Eco Haul from Mint Green - Vegan Beauty Review |  Veganská a krutá krása, móda, jídlo a životní styl: Recenze veganské krásy

Eco Haul from Mint Green – Vegan Beauty Review | Veganská a krutá krása, móda, jídlo a životní styl: Recenze veganské krásy

Líbí se mi, že nakupování šetrné k planetě je rostoucí pattern a že v dnešní době máme spoustu zdrojů a dostupnosti! Nedávno mě oslovil internetový obchod eco & vegan-helpful Mátově zelená podívat se na jejich výběr jejich domácích a kosmetických potřeb a vybral jsem pár věcí, které jsem chtěl vyzkoušet a podělit se s vámi.

Za prvé:

KiKi Health and fitness prášek s aktivním uhlím

Aktivní uhlí Kiki Health

Už léta jsem fanouškem aktivního uhlí! Je to úžasný přírodní detoxikátor a je známo, že pomáhá léčit otravy, žaludeční nevolnost, střevní plyny, vysokou hladinu cholesterolu a dokonce i kocovinu. Tento konkrétní AC prášek se vyrábí z kokosových ořechů, které byly čištěny párou, aby se odstranily jakékoli kontaminanty pro použití jako farmaceutická aktivní složka. Je to jemně redukovaný prášek (5-10 mikronů), který představuje obrovský povrch pro absorpci nežádoucích látek, díky čemuž je neuvěřitelně aktivní. Obsahuje pouze jednu složku: 100% aktivní uhlí. Badda bing, badda bum!

Prášek s aktivním uhlím Kiki Health

Další:

Kiki Overall health Natural and organic 8 Směs výtažků z hub 60 Vegicaps

Síla hub je nesporná! Každá houba má jiné vlastnosti – některé podporují zdraví střev, jiné imunitu, některé působí protizánětlivě, jiné pomáhají posilovat mozkové funkce… Nyní si představte mohutný houbový koktejl obsahující to nejlepší z nejlepších – tremendous pohodlný způsob, jak je konzumovat najednou, můžete využít všech výhod – taková je tato směs!

Houbová směs obsahuje:

  • Organický extrakt Cordyceps (Cordyceps militaris).
  • Organický extrakt ze lví hřívy (Hericium erinaceus).
  • Organický extrakt z čagy (Inonotus obliquus).
  • Organický extrakt z Reishi (Ganoderma lucidum).
  • Organický extrakt Shiitake (Lentinula edodes).
  • Organický extrakt Agaricus (Aqaricus brasiliensis).
  • Organický extrakt maitake (Grifola frondosa).
  • Organický extrakt Auricularia (Auricularia auricula-judae).

Přejdeme k čisticím prostředkům:

ecoLiving dřevěný kartáč na nádobí (FSC 100%)

Dřevěný kartáč na nádobí Eco Living

Opravdu jsem zlepšil svou hru na ekologickou kuchyni! Klíčovým prvkem k tomu byla výměna mého plastového kartáče na nádobí (který dokáže shodit chlupy, které mohou skončit v oceánu) za kartáč vyrobený z rostlinných štětin (Tampico – velmi robustní vlákno ze žlutého listu kaktusu agáve, který roste pouze na vysočině severního Mexika). Je plně biologicky odbouratelný a udržitelný a hlavice kartáčku je odnímatelná a vyměnitelná. Navíc to má skvělý vzhled!

Další:

Rukavice z přírodního latexu ecoLiving

Gumové rukavice Eco Living

Tyto rukavice vypadají jako běžné gumové rukavice, ale tohle – jsou vyrobeny z ROSTLIN! Nejen, že jsou veganské a neobsahují plasty, jsou obnovitelné a udržitelné, biologicky rozložitelné a kompostovatelné a jsou stejně znovu použitelné a odolné proti uklouznutí jako jejich nepříliš ekologické protějšky. Uvnitř je lehce poprášená podšívka z přírodního bavlněného veluru, aby se rukavice pohodlně nosily. Navíc je jako reward za každé prodané balení zasazen strom! Dostupné ve velikostech malé, střední a velké.

Pokud chcete mít malý obchod Mátově zelená, nabízejí čtečku VBR 30% slevu s kódem kupónu SUNNY30. 🙂

Taky, Máta Zelená rozdává udržitelný bezplatný deodorant ZDARMA (bez nákladů na doručení). Deets tady!

O Sunny (Profil Sunny)

Dlouholetý vegan, hardcore soucitný feťák krásy, opravdový milovník dortů a milovník všeho nadýchaného a třpytivého! Pokud je něco konkrétního, co byste chtěli zkontrolovat, napište mi na [email protected]. Najdete mě také na Fb, Instagram, Cvrlikání, Youtubea Google +.

Zařazeno: veganské zboží professional domácnost • veganský životní styl
Štítky: aktivní uhlí • eko bydlení • houbové doplňky • veganské čisticí prostředky

Leave a Reply