Can You Prolong The Effect Of Cosmetic Facial Injectables

Můžete prodloužit účinek kosmetických injekcí na obličej Barbies Beauty Bits

Legendární fontána mládí, o které všichni sníme, by se klidně mohla vejít do malé injekční stříkačky. Ošetření výplní, jako jsou dermální výplně a botox, jsou skutečně jedny z nejoblíbenějších omlazovacích technik na trhu a také některé z nejméně rušivých. Dokážeš zastavit čas? Sakra, ano, můžete a můžete to dokonce trochu zvrátit.

Bohužel to není žádný trvalý prostředek proti stárnutí a fontána mládí plná injekčních stříkaček má krátkou životnost. Sem tam můžete přidat trochu objemu nebo upravit ty otravné vrásky, které se na čele objevují, ale musíte držet krok s udržovacími ošetřeními, abyste si udrželi svůj vzhled.

Obecně platí, že klienti botoxu mají tendenci plánovat si návštěvu každé 2 až 3 měsíce, zatímco dermální výplně vydrží déle. Nadšenci mohou často čekat mezi 6 a 18 měsíci (nebo někdy i déle) mezi schůzkami.

Otázka, kterou si každý klade, je: Jak mohu zajistit, aby výsledky botoxu a výplně vydržely déle?

Hledejte spolehlivé kosmetické injekce
Chcete, aby vám botox nebo dermální výplň vydržely déle? Zde je návod, jak můžete dosáhnout nejlepších výsledků a udržet si je co nejdéle. Nejprve se chcete poohlédnout po renomovaných produktech, které jsou trvalé a vytvářejí přirozeně vypadající výsledek. Některé z nejlepších obličejové injekční služby upřednostňovat značky jako Juvederm a Revanesse Versa, které prokázaly některé z nejdlouhodobějších výsledků.

Můžete najít levné alternativy online, jako je salon, který slibuje injekční léčbu za výhodnou cenu, nebo dokonce injekční přípravky na černém trhu. Nedovolte, aby cena byla rozhodujícím faktorem. Specializovaná centra, certifikovaní plastičtí chirurgové a vyškolení injektoři s vámi o těchto injekčních výplních budou diskutovat osobně. Cokoli, co je podezřele nízké, vás může vystavit riziku:

 • Kosmetické ošetření může provádět neškolený dodavatel
 • Použité produkty nesplňují normy
 • Použité produkty nemusí být bezpečné pro aplikaci pod kůži

Také neškolený vstřikovač může dělat další chyby, které mohou způsobit a zmrzlý botox obličej spolu s dalšími problémy kvůli:

 • Špatné umístění injekce
 • Nesprávné dávkování injekcí
 • Použití nesprávného typu neurotoxinu nebo plniva pro váš typ těla
způsoby, jak zajistit, aby výsledky botoxu a výplně vydržely déle, Barbies Beauty Bits

Snižte rutiny stárnutí doma
Vystavení pokožky tlaku může z dlouhodobého hlediska ovlivnit to, jak vaše injekční přípravky vypadají a jak se cítí. Je tedy nezbytné omezit každodenní návyky, které mohou urychlit proces stárnutí, vysušit pokožku a zvýšit riziko vrásek a vrásek, jako například:

 • Nízká vlhkost v domácnosti
 • Povlečení, u kterého se celou noc potíte
 • Spaní na bavlněném polštáři
 • Horké sprchy
 • Velké množství částic ve vnitřním vzduchu
 • Přes vystavení slunci
 • Více aktivní sportující lidé budou metabolizovat jak toxin, tak plnivo rychleji

Abyste předešli těmto problémům, které mohou vést k rychlejšímu rozpadu vaší injekční aplikace. Může být užitečné přinést do vašeho domova nové prvky. Například senzor vlhkosti vzduchu a zvlhčovač vzduchu mohou řešit úrovně vlhkosti.

Špatný výběr lůžkovin zvýší suchost pokožky, jemné linky a vrásky, takže chcete hledat vysoce kvalitní chladivé povlečení. Spolu s polštářem proti stárnutí! A moje oblíbená čistička vzduchu bude úhledným doplňkem k čištění vzduchu v místnosti a snížení přítomnosti škodlivých částic.

Nejlepší anti-aging polštář proti vráskám blogerské barbíny krásy

Zlepšete zdraví pokožky a péči o pleť
Injekce jsou pod vaší kůží, fungují jako objemové kapsy na obličeji nebo uklidňující svaly a aktivně nezlepšují zdraví pokožky. Je tedy nezbytné dodržovat rutinu péče o pleť, včetně ochrany proti slunečnímu záření, hydratačních produktů, kyseliny hyaluronové a pravidelného peelingu.

Vaše strava může také zlepšit zdraví pokožky, zejména potraviny bohaté na omega-3 mastné kyseliny, antioxidanty, vitamín E atd. A nezapomeňte si vzít nějaké vitamíny, jako je zinek. Pravidelné užívání doplňků zinku po ošetření botoxem může prodloužit jeho účinky proti stárnutí.

Může být také dobrý nápad promluvit si s dermatologem o vaší stravě a požádat o doporučení.

Mohou kosmetické injekce trvat věčně? Bohužel odpověď zní ne. Můžete však přijmout preventivní opatření, abyste je udrželi po delší dobu. Kdo říká, že vaše fontána mládí založená na injekční stříkačce by měla přes noc zmizet, od spolupráce s odborníkem až po zavádění postupů na ochranu pokožky?