6 Best Bras Without Underwires: ‘Comfort’ Is The New Bra Trend!

Nejlepší všestranná sportovní podprsenka bez kostic 2 6 nejlepších podprsenek bez kostic: 'Komfort' je nový trend podprsenky!

Nalezení nejlepší podprsenky bez kostic se stala pro moderní ženy důležitější než kdy jindy. A to proto, že více z nás pracuje z domova. *Ve Spojeném království třetina žen přestala nosit doma podprsenku.

A 20 % začalo nosit měkčí a pohodlnější design podprsenky. Více než polovina žen tedy odmítá podprsenky s kosticí, které nosily do práce. A trend k měkčím podprsenkám bez drátů se objevuje také v USA a Austrálii.

Měli byste přestat nosit podprsenku úplně?

Podle Joanny Wakefield-Scurr, profesorky biomechaniky na Univerzitě. z Portsmouthu, když budete bez podprsenky, nezpůsobí to žádné zdravotní problémy. Ale umožní to vaší kůži a vazům, aby se natáhly a nechaly vaše prsa poklesnout. A ženy s velkými prsy potřebují podporu, aby se vyhnuly bolestem zad. Kromě toho mohou obsahovat malá prsa méně přirozená podpora a potřeba více Podpěra, podpora. Tak ledaže souhlasíte s herečkou Gillian Anderson (52), která nedávno oznámila, že už nikdy nebude nosit podprsenku,

“Je mi jedno, jestli mi prsa sahá až k pupku.” Podprsenku nenosím . . .“

pravděpodobně právě teď hledáte ty nejlepší podprsenky bez kostic!

Jak vybrat nejlepší podprsenky bez drátů

Je to snadné – stačí si přečíst našeho průvodce na základě recenzí od našich týmů testerů podprsenek! HerStyleCode provádí pravidelné testování podprsenek s běžnými ženami, které nosí každou podprsenku minimálně dva dny. Prohlížíme si širokou škálu bezdrátěných podprsenek, abychom zjistili, které z nich opravdu udrží vás v pohodlí po celý den a zároveň poskytují správnou podporu. Takže pokud jste připraveni vzdát se bolestivých kostic a push-up podprsenek, ve prospěch a měkčí podprsenka – to jsou nejlepší podprsenky bez kosticí právě teď!

1. Nejlepší sportovní podprsenka s ramínky bez kostice pro malá poprsí

Kup nyní

Jedná se o roztomilou a trendy podprsenku bez drátů s několika ramínky, která snižují tlak na vaše ramena. Je vhodná pro každodenní nošení i jako pohodlná sportovní podprsenka pro nenáročné cvičení. Odnímatelné podložky znamenají, že můžete měnit tloušťku pokrytí v závislosti na vašich preferencích.

Naši testeři řekli, že se jim tato podprsenka líbila více než ekvivalentní sportovní podprsenka Lululemon! Podprsenka Queenie je trochu malá, takže vám doporučujeme jednu velikost. Ale testeři tvrdili, že perfektně sedí a pásek na těle není příliš těsný. Vycpávky se nehýbou a podprsenka opravdu dobře drží na svém místě! Je to cenově dostupná a kvalitní podprsenka pro velikosti košíčků A/B.

2. Nejlepší pohodlná podprsenka větší velikosti bez kostic

Toto je celá obálka, podprsenka plus velikosti s plnou podporou navrženo pro extra pohodlí. Tkanina je obzvláště měkká a hladká pro vaši pokožku. Košíčky mají lehké vycpávky, které poskytují dobrý tvar a podporu, aniž by přidávaly objem. Kromě toho se ramínka vpředu snadno nastavují, což je vždy oblíbené.

Naše testerky byly z této podprsenky velmi nadšené, protože kombinuje extrémní pohodlí s plnou podporou. Jedna testující řekla, že je tak pohodlná, že i po dlouhé pracovní směně zapomněla, že ji má, a v podprsence usnula. Nositelům to také dalo dobrou náladu a opravdu si to zamilovali!

Kup nyní

3. Nejlepší podprsenka s U-Back bez kostice

Bali - Dámská bezdrátová podprsenka Comfort Revolution s chytrými velikostmi
Bali – Dámská bezdrátová podprsenka Comfort Revolution s chytrými velikostmi

Tato podprsenka se zády do U má bezešvý design, což znamená, že vám nikdy nebudou prosvítat linie podprsenky. A skvěle se nosí s módním oblečením s nízkými zády. Extra široká ramínka odvedou veškerý tlak z vašich ramen. A široký pás těla udržuje váš tvar hladký – bez vyboulení. 3 řady háčků poskytují větší pohodlí a lepší podporu.

Naši testeři do velikosti 42 DD byli potěšeni podporou, kterou vám tento pohodlný design poskytuje. Říkali, že skvěle padnou a skvěle zvednou i „povislá“ prsa. Je to skvělá podprsenka na volnočasové nošení pro větší velikosti a super podprsenka na každý den a „na ven“ pro velikosti košíčků A – C.

Kup nyní

4. Nejlepší všestranná sportovní podprsenka bez kostic

Kup nyní

Zde je všestranná podprsenka moderního vzhledu nebo zkrácený top, který je roztomilý a sexy. Má odnímatelné polstrování a design popruhu jej drží na místě při každodenním nošení a cvičení. Široký pás na tělo poskytuje hmotnosti vašich prsou pevnější ukotvení a větší pokrytí těla. Vyšší strany zakrývají boční vyboulení.

Naše testery byly potěšeny skvělým střihem a pohodlím, navíc s trendy vzhledem této podprsenky. Ramínka ve stylu racer-back jsou nastavitelná a testeři uvedli, že se jedná o podpůrnou podprsenku pro středně silné cvičení. Pokud chcete podprsenku nosit jako módní top, můžete vycpávku vyjmout a vycpávku vrátit zpět pro extra podporu při cvičení!

5. Nejlepší krajková podprsenka se zapínáním vpředu bez kostic

Kup nyní

Tolik krajkových podprsenek způsobuje podráždění, že tento styl s „krajkovým potiskem“ je u moderních podprsenek velmi oblíbený. A podprsenky s potištěnou krajkou můžete nosit pod jakýmkoliv oblečením, aniž by to bylo „hrbolaté“. Přední zapínání je pro mnoho žen obrovskou výhodou. A třídílné košíčky vždy poskytují extra podporu a povznesení.

Naši testeři uvedli, že tato roztomilá podprsenka je dobře vyrobena a má pěkný, hladký obrys. Milovali snadnost předního zapínání. A řekl, že košíčky jsou velmi pohodlné a podporují. Navíc pro každého, kdo má omezený pohyb, extra široké, polstrované popruhy zastavily bolestivý tlak na ramena!

6. Nejlepší vysoce odolná sportovní podprsenka bez kostic

Kup nyní

Jedná se o pevnou podpůrnou podprsenku vhodnou pro americké velikosti košíčků DDD a UK F. Je to kompresní podprsenka s 28% Spandexu, což je více než dvojnásobek obvyklé množství ve směsi sportovní podprsenky. Zadní strana má neobvyklou sadu dva samostatné zadní pásy. A oba pásky mají zapínání na háčky a očka pro přizpůsobení, podporu a pohodlí.

Naši testeři uvedli, že to poskytuje skvělou podporu pro velké velikosti košíčků s velmi malým únikem do podpaží. Uvedli, že dvojitý zadní pás pomáhá dobře padat a drží podprsenku dobře na místě. A řekli, že je tak pohodlný, že ho mohou nosit více než 8 hodin bez nepohodlí!

Ať už tedy potřebujete lehkou, střední nebo extra podporu, toto jsou podprsenky, které udrží vaše ňadra zakrytá, podepřená a velmi pohodlné, když jste v práci nebo si hrajete! A v několika velmi roztomilých stylech!

Změnila jste během posledního roku a půl své návyky v nošení podprsenky? Řekněte nám o tom vše a sdílejte svá rozhodnutí s komunitou HerStyleCode. Tým Herstylecode.com rád slyší vaše myšlenky a názory na podprsenky!

* Joanna Wakefield-Scurr, profesorka biomechaniky na University of Portsmouth hovořila o nových trendech v nošení podprsenek na BBC Radio 4’s Women’s Hour dne 15.čt července 2021.