3 způsoby, jak tajně zjistit velikost prstenu, abyste potěšili svou ženu

3 způsoby, jak tajně zjistit velikost prstenu, abyste potěšili svou ženu

Čas na čtení: 7 minut

Víme, že je zatraceně těžké najít velikost prstenu tajně jsme tam byli všichni. Čas, kdy jí chcete koupit prsten nebo ji možná požádat o ruku a jen nevíte velikost prstenu. Jako by kupování dárků s překvapením pro manželky už nebylo těžké (je tak těžké přimět ji, aby se jí líbilo, co jí koupím a většinu věcí nakonec vyměníme – oblečení, doplňky a všechno), teď se musíme vypořádat s velikostí . A problém s velikostí prstenu je skutečný, protože na správném padnutí opravdu hodně záleží. Pokud jde o oblečení, můžete si vybrat jakékoli staré z jejího šatníku a odpovídat velikosti. S prsteny to však není tak snadné, protože velikosti začínají od 5/6 a jdou až po 30 (upřímně, většina má velikost prstenu mezi 8-16).

Prsten Sizer na prstenu

Základy velikosti prstenu

Připravíme pro vás několik relativně jednoduchých způsobů, jak tajně zjistit velikost jejího prstenu. Ale než se dostanu k samotnému úkolu, dovolte mi, abych vám poskytl rychlý a krátký opakovací kurz o velikostech prstenů. To vás přivede k rychlosti, protože vím, že muži jako vy a já nejsou opravdu dobří se všemi šperky (dělám si srandu, jsem v tomhle všem opravdu dobrý 😉). Začnu tedy od začátku – prsteny (zlaté, diamantové nebo jen imitace prstenů) mají dvě podoby – velikost závislá a volná velikost. Zatímco většina bižuterních prstenů nižší třídy je navržena tak, aby měla volnou velikost (jedna velikost padne všem) vzhledem k snadnému prodeji a snížení výnosů, většina prstenů s pravými diamanty (vzácné prsteny) bývá závislá na velikosti.

Prsteny závislé na velikosti

Tyto prsteny závislé na velikosti jsou vyráběny v jedné z mnoha dostupných velikostí, což umožňuje vyrobit prsteny pro každý prst. Než začneme rozumět skutečným velikostem, musíte vědět, že většina zemí se řídí jinou nomenklaturou velikostí a to trochu ztěžuje věci. Obvykle potřebujete znát značku, od které nakupujete, a velikostní nomenklatury které země se týkají. Díky tomu je nakupování mezinárodních prstenů trochu složitější, a proto jsme se tomuto tématu věnovali v našem mezinárodním blogu s průvodcem velikostí prstenů.

Velikost prstenu

Protože je naše značka zaměřena na indické spotřebitele, použijeme příklady z indického systému velikosti prstenů. Nyní, když víme, že různé země/regiony mohou používat různé velikosti nomenklatury, musíte vědět, že všechny tyto různé nomenklatury lze mezi sebou převádět. Řekněme, že znáte indickou velikost, můžete ji převést na americkou velikost a naopak. V rámci indické nomenklatury velikostí velikosti obvykle začínají od 5 do 35. Za mých 8 let zkušeností jako zakladatele KuberBoxu jsme nikdy nevyrobili prsten o velikosti nad 33. Po vyrobení více než 10 000 prstenů zákon průměrů nám říká, že –

 • 60 % žen má velikost prstenu mezi 11-16
 • 50 % mužů má velikost prstenu mezi 17-21

Dále jsou absolutně nejběžnější velikosti prstenů

 • Ženy – 12,13,14
 • Muži – 18,19,20

Třetí věc po znalosti názvosloví a velikosti je – musíte vědět, který prst měříte.

Pro který prst bych měl najít velikost prstenu?

Prsty pro každý prsten

To je technická záležitost, která je často ignorována většinou online průvodců poskytujících způsoby, jak tajně zjistit velikost prstenu. Lidé mají 10 prstů a všechny mohou mít různé velikosti. Oba vaše palce mohou mít různé velikosti a tak dále. Vím, že dostáváš drift. Takže ještě předtím, než začnete dobrodružství s hledáním velikosti jejího prstenu, vězte, na jakém prstu bude prsten nosit. Rozdělím to pro vás podle typu prstenu a nejoblíbenějších prstů (varování: ověřte si u své babičky, zda totéž platí pro vaši kulturu) –

 • Zásnubní prsteny – levá ruka, prsteníček (pro ženy) | pravá ruka, prsteníček (pro muže) – a vím, že se mě zeptáte, co je to sakra za prsteníček. Vím, že vás tato otázka může napadnout, protože během prvních 2 let KuberBoxu jsem řešil zákaznickou podporu a tuto otázku jsme dostali hodně. Takže prsteníček je prst vedle malíčku (ani se neptej)
 • Koktejlové prsteny – koktejlové prsteny jsou výrazné prsteny, které mají obvykle na horní straně velký design. Nosí se obvykle na pravé ruce, ukazováčku.
 • Midi prsteny – jakákoli ruka, jakýkoli prst, ale musí se nosit uprostřed mezi špičkou prstu a prvním kloubem.
 • Snubní prsteny nebo prsteny – stejné principy jako zásnubní prsteny
 • Kroužky na palce – musím říkat víc?
 • Příležitostné každodenní prsteny – jakýkoli prst kromě prsteníčku, protože většina lidí zjevně nechce signalizovat, že jsou manželé, pokud tomu tak skutečně není.

Vím, že jsem už zabral příliš mnoho času, než jsem se dostal k věci. Mám ve zvyku věci přehnaně vysvětlovat a to mi překáží. Pokračujme. Jste zde, protože si přejete zjistit velikost jejího prstenu tím nejtajnějším způsobem a nezkazit jí překvapení. Tyto způsoby nejsou odolné proti chybám, ale jsou skvělé, abyste mohli začít. Začneme těmi nejjednoduššími a nejpřesnějšími způsoby. Pojďme

1. Uchopte její stávající prsten a změřte jej

Aby tato metoda fungovala, potřebovali byste prsten, který jí sedí. Vše, co musíte udělat, je uchopit prsten a změřit jej online.

Muž darování online

Krok 1 – Navštivte a klikněte na „Začít“

Najděte můj web o velikosti prstenu

Krok 2 – Postupujte podle tří kroků na obrazovce

Krok 2 zjistěte velikost prstenu

Krok 3 – Nezapomeňte vybrat správné měřítko (názvosloví)

Vyberte nomenklaturu velikosti prstenu

Voila, budete mít přesnou velikost prstenu. pokud vám to připadá jako příliš mnoho práce a pokud nemáte stolní počítač nebo notebook (protože tato příručka vyžaduje, abyste pracovali z obrazovky počítače), můžete si přečíst další způsoby.

2. Přijměte pomoc – zeptejte se její sestry, kamarádky nebo mámy

Vaší další nejlepší sázkou je požádat o pomoc její sestru, kamarádku nebo její mámu. Ženy mají obvykle tendenci nakupovat hodně společně a navzájem by si věděly své velikosti nebo měly alespoň docela slušnou představu. Tento způsob tajného zjištění velikosti prstenu funguje pouze v případě, že to druhá osoba, kterou požádáte, může udržet v tajnosti. Pokud si to nemůže nechat, je nejlepší se ptát úplně.

Sestry si navzájem pomáhají

Pokud má vaše žena opravdu blízko ke své sestře, může to být ten nejlepší způsob, protože rodiny to milují, když se takové věci dějí, a obvykle by se stejně investovaly do toho, aby plán překvapení fungoval bezchybně kvůli štěstí její sestry. S pomocí rodiny nebudou malé věci, jako je tajné nalezení velikosti prstenu, velkým problémem, který pociťujeme.

3. Změřte její velikost, když spí

Zpočátku to zní pobuřující, ale většina mužů se skutečně uchýlí k této taktice zjištění velikosti prstenu, aniž by o tom věděla. To by se mohlo špatně vymstít, pokud nespí, tak se o to postarejte. Také to není jeden z nejpřesnějších způsobů měření velikosti prstenu, protože zahrnuje označení kusu papíru tím, že jej omotáte kolem prstu. Její pohyby při spánku vám možná neumožní to přesně označit.

Manželka klidně spí

Pro účely této diskuse předpokládejme, že to umíte dokonale, a pak to musíte udělat takto –

 1. Vezměte si papír o velikosti 10 cm x 1 cm
 2. Mějte po ruce pero
 3. Omotejte papír kolem prvního kloubu jejího prstu
 4. Označte papír v místě, kde se jeden konec papíru protíná se zbytkem papíru
 5. Opusťte místnost (opravdu)
 6. Vezměte si pravítko a změřte značku od konce papíru, který jste použili dříve
 7. Použijte toto měření (v milimetrech, mm) – to je její velikost obvodu prstenu.
 8. Převeďte tento obvod na velikost prstenu pomocí této tabulky – Mezinárodní tabulka pro převod velikosti prstenu

Závěr

Po zvážení množství potřebného úsilí není snadné něco takového naplánovat, takže se za to nejprve poplácejte po zádech. Z toho se udělají vztahy, z toho se vám dvěma bude líbit ještě dlouho. Nepochybně vás bude zbožňovat za to, že se to jednoduše snažíte udělat perfektní – i když se vám nepodaří získat přesnou velikost.

Pokud potřebujete pomoc s výběrem designu prstenu nebo správné velikosti, naši specialisté na šperky jsou tu, aby vás provedli a celou věc vám hodně usnadnili.

Leave a Reply