8 věcí, bez kterých Tony Gorga nemůže žít

8 věcí, bez kterých Tony Gorga nemůže žít

Klíče od auta

Klíč od auta Audi A4

I když jsem vyrůstal mimo Detroit, nikdy jsem nebyl moc ‘automobil’. V posledních letech jsem se ale trochu více dostal do formy, funkce a designu. V roce 2020 jsem našel skvělou nabídku na Audi A4 s velmi nízkým nájezdem kilometrů a musel jsem na něj přejít. I když to není „rodinné auto“, byla to skvělá jízda. Je funkční, pohodlný a turbo mu dává spoustu šmrncu na zadní silnici. I když tam, kde žiji, moc sněhu nenapadá, vřele bych doporučil systém Quattro od Audi.

Také si všimnete, že jediná další věc na mém kroužku na klíče je klíč od domu. Žádné tajné členství v klubu s potravinami, žádná klubová visačka na želé měsíce – nic z toho. Chci co nejméně objemu v kapsách.

Peněženka

Peněženka Shell cordovan pouzdro na karty

Můj otec nese an obrovský peněženka — tak velká, že jednou potřeboval gumičku, aby ji držela pohromadě, když se suchý zip opotřeboval. Velmi Costanza. V tu chvíli jsem se rozhodl nosit pouzdro na karty a mít tam jen to nejnutnější. A protože jsem viděl tolik chlapů, kteří je musí každé dva roky vyměnit, věděl jsem, že chci, aby něco vydrželo.

Tak jsem se rozhodl professional pouzdro na karty shell cordovan. Tohle jsem našel na Etsy ze všech míst. Je vyrobena z klasické Horweenovy barvy #8 a modré kontrastní prošívání vypadá obzvlášť pěkně. Mám to asi rok a je to úžasné. Začalo to nabírat trochu patiny a bezpečně drželo to, co tam mám. Což, upřímně řečeno, není mnoho: dvě kreditní karty, můj řidičák a kartička pojištěnce.

Snubní prsten

Svatební kapely jsou jednou z těch hluboce osobních věcí, které mají za sebou příběh. Tady bych si rád myslel, že z toho plyne ponaučení.

Když jsem byl poprvé ženatý, měl jsem 6mm wolframový pásek. Vybral jsem si to, protože je mělo mnoho jiných kluků – a byly dostupné za to, co jsme si v té době mohli rozumně dovolit. Ale byl jsem na to připraven asi v 11 hodin, v polovině srpna, po poměrně vydatné snídani. Stručně řečeno, neměl jsem správnou velikost a bylo velmi obtížné se udržet. Protože wolframové pásky nelze změnit, po třech letech jsem si musel koupit nový.

Moje kapela je mírně klenutá s kulatým okrajem. Tímto způsobem mi sklouzne přes kloub, ale stále bezpečně sedí na mém prstu. Měl jsem také velikost 6,75 — ne 6,5 nebo 7. To bylo tak malé, jak jsem mohl jít, a přitom jsem to mohl pohodlně nasadit a sundat. Je to 5 mm široké – ne 4, ne 6, ale Pět. Možná jsem se již dříve zmínil, že jsem trochu posedlý a tato šířka byla zvolena nejen proto, že je jedinečná, ale professional mé oko je to správný poměr professional můj prst. Je to také 14k místo 18k, protože jsem to chtěl trochu těžší.

Ponaučení však zní: vybrat si něco, co je professional vás jedinečné, ne proto, že je to aktuálně trendy.

Hodinky

Hodinky Hamilton Jazzmaster

I když dokážu absolutně ocenit hodinky a složitý structure těchto fascinujících mechanických předmětů, jsem pravděpodobně ten nejméně „hlídač“ z přispěvatelů na tento world wide web. Mám slušnou sbírku, ale můj oblíbený je tento Viewmatic Jazzmaster Automatic od Hamilton (ref.H32515555). Velikost pouzdra 40 mm je pro mé zápěstí vynikající a tento ciferník a řemínek funguje s čímkoli od trička po dvouřadý oblek.

Koupil jsem si ho, když jsem se dozvěděl, že se stanu otcem, ale díky překvapivému pracovnímu bonusu jsem to udělal o něco dříve. Mám ho už přes čtyři roky a nemyslím si, že v dohledné době bude z kolekce.

Telefon

Nejsem z těch, kdo by se postavili do fronty na „nejnovější a nejlepší“ z jakéhokoli technického gadgetu, který vyjde příště. V současné době však nosím Apple iphone 12 Pro a jsem rád, že jsem to udělal. 12MP kamerový systém je jistě vynikající, ale co opravdu oceňuji oproti mnoha předchozím modelům, je návrat k hranatějším okrajům. Professional mé oko to dělá čistší style and design. Taky jdu do minimalistického pouzdra od Peel.

Sluneční brýle

Tony Gorga v neformálním oblečení se slunečními brýlemi Persol 714

Jsem daleko od Bona, ale moje oči jsou poměrně citlivé a většinu času venku nosím sluneční brýle. Protože je tolik využívám, investice do kvalitního páru se vyplatila. A pro mě není lepší pár než Persol 714s.

Vybral jsem si menší 52mm design a ten se na velikost mého nogginu osvědčil nejlépe. Želvovina „Havana“ a hnědé (polarizované) čočky doplňují většinu toho, co nosím.

Zatímco 714 jsou skládací modely, ve skutečnosti je neskládám často, pokud je nepotřebuji zabalit do příruční tašky.

Golfová praxe Fob

Klíčenka na golfové hřiště

Golf se jako mnoho jiných stal v roce 2020 velkou součástí mého života. Hřiště je místem, kam se dá utéct, a hra je způsob, jak se neustále fyzicky i psychicky bránit. Mám to štěstí, že mám klub s vynikajícími cvičebními zařízeními doslova dole na ulici od mého domu, takže mohu několikrát týdně vyjít ven o polední přestávce nebo poté, co moje dcera usne, a odpálit si míčky, a pokusit se dosáhnout jednociferného handicapu.

Zabalit se

Moje EDC se bude samozřejmě lišit v závislosti na tom, kam 10 den jedu. Ale byl jsem vědomý a úmyslný o tom, co nosím a proč. Je to o jednu proměnnou méně, kterou musím vzít v úvahu, a díky tomu jsem mnohem efektivnější.

Leave a Reply