A Guide to Non-traditional and Unique Engagement Rings

unikátní zásnubní prsteny

Rychle, přemýšlejte o symbolech manželství! Když mě napadnou prsteny, měly by. Téměř 1,7 milionu párů se v roce 2020 oženil a téměř každý ženatý odcházel od oltáře s prstenem na prstu. Díky tomu je těžké najít skutečně jedinečné zásnubní prsteny. Přesto byste neměli panikařit. Máte mnoho různých možností prstenů, z nichž některé vám nemusí být zřejmé.

Co můžete navléknout na prsteny kromě diamantů? Jak můžete vytvořit zajímavé střety barev, textur a tvarů? Jak si můžete přizpůsobit své prsteny?

Získejte fakta a můžete si vybrat zásnubní prsten, který mluví k vám a vaší lásce. Zde je váš komplexní průvodce.

Podívejte se na Diamond Solutions

Mnoho netradičních prstenů se zříká diamantů professional jiný druh drahokamu. Do svých prstenů můžete vložit téměř jakýkoli druh drahokamu, ale některé z nich vynikají jako dobrá volba.

Moissanit je vzácný minerál s kovovým leskem a zelenošedou barvou. Pokud chcete prsten, který vypadá moderně a elegantně, měli byste zvážit umístění moissanitu do svého prstenu. Drahokam můžete řezat jakýmkoli způsobem, což mu umožní připomínat diamant.

Můžete najít mnoho různých barev kubické zirkonie, včetně drahokamů, které připomínají broušené sklo. Drahokamy jsou velmi tvrdé, takže ve vašich prstenech zůstanou odolné po mnoho let.

Vždy můžete jít po klasickém drahokamu, jako jsou rubíny nebo safíry. Můžete najít vzácné verze těchto drahokamů, které si můžete vložit do svých prstenů. Hvězdné safíry mají na sobě hvězdicovité vzory, díky čemuž jsou mimořádně poutavé.

Změňte barvu svých diamantů

Zásnubní prsteny jsou tradičně zlaté, takže jednoduchým způsobem, jak udělat prsteny netradičními, je změnit barvy. Růžová červená je klasická barva professional lásku a diamanty a pásy můžete udělat růžově červené. Růžová je dalším tradičním symbolem lásky, proto jsou velmi oblíbené zásnubní prsteny s růžovými diamanty.

Nemusíte si vybrat jen jednu barvu. Můžete si vybrat vícebarevné diamanty nebo diamanty, které fungují jako hranoly a lámou světlo a vytvářejí duhu.

Pokud chcete upozornit na barvu svého diamantu, můžete si vybrat jiný barevný pás nebo nastavení. Modrý diamant může vyskočit proti červenému nebo oranžovému pruhu.

Podívejte se na Opal Stones

Opálové kameny jsou známé svou hrou barev. Vedle tmavě modrých a hnědých najdete opálový drahokam s jasně žlutou a oranžovou barvou. Lesk opálu je mléčný a může odrážet trochu světla, což vytváří strašidelný vzhled.

Opál má mnoho různých symbolických významů. V některých kulturách opálové drahokamy zdůrazňují skutečné já člověka a chrání nositele v nebezpečných situacích.

Jiné kultury spojují opál se smůlou. Než si prsten s opálovým kamenem koupíte, zamyslete se nad tím, jak by je vnímala vaše rodina a přátelé.

Zvažte Dim Stones

Tmavé kameny jsou odvážnou volbou pro vaše prsteny. Na vkus některých lidí mohou být příliš ostré, takže se před výběrem podívejte na několik tmavých kamenů.

Černý safír je jednou z nejoblíbenějších možností pro tmavé kameny na zásnubních prstenech, částečně proto, že je velmi levný. Kámen je téměř neprůhledný, takže pohltí téměř všechno světlo, které do něj vstoupí. Můžete najít kameny, které vypadají tmavě modré, což může být o něco méně impozantní.

Onyx je svou barvou a strukturou podobný černému safíru. Je to měkčí kámen, takže se snáze řeže do různých tvarů.

Vyberte Birthstones

Své prsteny si můžete přizpůsobit umístěním kamenů na prsteny. Podívejte se na a kamenná tabulka a uvidíte, jaké jsou vaše možnosti.

Můžete si vybrat kámen ze svého měsíce nebo můžete provést výběr na základě znamení zvěrokruhu. Každý den v týdnu má také svůj vlastní kámen a tyto kameny zahrnují neobvyklé možnosti, jako je kočičí oko a karneol.

Svůj kámen a kámen svého manžela můžete nasadit na stejné prsteny. Je to jemný způsob, jak naznačit pouto s partnerem, a může to vytvořit neobvyklou estetiku. Můžete dokonce řezat své kameny do tvaru srdce a mít je proti sobě.

Zkuste Extravagant Form

Kulaté nebo čtvercové středové kameny mohou být efektní, ale jiné tvary mohou přidat styl a zajímavé střety textur. Šestihranný kámen má šest stran, díky čemuž může váš kámen vypadat větší.

Kámen ve tvaru draka má čtyři strany, z nichž dvě jsou delší než ostatní dvě. Velmi málo lidí má takové kameny, takže mohou být poutavé, ale některým lidem mohou připadat příliš neobvyklé. Pokud chcete podobný a méně otřesný tvar, můžete získat kámen se čtyřmi stranami stejně dlouhé.

Kámen ve tvaru markýzy je podobný oválnému kameni. Ale jeho hroty jsou špičaté a kámen je protáhlejší než oválný kámen.

Přidejte skrytý význam svým prstenům

Prsteny si můžete personalizovat i jinak. Do kapely můžete zasunout skrytý drahokam, včetně rodných kamenů.

Do kapely můžete vyrýt vzkaz. Většina lidí vyryje svá jména do svých kapel, ale zprávu si můžete upravit, jak chcete. „Jsem vedle tebe“ a „Můj jediný“ jsou dvě skvělé zprávy.

Můžete si koupit zásnubní prsteny se třemi kameny. Jeden kámen může představovat minulost, jeden může představovat přítomnost a třetí může představovat budoucnost. Můžete si vybrat klasický drahokam, jako je opálový kámen professional minulost, váš oblíbený drahokam pro současnost a diamant nebo kus skla, které představují budoucnost.

Orientujte svůj kámen na východ a západ

Kameny na standardních prstenech běží na sever a na jih, rovnoběžně s vašimi prsty a kolmo k pásku. Můžete změnit, jak je váš kámen obrácen, aby běžel na východ a na západ.

To je dobrý nápad, pokud chcete mít na prstenu oválný drahokam. Orientace východ-západ dává vašemu drahokamu více prostoru a umožňuje mu vyniknout proti vašim prstům.

Můžete si vybrat i obdélníkový drahokam professional orientaci východ-západ. Ujistěte se, že drahokam není příliš velký, abyste mohli pohybovat prstem všemi směry.

Získejte kreativní nastavení prstenu

Vaše nastavení prstenu určuje styl vašeho prstenu jako celku. Pomocí svého nastavení můžete upozornit na svůj kámen nebo vylepšit konkrétní součást svého kamene.

Nastavení kanálu závisí na malých diamantech uvnitř vybroušeného kanálu, který prochází vaším páskem. Tyto malé diamanty mohou vytvořit zajímavý střet s vaším největším diamantem, pokud získáte diamanty různých barev nebo textur. Každý diamant se vejde do malého rtu a chrání jej před poškozením.

Nastavení Pavé používá několik malých drahokamů nebo diamantů ke zvýraznění hlavního drahokamu. Tyto malé drahokamy zachycují světlo a vytvářejí jiskry. Mezi každý drahokam dejte nějaký prostor, aby byl každý viditelný, protože je lze na dálku těžko rozeznat.

Pokud chcete pro svůj drahokam vytvořit halo efekt, můžete vybrat nastavení halo. Několik akcentních drahokamů obklopuje váš centrální drahokam a září ve světle.

Pokud chcete mít na prstenu pár velkých drahokamů nebo diamantů, můžete si pořídit boční osazení kamene. Jeden drahokam střední velikosti jde na každou stranu vašeho největšího drahokamu. Můžete si vybrat tři stejné drahokamy nebo tři různé drahokamy.

Můžete zvolit i opačný přístup. Na prstenu můžete mít několik malých drahokamů, které místo toho upozorňují na vaši kapelu. Vznikne tak nízkoprofilový prsten, který můžete nosit k mnoha outfitům.

Vyberte zajímavou kapelu

Nemusíte mít kruhový nebo oválný prstenec. Váš pásek může být čtvercový, obdélníkový nebo jakýkoli jiný tvar, který chcete, pokud se do něj vejde váš prst.

Můžete také přidat designové prvky, jako jsou twisty, které obklopují váš drahokam a symbolizují vás a vašeho partnera v manželství. Víry mohou mít podobný efekt a umístění drahokamů nebo diamantů na víry jim umožňuje vytvářet svatozáře kolem vašeho prstu.

Tradiční pásky jsou zlaté, ale můžete si vybrat platinu nebo jiný materiál. Materiál, který vyberete, by měl být odolný a dostatečně pevný, aby držel váš drahokam. Přesto můžete experimentovat se dřevem, palladiem a wolframem.

Kupte si jedinečné zásnubní prsteny

Unikátní zásnubní prsteny mohou být velmi zvláštní. Měli byste se držet dál od diamantů a rozhodnout se professional odvážnější volbu, jako jsou přírodní kameny nebo opálové drahokamy.

Vyřežte své drahé kameny do různých tvarů, včetně srdcí a draků. Vyberte nastavení, které vytváří jiskry a přitahuje pozornost k vašemu prstenu jako celku.

Můžete dokonce experimentovat s tvarem prstenu a materiálem náramku. Svůj drahokam můžete umístit v orientaci východ-západ místo severojižní.

Promluvte si s odborníky v nejlepších prstenech. Finer Personalized Jewelry slouží obyvatelům Arizony a Texasu. Prohlédněte si naše kolekce ještě dnes.