Bath & Body Works Return Policy Changing Soon (Find Out How It Will Impact You!)

Zásady vrácení Bathtub & Physique Will work již nemusí přijímat vrácení „kdykoli“.

Koupelové a tělové svíčky v duhovém pořadí

Zásady vracení koupelen a tělových prací se mění. 🛍

Říká se, že Bath & System Functions to možná změní populární návratová politikaa nemusí to být k lepšímu. V současné době mohou zákazníci „vrátit cokoli, kdykoli a z jakéhokoli důvodu“. Tyto zásady se mohou změnit tak, aby zahrnovaly pouze nové a šetrně používané položky.

Podle a nedávné vlákno na Redditu, váš produkt nemůže být méně než z poloviny plný, pokud chcete vrátit nebo vyměnit. A bude povolen pouze sudý cenový bod professional směny cenových bodů, takže nebudete moci obchodovat se svíčkou za 24,99 USD za jinou s cenou 26,99 USD.

Očekává se, že tyto aktualizace zásad budou spuštěny kolem září 2022, takže pokud máte nějaké vrácení nebo výměnu, možná to budete chtít udělat hned.

Jak pravdivá je tato pověst?

žena popadla koupel & tělo funguje karamelový krém soda svíčka

Hip2Help save Sidekick, Liza, se vydala hledat pravdu. Mluvila se zástupcem svého místního obchodu, který potvrdil, že změny skutečně přicházejí. Obchod ještě nemá VŠECHNY aktualizace, ale pár malých detailů nám prozradil.

Zásady vracení zboží se skutečně mění a společnost bude brzy přijímat pouze vracení nových a JEMNĚ použitých položek. Pokud chcete peníze zpět, nezapomeňte si uschovat účtenku. Vrácení položek bez potvrzení bude sledováno pomocí vašeho úředně vydaného průkazu totožnosti a může vést k získání kreditu z obchodu. Jiné situace mohou také vyžadovat kredit obchodu, ale zástupce obchodu nebyl v tuto chvíli schopen upřesnit. Reddit komentátoři zmínili, že účtenky také nebudou přijímány po 90 dnech.

Držíme uši nastražené, a pokud se dozvíme o dalších novinkách, určitě dáme vědět čtenářům Hip2Help you save!

Mýdlo na ruce Bath & Body Works


Co si myslíte o možných změnách zásad vracení Tub and Physique Is effective? Dejte nám vědět v komentářích!


Nezapomeňte se podívat na nejnovější kupony Tub and Entire body Will work!