Chcete provozovat úspěšný hotel?  Zaměřte se na těchto 6 oblastí

Chcete provozovat úspěšný hotel? Zaměřte se na těchto 6 oblastí

Po celém světě přichází obrovské množství hotelů s důrazem na prvek novosti. Od pokojů v korunách stromů až po podvodní místa, seznam inovativních hotelových nápadů je nekonečný.

Bez ohledu na to, jak jedinečné mohou být, základy pohostinství a hotelového managementu nikdy nevyjdou z módy. Většina z nich má za cíl poskytovat hostům vysokou úroveň pohodlí a komfortu.

V tomto článku vás provedeme šesti hlavními oblastmi hotelového managementu, které skutečně znamenají rozdíl. Způsob, jakým s nimi zacházíte, vás může skutečně odlišit od konkurence a rozhodnout o vašem úspěchu jako hoteliéra.

Začněme.

1. Parkování

Průměrný počet parkovacích míst na pokoj v hotelech po celých Usa je 1.24. U hotelů zahájených po roce 2010 se však toto číslo snížilo – většinou kvůli vzniku menších hotelů nebo hotelů s omezenými službami. Kromě toho rostoucí trend aplikací pro spolujízdu dále snížil potřebu parkovacích míst v hotelech.

Celkově je však adekvátní a dobře spravované parkovací místo jedním z primárních vybavení, které budou vaši hosté vyhledávat. To je o to důležitější ve městech nebo obcích, které mají omezenou dostupnost veřejné dopravy, takže hosté musí spoléhat na svá osobní vozidla.

U městských hotelů, letištních hotelů nebo letovisek je nejlepší možností zajištění parkování s obsluhou. To vám může pomoci přidat 10–15 % další kapacitu vašeho parkovacího místa tím, že vám umožní těsněji stohovat auta. Umožní vám také kontrolovat přístup na vaše parkoviště, což dále zvyšuje bezpečnost hostů, pohodlí a zážitek.

2. Značení

Značení hraje zásadní roli při vytváření dobře propojeného prostoru z vašeho hotelu. Zajišťuje, že se hosté mohou snadno pohybovat a prozkoumávat různé oblasti.

Jasné a výrazné značení je zvláště nutné v místech, kde je větší pravděpodobnost úzkých míst. Například odbavovací oblast. Právě sem přicházeli vaši hosté, unavení cestováním a možná i hladoví. Instalací digitální obrazovky professional automatické odbavení jim můžete pomoci vyhnout se problémům se stáním v dlouhé frontě.

Zážitek hostů můžete dále vylepšit sdílením informací v reálném čase o otevírací době restaurací, aktuálním počasí, aktualizacích místních cest atd. Tyto informace lze zobrazit na digitální obrazovce ve společných prostorách, jako je vstupní hala, výtahy atd.

Zdroj obrázku

Služby concierge na pokoji mohou pobyt hostů ještě více přizpůsobit a zpříjemnit. Můžete zvážit instalaci menších digitálních zařízení do jejich pokojů, která jim poskytují informace související s cestováním, jako jsou letové řády nebo nouzová upozornění.

Cloudová řešení digital signage mění způsob, jakým hotely sdílejí informace s hosty. Skvělé na nich je, že můžete ovládat každou obrazovku z jednoho centrálně umístěného systému.

3. Prostor professional snídani

Přimět hosty, aby se ráno najedli do restaurace třetí strany, je hrozný nápad. Většina lidí chce jen vstát z postele a dát si zdravou snídani – přímo v hotelu. Průzkum společnosti Resorts.com ve skutečnosti odhalil, že snídaně je Vybavení #1 které hosté z celého světa hledají při rezervaci ubytování.

Proto je nutné, abyste si ve svém hotelu vyhradili na snídani úhledný a čistý prostor. Pokud si nemůžete vyčlenit samostatný prostor professional snídani, použijte svůj jídelní kout a změňte atmosféru. Vyberte si tu správnou hudbu, která doplní ranní náladu a je osvěžující. Stejně tak můžete použít jiné schéma barev professional vaše stolní prádlo a závěsy.

Také, pokud si nemůžete dovolit mít propracovanou snídaňovou pomazánku, ujistěte se, že máte pár kvalitních spon. S čerstvě upečeným chlebem nebo bagetami, vejci a dobrou kávou nikdy neuděláte chybu.

Zdroj obrázku

4. Koupelny pro hosty

Čisté, dobře udržované a dostatečně větrané koupelny professional hosty patří k nejzákladnějšímu vybavení, které hosté od hotelů očekávají. V průzkum95 % lidí uvedlo, že by si již nikdy nerezervovali hotel, pokud by na svém pokoji narazili na nehygienickou vanu.

Drtivé množství špatných hodnocení hotelů a recenzí na internetu je způsobeno nečistými koupelnami. Skvrny od plísní na podlaze, sprše, umyvadle nebo vaně, nedostatečný proud vody, změna barvy/poškození vybavení a špatná drenáž jsou některé z jejich největších nepříjemných pocitů.

Pandemie učinila cestující ještě citlivějšími k hygieně a sanitaci. Jednoduše neexistuje způsob, jak věnovat dostatečnou pozornost čistotě a správné údržbě vašich hotelových koupelen. Zajistěte tedy, aby ve vašich koupelnách professional hosty byla nepřetržitě tekoucí teplá voda a účinné odvodnění bez prosakujícího potrubí.

Zdroj obrázku

Kromě běžných instalatérských starostí mají hosté často problémy s osvětlením koupelny. Správné osvětlení koupelen přispívá k pocitu bezpečí a zvyšuje zážitek hostů. Také dostatečné větrání v koupelnách pomůže zabránit hromadění zatuchlých pachů. Proti tomu můžete bojovat i příjemnými osvěžovači vzduchu v koupelnách.

Host stráví v koupelně šest až třicet minut dne. Není proto divu, že jeho dotek a pocit mají na jejich zážitek obrovský dopad. Bez nadsázky lze říci, že právě koupelna může být rozdílem mezi výběrem a odmítnutím vaší nemovitosti.

Tento obrázek má prázdný atribut alt;  jeho název souboru je hotel_works_here_800.png

5. WiFi

Jakmile hosté přistanou na vašem pozemku, budou chtít od vašeho personálu získat heslo k WiFi. Ve vysoce propojeném světě neexistuje žádná omluva pro odstavení hostů z rozvodné sítě – byť jen na minutu.

Vaši hosté mohou chtít videohovory svým blízkým domů, streamovat videa on the web, účastnit se schůzek nebo jednoduše pracovat na svých noteboocích. Poslední dva jsou použitelné zejména professional obchodní a letištní hotely. Poskytování bezproblémového WiFi připojení je zcela základní službou (spíše než luxusem), kterou hosté po celém světě očekávají od jakéhokoli standardního hotelu.

Zajistěte tedy svým hostům neustále vysokorychlostní přístup k internetu. Zkontrolujte, zda nejsou rohy hotelu, kde může být nízká rychlost nebo kde může být nedostupný přístup. Nainstalujte extendery nebo jiná zařízení na místa, která budou nabízet WiFi služby v celém areálu hotelu. Mít jednoduchý a bezproblémový mechanismus a snadné heslo professional hosty k připojení k internetu.

Pamatujte také, že hosté očekávají, že internetové služby budou bezplatné, takže účtovat si za ně navíc může být pěkně odradit. Nejlepší hotely nyní přesahují bezplatné internetové služby. Chápou potřeby svých hostů v oblasti zábavy a chtějí jim pobyt co nejvíce zpříjemnit. Za tímto účelem nyní mnozí nabízejí bezplatné streamování Netflix nebo Chromebook na televizorech v hotelových pokojích.

Komunikujte, provádějte a ověřujte, jak se dobrá pohostinnost stává skvělou

6. Preferovaní prodejci

Nakonec nastavte základní conventional kvality položek, které v hotelu používáte. To zahrnuje věci jako toaletní potřeby, ručníky, ložní prádlo atd.

Mít nečisté nebo nekvalitní ložní prádlo může být professional hosty obrovským zklamáním. Skvrny a pachy jimi (kteří už jsou skeptičtí ohledně strávení noci v mimozemské posteli) snadno odhalí. Ujistěte se tedy, že obchodujete pouze s prodejci, kteří trvale dodávají zboží nejvyšší kvality.

Závěrečná slova

Vzhledem k tomu, že cestovní ruch, cestovní ruch a pohostinství se neustále vyvíjejí, je pro přežití vaší firmy nezbytné sledovat měnící se vkus, choice a zvyky cestovatelů. Ať už investují do inovativních technologií nebo lepší správy parkování, hoteliéři musí mít oči otevřené pro nové výzvy a příležitosti.

Bindyho přizpůsobitelné pracovní postupy vám usnadňují udržování standardů vaší značky, zajišťují bezpečnost hostů a poskytují konzistentní zážitky ve všech vašich hotelech. Pomocí snadno použitelných kontrolních seznamů a kontrolních fotografií můžete snadno ověřit stav koupelny a pokoje, standardy úklidu, značení, údržbu zařízení a vybavení, nastavení/prezentaci snídaně a jídelny atd. Navíc můžete rychle hlásit incidenty a zajistit tak rychlou nápravu, přidělovat úkoly a sledovat jejich dokončení v reálném čase. Kontaktujte nás dnes, abyste se dozvěděli více.

Ostatní hotelové a pohostinské zdroje

Kontrolní seznamy, návody a osvědčené postupy pro hotely a pohostinství naleznete v kategorii Hotely a pohostinství.

O autorovi:

Francesca Nicasio je maloobchodní expert, B2B obsahový stratég a LinkedIn TopVoice. Píše o trendech, tipech a osvědčených postupech, které umožňují maloobchodníkům zvýšit prodej a lépe sloužit zákazníkům. Je také autorkou Retail Survival of the Fittestbezplatná e-kniha, která maloobchodníkům pomůže připravit své obchody na budoucnost.

Ještě jedna věc…

Vítězné značky splňují standardy značky. To je důvod, proč Bindy pomáhá zvýšit vaše operace a standardy značky.

Leave a Reply