Diptyque Philosykos Eau De Parfum : Review.

recenze parfémované vody diptyque philosykos

Diptyque Philosykos je nejprodávanější parfém od Diptyque a má zvláštní místo v mém srdci a nosím ho už tolik enable. Doslova možná 20!! Byl to můj první nákup Diptyque a je to ten, který mám vždy ve své skrýši vůní. Myslím, že je to opravdu jedinečná a zajímavá vůně a nikdo nikdy neudělal takovou vůni na bázi fíků jako Diptyque Philosykos!

Poprvé mě s touto vůní seznámil přítel, když jsem žil v Bath. Pamatuji si to živě a ona řekla, že to byl její oblíbený parfém a byl neobvyklý a voněl skoro jako ‘barbie panenky’! To ve mně vždycky zůstalo… BARBÍNY?! Chci říct, že to tak nějak vidím… ale je to o něco znamenitější, než slibuji.

recenze parfémované vody diptyque philosykos

Diptyque Philosykos: Vůně.

„Vzpomínka na řecké léto na hoře Pelion. Aby se člověk dostal k moři, musel projít přírodním hájem divokých fíkovníků. Slunce za zenitem hřálo zemi a suchý vítr nesl vůni stromů a jejich ovoce. Philosykos je ódou na celý fíkovník: zelenou svěžest listů, hustotu bílého dřeva, mléčnou chuť fíků.“

Fíkové listy, míza z fíkovníku, dřevo fíkovníku, černý pepř

Toto sedí jako “dřevitá” vůně, ale není to typické pro tento žánr vůní. Má v sobě určitou sladkost a krémovost. Mám pocit, že je to rozhodně *více* letní vůně, ale je samozřejmě na vás, jak a kdy své vůně budete nosit. To je také unisex a milují ho muži i ženy.

Philosykos je ódou na celý fíkovník: zelená svěžest listů, mléčná chuť fíků, podpořená hustotou dřevin stromu. „Philosykos“ znamená v řečtině „přítel fíkovníku“. Zdrojem inspirace byl strom, jehož listy a několik větví přinesených zpět v paměťové schránce.

Diptyque Philosykos se dodává jak v parfémové vodě, tak v toaletní vodě. EDP ​​je 130 GBP za 75 ml a EDT začíná na 78 GBP za 50 ml.

recenze parfémované vody diptyque philosykos recenze parfémované vody diptyque philosykos

Parfémovaná voda Diptyque Philosykos

Diptyque Philosykos EDP se dodává pouze v jedné velikosti, která je 75 ml a stojí 130 GBP. Jedná se o koncentrovanější verzi vůně, bude vonět silněji, déle na pokožce vydrží a v parfémované vodě je více vonných olejů.

Ve verzi Eau de Parfum se fíkovník odhaluje trochu jinak Chuť ovoce ustupuje do pozadí bílého cedrového dřeva. Oslavuje sílu kůry stromu, prohřátou poledním sluncem.

Toaletní voda Diptyque Philosykos

The Diptyque Philosykos EDT je ​​k dispozici ve 2 velikostech: 50 ml, která stojí 78 GBP a 100 ml který stojí 107 liber. Jak šílené je, že si pamatuji, že jsem si koupil 100 ml, když to bylo asi 55 liber!?

Diptyque Philosykos Bath & Body

Vzhledem k tomu, že jde o typickou vůni pro Diptyque, byla to první vůně, která měla professional značku vlastní koupelovou a tělovou řadu. Nyní vyrábějí krémy na ruce, mycí prostředky, tělové krémy a mýdla… a vždy mají oči na stopkách kvůli některým limitovaným edicím produktů, které často přicházejí a odcházejí z řady Philosykos. Dělají také neuvěřitelné vánoční sady!

Vzorky vůní Diptyque

To je geniální! Když si od nich zakoupíte jakoukoli vůni Diptyque přímo, bude vám dodán s doprovodným vzorkem vůně, kterou jste si zakoupili…takže si ji můžete vyzkoušet/zkontrolovat, zda ji milujete, než otevřete plnou velikost. Pokud to není professional vás, můžete parfém vrátit (musí být neotevřený) do 28 dnů od nákupu, abyste dostali peníze nebo výměnu. Myslím, že je to GENIÁLNÍ nápad a ve skutečnosti tak užitečný, zvláště pokud kupujete vůni, aniž byste si ji předtím přivoněli (ne všichni máme blízko k prodejcům Diptyque!) A skvělé, pokud darujete vůni. Bylo by neuvěřitelné, kdyby je následovalo více vonných domů.

recenze parfémované vody diptyque philosykos recenze parfémované vody diptyque philosykos

Doufám, že vám tato recenze vůně Diptyque Philosykos pomohla a dejte mi vědět o kterémkoli ze svých oblíbených parfémů v tuto chvíli! Tuhle na léto miluji a vyvolává úžasné vzpomínky a je to pro mě prostě taková rozpoznatelná a jedinečná vůně.

Přečtěte si můj příspěvek zde na mém Greatest Tutorial to ALL Things Diptyque Fragrances ZDE, pokud si chcete přečíst o dalších bestsellerech a mých nejlepších výběrech z těchto neuvěřitelných vůní.

*Tento příspěvek obsahuje affiliate odkazy