Enhanced Retail Solutions Celebrates 20 Years

Jim Lewis, CEO

Připojte se ke mně a oslavte 20. výročí ERSčt Výročí! Je to díky našemu neuvěřitelnému týmu, partnerům a především našim angažovaným klientům, že jsme byli schopni během posledních 2 desetiletí růst a inovovat. Osobní vztahy, které jsme si vybudovali, jsou toho, čeho si ceníme nejvíce. Věřím, že naši lidé – kteří mají jak obětavost, tak odborné znalosti – jsou tím, co řídí náš úspěch.

I když se naše řešení v průběhu permit měnila – od desktopových aplikací po webové aplikace a statické výkazy až po výkazy založené na umělé inteligenci – jedna věc, která se nezměnila, je náš závazek k dokonalosti.

Když jsem zakládal společnost, měl jsem více nápadů než hotovosti. Mnoho z těchto představ se stalo skutečností. V průběhu enable jsme pomohli stovkám společností a potěšení z jejich úspěchu nás nesmírně naplňovalo.

I přes několik bouřlivých allow většina našich klientů nejen přežila, ale i prosperovala. Jedním z klíčových důvodů je jejich disciplína v plánování. Využití POS dat k získání větší viditelnosti jejich podnikání, lepších rozhodnutí o merchandisingu a produktivnějšímu plánování zásob. Naše nástroje a schopnost brainstormingu a strategie s týmem ERS jim pomohly zorientovat se ve velmi náročném prostředí. To je pro ERS jedinečné a proto jsme nejlepší v oboru.

Budoucnost ERS zahrnuje chytřejší reportovací a plánovací funkce, které našim klientům umožní udělat mnohem více za kratší dobu. Určení a předvídání výdejů zásob na úrovni prodejny, přesnější plánování velkoobchodních zásob a sledování a plánování vykládky, abychom jmenovali jen některé.

Rostoucí oblastí zájmu je naše schopnost vyvíjet vlastní aplikace. Máme týmy professional vývoj softwaru v United states i v zahraničí. To nám umožňuje realizovat malé i velké projekty. Zahrnují vše od nástrojů finančního plánování na podnikové úrovni pro maloobchodníky až po menší vlastní plánovací nástroje nebo řídicí panely a sestavy. ERS nabízí firmám cenově dostupný způsob, jak získat specializovaný software se zapečenými maloobchodními a velkoobchodními zkušenostmi.

Takže děkuji celému týmu ERS a partnerům – v Usa i v zámoří – kteří každý den dávají to nejlepší. Děkujeme našim klientům a sledujícím. Díky vaší zpětné vazbě pokračujeme ve zlepšování toho, co děláme, inovujeme pomocí nových produktů a budujeme pevnější vztahy. Professional společnosti, které nás v průběhu let sledovaly, ale nevyužily našich odborných znalostí – nikdy nebyla lepší doba. Na oslavu našeho výročí nabízíme další bezplatné zkušební verze a pobídky. Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se více.

Na počest našeho 20. výročí získejte náš maloobchodní základní nátěr zdarma! Navštivte naši stránku 20. výročí a stáhněte si ji.