10 BEST ANTI-AGING SKINCARE PRODUCTS : FashioNectar

Často není vhodné navštěvovat kosmetického chirurga, aby zpravil jemné linky a vrásky. Ošetření proti stárnutí, jako jsou noční krémy a hydratační krémy, mohou způsobit velký rozdíl ve vzhledu a dojmu vaší pleti a nyní existuje mnoho účinných, které nevyžadují lékařský předpis. některé krémy obsahují skutečné sloučeniny proti stárnutí, jako je retinol, a látky, které hydratují pokožku, ale jakmile je přestanete používat, vaše pokožka se vrátí ke svému obvyklému naprogramování.

Co vidět v nejlepším krému nebo séru proti vráskám při nákupu?

  • pečlivě si přečtěte a prozkoumejte etiketu krému.
  • Stimulací obnovy buněk a regenerace tkání pomáhají retinoidy (sloučeniny vitaminu A) vyrovnat tón pleti.
  • Peptidy jsou další důležitou složkou proti stárnutí, která pomáhá opravit pokožku.
  • Antioxidanty, jako jsou například vitamíny C a E, přispívají k boji proti volným radikálům (nestabilní molekuly, které mohou vážně poškodit vaše buňky).
  • Hydratátory pomáhají vylepšit pokožku a uzamknout vlhkost v pokožce, aby se snížily dráždivé účinky sloučenin proti stárnutí.

Zde je 10 nejlepších krémů proti stárnutí, které lze použít pro péči o pleť:

1. Noční krém proti hlubokým vráskám Roc Retinol Correxion

Využijte svůj krásný spánek na optimum s tímto mlékem proti stárnutí, které obsahuje retinol, který pomáhá redukovat vzhled vrásek během spánku. Podle společnosti bylo klinicky prokázáno, že snižuje výskyt jemných linek a vrásek za pouhých 12 týdnů. Produkt má patentovanou směs RoC Retinolu a důležitého minerálního komplexu, který podle společnosti proniká hluboko do pokožky a vyhlazuje i hluboko uložené vrásky. Retinol, derivát vitamínu A, je oblíbená látka proti stárnutí, která může pomoci vyhladit jemné linky a vrásky.

2. Micro-Sculpting Cream od Olay Regenerist

Od svého uvedení na trh získala tato oblíbená léčba vrásek mnoho pozitivních ohlasů, její krémová textura i účinky jsou v rozporu s její cenou. Tento kultovně oblíbený krém obsahuje směs kyseliny hyaluronové, aminopeptidů a niacinamidu (vitamín B3), které hydratují, vyhlazují pokožku, zvedají povrchové buňky a pomáhají vyhlazovat výskyt jemných vrásek. Již od prvního dne aplikace můžete pozorovat zjemnění vrásek.

3. AGE Interrupter od SkinCeuticals

Konečné produkty pokročilé glykace neboli AGE jsou důležitým prvkem normálního procesu stárnutí. Tato nejprodávanější pleťová voda má za cíl pomoci zpomalit ztrátu pružnosti pokožky a zároveň zvýšit hladinu kolagenu, aby pleť vypadala kyprá. Je vyroben z 30 procent obsahu proxylanu, 4 procent borůvkového extraktu a ,2 procenta fytosfingosinu a výrobce tvrdí, že může pomoci snížit vzhled vrásek a obnovit ztrátu pevnosti. Tento krém podle Skinceuticals také snižuje ztenčení pokožky, zlepšuje texturu a doplňuje životně důležité živiny a vodu.

4. Complete Effects Anti-Getting old Hydratační krém bez vůně Olay

Tato alternativa bez parfemace slibuje mimo jiné doplnění hydratace, sjednocení tónu pleti, zvýšení jasu, dramatické vyhlazení jemných linek a vrásek, minimalizaci vzhledu pórů a obnovení pevnosti. Složení bohaté na vitamíny může pomoci posílit kožní bariéru, vyživit ji a zvlhčit. Z jeho použití může těžit jakýkoli typ pleti, protože neucpává póry a složení rychle schne a poskytuje hladký povrch, takže je ideální professional použití před make-upem nebo samostatně.

5. Shani Darden

Retinol, toto jemné, ale účinné řešení obsahuje 2,2 procenta zapouzdřeného retinolu, který poskytuje různé účinky proti stárnutí bez suchosti a podráždění, které má mnoho jiných produktů s retinolem. Podporuje buněčnou výměnu a syntézu kolagenu, což zlepšuje plnost a tonus pokožky. Obsahuje také trochu kyseliny mléčné 2%, která může pomoci rozjasnit pokožku.

6. Kolagenový spící algenistický génius

Zatímco spíte, vaše pokožka se sama uzdravuje a toto mléko může pomoci urychlit proces. Tento máslový krém bojuje proti suchosti, jemným linkám a vráskám a nedostatku elasticity, takže se můžete probudit s orosenou a zářivou pokožkou. Obsahuje veganský rostlinný kolagen, kyselinu hyaluronovou, rostlinu ostropestřce mariánského a ceramidy, které dokážou vyhlazovat a vyhlazovat pokožku, zmírňovat příznaky stárnutí a hydratovat ji.

7. Neutrogena Regenerační krém pro rychlou opravu vrásek

Tento krém, který má největší koncentraci Accelerated Retinol SA od Neutrogena, proniká hluboko do povrchu pokožky a snižuje výskyt hlubokých vrásek. Společnost tvrdí, že dokáže ukázat dramaticky mladší pleť za pouhý týden. Tento krém proti vráskám je vysoce hydratační a dodává pleti hladší a rovnoměrnější tón. Krém také obsahuje glukózový komplex a kyselinu hyaluronovou, které mohou pomoci snížit výskyt vrásek posílením povrchové aktivity pokožky a zároveň hydratovat a omlazovat mdlou pleť.

8. Hydratační luxus

Tento krém vytvořil Obagi, aby pracoval s vaším cirkadiánním cyklem a využil toho, že regenerace pokožky a metabolické aktivity se v noci zrychlují. Protože osm hodin spánku, které (doufejme) dostáváte, je optimální doba professional péči o pleť, vytvořili tento krém s přísadami jako bambucké máslo, biomimetické peptidy a hydromantikum, které vám pomohou probudit se svěží a zářící. Receptura pomáhá při vytváření bariéry na vaší pokožce, která umožňuje zachycení vlhkosti a buněčné hojení.

9. Revitalift Cicacream od L’Oreal

Tento krém obsahuje tygří trávu, která pomáhá zklidnit a obnovit kožní bariéru, a také pro retinol pro posílení hlubších vrstev pokožky, pokud je vaše pokožka citlivá (a chcete něco levného), je to produkt, který hledáte.

10. Professional-Bio hydratační krém od Natural beauty Stat

Díky svému uklidňujícímu pocitu a viditelným účinkům se tento lehký hydratační krém rychle stává oblíbeným u fanoušků. Složení bohaté na kyselinu hyaluronovou pomáhá hydratovat pokožku. Obsahuje také ceramidy, steroly z granátového jablka a starodávnou složku Ganoderma, o které společnost tvrdí, že může pomoci snížit předčasné linky a vrásky a zároveň detoxikovat pokožku. Podle uživatelů vypadá dobře i pod make-upem.

Tyto krémy budou fungovat, pokud si vyberete vhodnou směs s některými osvědčenými složkami proti stárnutí, které jsme uvedli, budete je používat zbožně a budete mít trochu trpělivosti, musíte se každý den nanášet opalovacím krémem (se širokospektrální ochranou SPF 30 nebo vyšší), abyste zabránili poškození UV zářením zmařit vaše úsilí v boji proti vráskám.