A Cute Dona Jo Tennis Outfit

Roztomilý tenisový outfit Dona Jo

Tohle je pro mě jiný typ příspěvku, protože je o sportu, ale také o módě! Toto byla sada fotek, které jsem udělal professional spolupráci s Dona Jo na Instagramu (Vyrobil jsem i naviják), ale nakonec se mi líbilo, jak to dopadlo, a na natáčení mám také krásné vzpomínky, že jsem se o to s vámi chtěl podělit!

Christen a já jsme zamířili na místní tenisové kurty tady v Ohiu, abychom nafotili fotky, a pak jsem ho nakonec naučil, jak hrát tenis, jako momentální věc, a teď to hrajeme pořád! Dokonce si koupil vlastní raketu, ha ha. Když jsme fotili, bylo tremendous slunečno, ale když jsme začali hrát, slunce zapadlo, díky bohu.

Když jsem byl malý, chodil jsem na lekce tenisu velmi krátce a vždy jsem si hrál s přáteli, takže na 10 zápas mám hezké vzpomínky, takže z této spolupráce jsem velmi nadšený! Nemluvě o tom, že outfit je taky super roztomilý! Naprosto se mi líbí, že mají kraťasy kapsu na telefon! Jak úžasné to je? Je to to nejužitečnější, co jsem kdy zažil!

Měl jsem na sobě Sukně Dona Jo Shakira 13,5″ v barvě Wildblue (velikost 1 S) s an Nastavitelná sportovní podprsenka (velikost Medium) a pár jejich sponkami do vlasů. Pro informaci, mám velikost 27 v džínách nebo 4 US/8 United kingdom a nosím podprsenku 34D, pro případ, že byste potřebovali tipy na velikost! Také jsem měl svůj Ray-Ban Aviatorsmůj Boty Nike Totally free Operatea a Náhrdelník Daisy London Vita. Všechny tyto položky je možné zakoupit níže. Dejte mi vědět, co si myslíte o tomto blogovém příspěvku a outfitu! Lorna xx.* Pečlivě vybraná spolupráce s Donou Jo.