Can You Straighten Hair with Gel in It?

Ne každý se narodí s rovnými vlasy. Přibližně 63 % ženské populace se rodí s rovnými vlasy. Zbytek ženské populace se rodí s kudrnatými vlasy. Pro ty ženy, které by si chtěly narovnat kudrnaté vlasy, podle potřeby buď nahřívací nástroj, nebo narovnávací gel. Gel uvolní kadeř ve vlasech a způsobí, že budou rovné. Také snižuje krepatění a pomáhá kontrolovat vlasy.

Můžete narovnat vlasy gelem v nich?

Odpověď na tuto otázku je jednoznačné ano. Můžete v něm narovnat vlasy gelem. Zde je návod, jak na to. Stačí třít asi kopeček gelu o velikosti niklu do vašich rukou. Poté na něj naneste malou vrstvu na část suchých vlasů. Myslete na to, že pokud si vlasy předem vyfénujete, usnadní vám to tento proces.

Nechte gel trochu zaschnout. Nenechávejte však úplně zaschnout. Dejte tomu asi minutu jízdy. Nanášejte žehličku pomalu od temene hlavy. Ujistěte se, že začínáte u kořene. Poté posuňte žehličku dolů ke spodní části vlasů. Možná budete muset tento proces zopakovat dvakrát nebo třikrát, než budou vaše vlasy zcela rovné. Prostě to udělejte podle potřeby.

Nejlepší způsob aplikace gelu na vlasy

Je důležité si uvědomit, že gel funguje nejlépe s vlhkými vlasy. Takže pokud se vám nechce mýt si vlasy nebo na to prostě nemáte čas, naneste na vlasy trochu vody. Poté můžete aplikovat gel na vlasy. Vytlačte malé množství gelu do dlaně. Třete si ruce, aby se gel vyhladil a stejné množství. Promněte si ruce po vlasech, aby se gel rovnoměrně rozprostřel.

Jak gel pomalu schne, ujistěte se, že vaše vlasy jsou ve tvaru, ve kterém jste chtěli být. Můžete k tomu použít ruce nebo hřeben. Můžete také použít fén, aby gel rychleji zaschnul. Poté jste připraveni použít žehličku k narovnání vlasů.

Výhody žehlení vlasů při použití gelu

Když chcete rovné vlasy, žehlička a gel jdou ruku v ruce. Společně oba zvládnou práci. Několik výhod plochého žehlení vlasů je také při použití gelu.

Rovnoměrně rozložené teplo

Ať už si vlasy rovnáte z profesionálních nebo osobních důvodů, musíte mít nástroj, který je spolehlivý a který rozvádí teplo, pokud teplo není rozloženo rovnoměrně, riskujete poškození vlasů. rovnoměrně. Tímto způsobem skončíte s tím, že konečky vlasů budou vypadat stejně. Žehlička vás před tímto poškozením ochrání tím, že teplo rovnoměrně rozloží.

Snadné rovnání vlastníma rukama

Žehlička a gel vám to usnadní. Je to takový problém, když musíte pokaždé, když chcete žehličku na vlasy, chodit do salonu. S žehličkou a gelem přímo doma si můžete ušetřit čas a spoustu peněz tím, že to uděláte sami. Je to malá investice, která má pro vás velkou hodnotu.

Dobré professional různé typy vlasů

Žehlička a gel fungují dobře na různé typy vlasů. Ať už máte vlasy řídké, husté, mírně vlnité nebo hodně kudrnaté, žehlička a gel za vás odvedou práci a vlasy narovnají.
S obojím můžete doladit svůj vzhled, uhladit vlasy a změnit své přirozené kadeře. Pokaždé dosáhnete dobrých výsledků. Žádná žena by se neměla omezovat, pokud jde o osobní styl, který hledá. A žehlička a gel usnadňují ženě změnu vzhledu.

Základy dobré žehličky

Při nákupu dobré žehličky existuje sedm základních věcí, které chcete mít ve své žehličce.

  • Budete chtít zajistit, aby vaše žehlička měla infračervený ohřev. Jedná se o technologii, která vlasy šetrně zahřívá zevnitř. Pomáhá udržovat vlhkost vlasů a vy získáte zdravý lesk. Také se nemusíte obávat roztřepených konečků, krepatění nebo poškození teplem.
  • Důležité je také rychlé zahřátí a nastavitelné tepelné desky. Vlasy byste měli být schopni narovnat poté, co se žehlička zahřeje pouze 45 sekund. A s nastavitelným nastavením můžete načíst nebo zvýšit teplotu professional vaše husté, kudrnaté nebo vlnité vlasy.
  • Hledejte žehličku, která má složení keramické desky. Tyto žehličky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní keramiky. Eliminuje pálení vlasů. Pomáhá i na nepoddajné skvrny. Tímto způsobem nebudete muset stále chodit na stejné místo, abyste dosáhli výsledku, který hledáte.
  • Technologie záporných iontů je důležitá u plochého železa. Jsou to záporné ionty, které pomáhají neutralizovat vlasy a dodávají více vlhkosti uvnitř kutikuly. Tato technologie také pomáhá eliminovat roztřepené konečky, snižuje krepatění a dobře drží.
  • Žehlička by měla být lehká a snadno použitelná. Vaše paže se s lehkou žehličkou neunaví. Navíc se s ním mnohem snáze cestuje.
  • Budete chtít, aby vaše žehlička byla za dobrou cenu. Není potřeba, abyste rozdávali velký balík peněz. Můžete snadno najít žehličku, která má nejnovější technologii, kterou chcete, za dobrou cenu.
  • Podívejte se na žehličku, která je dodávána se zárukou a zárukou. Společnost by měla být schopna zálohovat nároky na svou žehličku. I záruka zajistí, že můžete dostat své peníze zpět, pokud z nějakého důvodu nebudete tak spokojeni s ii. Poslední věc, kterou chcete, je, aby se vaše žehlička do 3 měsíců porouchala a musela si jít koupit novou. To jsou jen vyhozené peníze. Každá dobrá žehlička by měla vydržet mnohem déle než pouhé 3 měsíce.