Big Chicken Selects PAR Technology’s Brink, Data Central and PAR Pay to Streamline Digital Operations

New Hartford, NY – 29. června 2022 – ParTech, Inc. (PAR), globální společnost zabývající se restauračními technologiemi a poskytovatel cloudové platformy professional jednotné obchodování professional podnikové restaurace, to dnes oznámila Velké kuře si vybrala společnosti PAR Brink POS, Details Central Backoffice a PAR Pay out pro své technologické požadavky na prodej potravin a nápojů.

Significant Chicken, hvězdný koncept rychlého příležitostného kuřete, který založil člen Síně slávy NBA Shaquille O’Neal, využije přední softwarová řešení PAR k zefektivnění svých digitálních platforem. Tím, že se Large Rooster rozhodl pro partnerství s PAR a začlenil její softwarové systémy v rané fázi růstu, usiluje o to, aby se vyhnul typickým rostoucím bolestem vznikající značky a aby celková spokojenost hostů pokračovala i při otevírání několika nových restaurací.

„Prozíravost, že Massive Chicken musela začlenit platformu jednotného obchodu PAR tak brzy do svých plánů expanze, pomůže nejen maximalizovat efektivitu a ziskovost každé restaurace, ale zajistí, že se zaměříme na zážitek hostů,“ řekl prezident a generální ředitel PAR Savneet Singh. . „Věříme v každé z našich zákaznicky orientovaných řešení a cítíme, že když je budeme implementovat všechna společně, bude vedoucí tým Major Chicken, členové jeho týmu a – zejména jeho hosté – těžit z vedení a podpory našeho špičkového softwaru a podpůrného personálu. potvrdit, že každá restaurace funguje hladce.”

Brink POS, robustní řešení professional prodejní místa (POS) od PAR, umožňuje restauracím integrovat dodavatele, účetní a mzdové systémy přímo do POS a konsolidovat informace na jednom místě, což na oplátku vylepšuje zážitek ze zadní části domu díky efektivnějšímu a intuitivnějšímu funkce a procedury, a tudíž zlepšení zážitku před domem mezi restaurací a hostem.

Knowledge Central, zadní software společnosti PAR, standardizuje a centralizuje datové toky, jako je správa zásob a řízení práce, napříč všemi restauracemi. PAR Pay je middlewarová aplikace professional platby předplatného, ​​která je vhodná professional mobilní zařízení a dárkové karty.

„S nadšením oznamujeme toto partnerství a věříme, že PAR a jeho řešení nám pomohou zajistit, aby veškerý náš software fungoval soudržně, abychom se mohli soustředit na to, co umíme nejlépe 👁 sloužit našim hostům,“ řekl generální ředitel Significant Hen Josh Halpern. „S několika otevřenými místy a více než 150 ve vývoji se náš růst v nejbližší době nezpomalí a chceme, aby se naši franšízanti a jejich týmy mohli soustředit na naše jídlo a naše hosty. K tomu potřebujeme nástroje, které zaručí snadnou, správnou a přesnou analýzu a konzistenci služeb. PAR bude hlavním strážcem našeho technologického stacku.“

Nabídka Significant Chicken, která byla uvedena na trh v roce 2018, spojuje oblíbená domácí jídla O’Neal z dětství s výraznými chutěmi, které jedinečně vytvořili zkušení šéfkuchaři z Las Vegas Matt Silverman a Matt Piekarski. Od uvedení na trh fanoušci Big Hen šíleli po sendvičích, nabídkách, přílohách a ručně vyráběných koktejlech a spojili se se Shaquillem prostřednictvím jídla.

Chcete-li se dozvědět více o špičkových řešeních PAR, navštivte partech.com.

Chcete-li se dozvědět více o Massive Rooster, navštivte https://www.bigchicken.com/.

O velkém kuře

Společnost Big Hen, založená v roce 2018, stojí za týmem snů partnerů JRS Hospitality, uznávaná vlastnická skupina se sídlem v Las Vegas Authentic Models Team, nadnárodní společnost professional vývoj značek, advertising a zábavu v hodnotě mnoha miliard dolarů a basketbalová hvězda Síně slávy Shaquille O’Neal. Massive Rooster spojuje oblíbená domácí jídla O’Neal z dětství s dnešními fashionable příchutěmi. Od křupavých kuřecích sendvičů a křehkých pokrmů až po sýr mac n’ v krustě Cheez-It® a ručně vyráběné zmrzlinové koktejly, každá položka menu vypráví příběh a zároveň nabízí hostům pohled do života a osobnosti Shaquille O’Neala. Se dvěma tradičními lokalitami, které jsou v současné době otevřené a několik ve vývoji, je Massive Chicken připraven zahájit expanzi do United states a do zahraničí prostřednictvím franšízy. Chcete-li se dozvědět více o Big Chicken, navštivte www.bigchicken.com.

O společnosti PAR Engineering Company
Již více než 40 let pomáhají špičkové produkty a služby společnosti PAR (image NYSE: PAR) odvážným a vášnivým značkám restaurací budovat trvalé vztahy s hosty. Jsme partnerské podnikové restaurace, na které se spoléhají, když potřebují servírovat úžasné momenty od otevření do zavření, v nejhektičtějších dopravních špičkách a když je svět nutí přizpůsobit se a překonat. Více než 100 000 restaurací ve více než 110 zemích používá restaurační components, software program, generate-through a again-business office řešení PAR. S nedávnou akvizicí Punchh Inc., předního poskytovatele řešení pro loajalitu a zapojení zákazníků na bázi SaaS, se PAR stala cloudovou platformou Unified Commerce professional podnikové restaurace. Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.partech.com nebo se s námi spojte na LinkedIn, Cvrlikání, Facebooka Instagram.