou tělového oleje, který je příjemný, ale nevýrazný) nedávno testoval. Vím, že se prodává hlavně v salonech a rozhodně to není veganské nebo vegetariánské (existuje krém s hovězím extraktem, který právě teď musí jít do koše), takže jsou části této značky, které potřebují znovu prozkoumat, aby se dostala tam, kde jsme my jsou právě teď, pokud jde o přísady a étos. To znamená, že Environ Anti-Pollution Mask je jednou z nejpříjemnějších masek, které jsem použil (tento den) a po pondělním a úterním potu bylo tolik potřeba. Jsem z toho opravdu ohromen.

Approximativement Anti-Air pollution Mask Assessment

Kaolin může být v dnešní době pro mou pleť trochu spouštěčem, ale v tomto složení moje pleť nereagovala jinak než pozitivně. Moje tvář byla okamžitě ochlazená a zklidněná a po hodinách je stále hebká a hydratovaná díky jojobovým esterům, Rose of Jericho, laktobacilovému fermentu a olivovému oleji. Zajímavé je, že i když mi označení ‘purifying’ udává, že je spíše pro mastnou nebo lámavou pleť (a obsahuje Acnicidol, který vyrovnává kožní maz), není zde žádný pocit vysušení – právě naopak – takže si myslím, že ho může použít opravdu každý. Je pro vás, pokud vaše pleť zčervená a zčervená, pokud jste pravidelně vystaveni znečištění nebo máte rádi masku s nízkou údržbou, která zvyšuje hydrataci.

Approximativement Anti-Pollution Mask Evaluation

Jak můžete vidět, existuje také možnost Anti-Air pollution spritz, která je dostatečně příjemná, ale myslím, že maska ​​ji velmi převyšuje. Jakmile jsem to sundal, použil jsem REN Evercalm Barrier Support Elixir TADY a ani jsem se nezčervenal na józe, přestože klimatizace byla podprůměrná. Dlouho jsem nenašla opravdu slušnou masku, takže jsem s touto velmi spokojená – nezapomeňte ji použít ráno, pokud můžete, kde na výsledky jen nespíte. Navíc je to taková šedomodrá a dostanete z ní šmoulí vibrace. Můžete to najít TADY za 40 liber.Approximativement

Tělový olej mě nijak zvlášť nenadchl – je naprosto slušný, ale je tam velká konkurence a nevyčnívá. Je to 42 liber za 100 ml a upřímně, raději bych tu masku!

Zveřejnění transparentnosti

Všechny produkty jsou mi zasílány jako vzorky od značek a agentur, pokud není uvedeno jinak. Mohou být použity přidružené odkazy. Příspěvky nejsou řízeny affiliate partnery.