Beauty Lovers Can Shop Glossier Products at Sephora Starting in 2023 | Read News, Details

Tady v Lákatnení žádným tajemstvím, že náš tým miluje dvě věci: doplnění zásob našich produktů Glossier oceněných Greatest of Elegance a nashromáždění Magnificence Insider human body v Sephoře. No, pokud jste fanouškem buď/nebo (nebo obojího, pokud jste něco jako my), máme professional vás ohromující zprávy. Brzy budeš Konečně moci nakupovat všechny věci Glossier v Sephoře obchody online a v obchodech.

Ne, neděláme si legraci, Glossier vážně přichází na IRL a virtuální regály Sephory, ale má to háček: značka bude k dispozici u prodejce krásy až v roce 2023. Konkrétní datum vydání zatím nebylo oznámeno, ale oba Glossier a Sephora v tiskové zprávě oznámily, že si budete moci prohlédnout nabídku make-upu, péče o pleť a vůní této značky v obchodech Sephora, online na adrese sephora.coma na aplikaci Sephora v United states a Kanadě začátkem příštího roku.

Podle prohlášení Kylea Leahyho, generálního ředitele společnosti Glossier, půjde o vůbec první partnerské partnerství značky. “[Sephora] je ikonický, mezinárodní prodejce s extrémně loajální komunitou a víme, že naši zákazníci nás tam chtějí najít,” řekla. “Sdílíme stejné hodnoty zaměřené na zákazníka a oba jsme hluboce zakotveni v neustále se vyvíjejícím pojetí objevování krásy. „Glossier bude nejen narážet na ramena s vlastní (a cenově dostupnou) kosmetickou kolekcí Sephory, ale bude také sdílet stejný prodejní prostor jako luxusní značky jako Tatcha a Yves Saint Laurent úplně poprvé.

Tato vzrušující zpráva nás udrží na okraji našich míst až do začátku roku 2023, ale pokud někdo z vás dychtivých nakupujících potřebuje doplnit svou sbírku Glossier, stat, podívejte se na některé z oblíbených produktů Glossier našeho týmu, kde můžete nakupovat právě teď glossier.comníže.

Jako speciální bonus můžete do 27. července skórovat a zdarma láhev Futuredew plné velikosti — hybrid olej-sérum, díky kterému budete vypadat jako glazovaná kobliha – s libovolnou objednávkou 60 $ nebo více.

Glossier You Eau de Parfum

Od Glossier’s uplynulo více než pět permit Ty Eau de Parfum spuštěna a je stále stejně populární jako kdykoli předtím (dokonce se na TikToku rozrostla poměrně velká základna fanoušků). Tato směs růžového pepře, ambroxu a krémových květin má pozvednout přirozenou vůni vašeho těla (odtud její název).