Den Země je každý den, kdy vaše odbornost spojuje udržitelnost a realizaci maloobchodu

Den Země je každý den, kdy vaše odbornost spojuje udržitelnost a realizaci maloobchodu

Jednou z důležitých věcí, kterou zde děláme, je dodávání správných marketingových materiálů do správných obchodů ve správný čas. Významnou součástí našeho podnikání je odbornost, která doprovází každou objednávku, která je doručena ke dveřím prodejen našich klientů. Udržitelnost je součástí naší odbornosti.

V loňském roce společnost GSP zvýšila naši tiskovou kapacitu instalací dvou nových LED tiskáren AGFA Jeti Tauro H3300 UHS. Jeden tiskový stroj běží v našem závodě v Clearwater na Floridě a druhý v našem partnerském závodě s certifikací Sustainable Green Printing v Madisonu ve Wisconsinu. U GSP je udržitelnost důležitým kritériem pro všechna naše zařízení. Jako nový člověk ve štábu jsem se chtěl o těchto procesech dozvědět více a tady je to, co jsem se naučil:

• Mohou tisknout téměř na jakýkoli materiál, zejména na recyklovaný produkt.
• Tisknou na látku, která se snadno recykluje na pelety, a více o tom za minutu.
• Tyto tiskárny spotřebují o 30 procent méně inkoustu.
• Tyto tiskové stroje používají inkousty na vodní bázi.

Inkousty se v průběhu allow změnily. Dříve byly založeny na těkavých organických sloučeninách (VOC) a tato rozpouštědla nejsou dobrá professional vzduch, který dýcháme. Jak se VOC odpařovaly do vzduchu, inkoust zasychal. Nyní světlo LED prochází přes tištěný materiál, aby napomohlo odpařování na téměř mikroúrovni během zlomku sekundy. To rychle odstraní vodu z inkoustu a vysuší. Takže když vejdete do moderní tiskárny, není tam moc cítit. Při zkoumání tohoto tématu mi vedoucí pracovník GSP řekl: „To mi trochu chybí, protože když jsem začínal svou kariéru, vůně čerstvého inkoustu byla součástí radostného zážitku z kontroly tisku.“

Tisk na recyklované materiály je samozřejmě „výhra“. Tisk na látku a systém GSP professional recyklaci tištěných produktů je také „výhra“. Spotřeba méně inkoustu a méně energie jsou další dvě „výhry“. A že GSP má čtyři závody strategicky umístěné po celé zemi, dosahuje dvou věcí. Za prvé, nemusíme dodávat produkt tak daleko, abychom se dostali k našim celostátním klientům. A za druhé, přeprava hotových výrobků na kratší vzdálenosti znamená méně spáleného paliva.

GSP má také AccuStore, sadu inteligentních aplikací, která pomáhá maloobchodníkům přesně sledovat, které marketingové zdroje jsou rozmístěny na kterých místech ve kterých obchodech. To je pouze jedna z jeho funkcí. Používání AccuStore znamená, že každý obchod dostane tištěné materiály, které potřebuje, a pouze ty tištěné materiály, které potřebuje, pokaždé a včas. Snížení plýtvání při realizaci maloobchodu vyžaduje odborné znalosti.

Snažil jsem se najít kompromisy. Vím, že to není kvalita tisku. GSP nadále získává ocenění za vynikající tisk ve všech typech formátů. Nejde ani o výdrž inkoustu. Členové týmu zákaznických služeb GSP mohou doporučit konkrétní inkousty professional konkrétní úkoly, které lze přizpůsobit správnému povrchu professional dosažení maximálních výsledků. Taky to není rychlost. Tyto lisy mohou vytisknout více produktů za stejnou dobu a vyžadují méně energie na vytištěnou jednotku. Méně energie investované do dodání produktu znamená professional naše klienty úsporu nákladů. Tyto moderní tiskové stroje fungují efektivně díky velmi zajímavé konvergenci technologií a využití těchto výhod pro naše klienty vyžaduje odborné znalosti.

Leave a Reply